Květen 2011

My birthday

31. května 2011 v 20:30 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
XD Ahojte, možná jste to nevěděli, ale včera před 16 lety jsem se narodila a už 16 let oxiduju na tom to světě.
Promiňte, že jsem se neozvala, ale slavila jsem to s rodičiXXD.
Doufám tedy, že semnou oslavíte i ty 17 narozeniny příští rok.
Já musím leťet. Mám toho ještě hodně.

A mám toho dost!

28. května 2011 v 11:15 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Takže někteří s vás co naštěvujete můj blog asi nepochopili, na co mám odkaz na reklamy. Tuhle rubriku jsem založila proto, aby jste ty reklamy a jím podobné jako hlásneš tady a tady, psali tam.
Jenže někteří jste asi slepí a píšete mi to do normálních článků a to mě nesmírně štve.
Jakž takž jsem to ignorovala, ale teď s tím končím.
Pokud budete psát reklamy do normálních článků, tak je bezmilosti smažu a nikde vám hlasovat nebudu.
Doufám že jsem to pochopili.
A když ne tak na vás pošlu dva určité jedince.Ao no Exorcist-rozcestník

26. května 2011 v 12:39 | Yoshiko |  Anime


Čtvrtá kapitola

25. května 2011 v 20:28 | Yoshiko |  Nová naděje
Hurá-skáče po pokoji-už to jde!!
A ni nevíte jaké jsem z touto kapitolou měla problémy. Hodně dlouho mi to sem nešlo přidat, pak jsem zjistila menší chybu v textu a nakonec to tu musím přidávat po druhé, protože po prvé se mi to na blogu vůbec neobjevilo.
Takže tuhle kapitolu věnuju všem kdo to čtou. A díky že jste si počkali. a gomene za chyby. Já to po sobě raději nečtuXD


Hleděl jsem na něj se zvědavostí. Tak tohle je můj děda.Najednou mě přepadl takový divný pocit. Strach mi začal svírat srdce. Jak se k němu mám chovat? Do nedávna jsem o něm nevěděl.
Nějak můj mozek nezaregistroval, že si Michael sedl k ostatním ke stolu. Z mého přemýšlení mě probudilo až lehké odkašlání. Moje pozornost se zaměřila na Brumbála.
,,Harry, asi jsi poznal, kdo je tenhle člověk že?" Blbá otázka. Jasně že jsem ho poznal, hlavně díky Brumbálovu dokonalému popisu, který mi řekl nedávno. Přikývl jsem.
,,Brumbále, ne že by mě to zajímalo, ale kdo je to?" Tenhle hlas bych poznal kdekoli. Tak ledový a nechutný hlas má jen Snape. Všichni čekali na Brumbálovu odpověď. Já si mezitím prohlížel Michaela. Ale moc toho na prohlížení nebylo. Měl kapuci na hlavě. Šlo poznat, že je hodně bohatý. Hábit musel být z té neljepší látky. Taky by mě zajímalo, jakto, že je za deního světla venku. Měl jsem dojem, že upíři vycházejí jen v noci. Musím se na to někoho zeptat.
,,Fénixův řáde, rád bych vám představil velmi vzácného hosta. Tento host je samotný upíří král Michael XVI." Po tomhle prohlášení nastalo hrobové ticho. Skusím pustit ten špendlík a ověřit si, jestli to fakt půjde slyšet. Moje oči sklouzly na představenou osobu, která si sundala kapuci. A já strnul úžasem. Tohle že má být můj děda? Vždyď vypadá na 25. Jeho tvář byla ostře řezaná, vystouplé lícní kosti, tenké rty(tím mi připoměl Snapea. Ten je má tenké jak párátko). Vlasy měl svázány ve stužce, ale pár vlásků si našlo únikovou cestu a teď se vlnily kolem mladé tváře. A nakonec oči. Ty byly tmavě zelené až skoro černé a byly tak uhrančivé, že jsem se musel otřást.
,,Rád vás poznávám." Když promluvil, myslel jsem si, že jsem se ocitl na severním pólu. Tak ledový ho nemá ani Voldy. Asi jsem nebyl jediný kdo si to pomyslel. Někteří s fénixova řádu se na něj udiveně dívali. Jiní se na něj dívali ze strachem. Další s obdivem. Nevím jaký jsem měl na své tváři výraz, ale přilákalo to Michaelův pohled. Ten vstal a pomalým, ladným krokem došel ke mně.
Nevím jaks e to stalo, ale najednou jsem stál naproti jemu. Byl téměř o hlavu vyšší než já. A to jem dost vyrostl.
,,Ahoj. Ty budeš asi Harry, že mám pravdu" Zeptal se mě a nmastavil ruku. Já mu ji stisknul s odpovědí.
,,Ano máte pravdu, jsem." Snažil jsem se, aby se mi můj hlas netřásl potlačovanou nervozitou. A vyšlo mi to. Můj hlas zněl pevně, tak jak jsem chtěl.
,,Brumbále to si ze mě děláte pr.......!!!!!! " Moje tělo stuhlo šokem. Vykřikl to ten , kterého myslím? Ten který nikdy neřekl nic tak sprostého, právě vykřikl TO slovo. Svět se mění. Nechal jsem vyklouznout svoji ruku s Michaelova sevření a zaposlouchal se do rozhovoru. Michaela to nejspíš taky zaujalo, protože měl ve tváři zvídavý pohled.
,,Severusi, kroť se trochu. Jsou tu lidi. A ne, nedělám si srandu. Tohle je opravdu Michael XVI." Odpověděl mu s klidem Brumbál.
,,Myslíte TOHO Michaela XVI??" Nejspíš tomu chudák nemohl uvěřit. Nikdy jsem ho neviděl tak "vyjukaného".
,,Ano Severusi TOHO!" Brumbál se mi zdá nějaký klidný. Na rozdíl od Snapea, který si zrovna šel pro skleničku Ohnivé Wisky.
,,Doufám, že jste Brumbále nezapoměl na to, proč jsem tady." Promluvil můj děda. Tázaný se posadil a složil ruce do stříšky.
,,Samozřejmně že nezapoměl. Sám jsem tě volal." Já nikdy nepochopím, kde ředitel Bradavic bere svůj klid. Nikdy jsem ho neviděl naštvaného. Budu se ho na to zeptat.
,,Tak jistě chápete, že už nemáme moc času. Rituál se musí provést přesně o úplňku a jak jistě víte, ten je příští noc. A ještě před rituálem musí projít odběrem maagie, aby mu mohla být navrácene v jeho plné podobě. Takže rád bych se se svým vnukem odebral do svého sídla. Nerad bych stratil drahocený čas." Michaelův hlas byl tichý a důrazný. Nejspíš fakt spěchal. Ale o jakém rituálu to mluvil? Ale podle všeho se do brzy dozvím.
,,Vaše veličenstvo, vy máte vnuka? Vždyť vaše dcera zemřela i se svým manželem a synem, nebo se pletu?" Ten Moody je zvědavý. Michael se na něj otočil a pomalu mu odpověděl.
,,Máte prvadu. Moje dcera se svým manželem zemřeli, ale můj vnuk stále žije a já si pro něho právě došel." zase ticho. Nevěděl jsem, že všichni ví, že měl upíří král dceru.
,,Došel? Takže je to někdo z této místnosti?"Mluvil Moody. Projížděl svým okem po mísnosti a jeho pohled spočinul na mě. Zorničky se mu rozšířily překvapením.
,,To není možné, vždyť jeho matka ani otec nebyli ze žádné vznešené rodiny" Bylo vidět, že je zmatený. Já bych byl taky. Michael se ušklíbnul.
,,Zase se pletete milý Moody. Jeho matka byla mojí dcerou, ne nějakou mudlou jak se všichni domníváte." Tentokrát to byl Moody, který si musel dát panáka.
,,Můžu se prosím zeptat o kom se to tu bavíte? My na rozdíl od vás nevímě ani Ň" Ozval se hlas ve kterém jsem poznal Siriuse. Moody se povzdech a odpověděl.
,,Ten člověk o kterém se zde bavíme není nikdo jiné než náš slavný Harry Potter." taky to mohl říct trochu jemněji. Teď na mě zíraly všechny oči v místnosti.
"Harry, je to pravda? Ty si vnuk Upířího krále?" Zeptal se roztřeseným hlasem Sirius. Můj pohled se stočil na jeho nevěřícnou tvář a jednoduše jsem řekl to jedno slovo které někdy způsobí tolik bolesti.
,,Ano" Chvíli se nic nedělo a z jeho tváře něšlo nic poznat. Pravý Blackovský rys. Najednou se jeho rty rozšířily v ohromný úsměv. Pak vyskočil na nohy a já ho měl za okamžik plnou náruč. Zmateně jsem na něj pohlédl.
,,Jsem tak strašně krád, že máš nějakou rodinu. Ani nevíš jak jsem si vyčítal, že si tě nemůžu vzít k sobě. Ale teď máš dědu. Mám tě rád Harry." Sakra. To jsem netušil. Usmál jsem se na ně.
,,taky tě mám rád Sirie." A pořádně se zavrtal do jeho náručí. Atmosféra se jaksi uvilnila. Ani nevím, že byla nějak stísněná. Po chvíli mě sirius pustil a odstoupil odemě. Ani ne po vzteřině mě objímala ubrečená paní Weasleyová. Něco mi říkala, ale já ji přes její vzlyky mocnerozuumněl.
"Myslím, že byjsme měli už jít. Alex a ostatní na nás už čekají a jsou na tebe hodně zvědaví. Naposledy tě viděli jako mimino." Promluvil Michael. Tušil jsem to. Musím odejít. Musím se naučit jak být králem. Ale to znamená že už nikdy neuvidím přátele? Doufám, že ne. Unikl mi pozdech.
,,Své přátelé můžeš vidět kdy se ti zamane. Já ti to zakazovat nebudu. Přece jenom se s nimi znáš dýl než semnou" Byl to michael. To už mi leze do hlavy jako Snape?
,,Ne jen si vypadal přepadle, tak jsem chtěl zjistit, proč." Ach jo. Skoro jako Snape. To bude ještě práce než se naučím Nitroobranu.
,,Promiň Harry, ale rozluč se s ostatnímu. Už opravdu musíme jít." Po této větě se ke mně všichni nahrnuli a nějak se semnou rozlpučili. Snape za mnou přišel a podal mi ruku. Já ji přijal. Možná to je konec našeho nepřátelství. Nakonec přišel Sirius a naposledy mě objal. Pak mě pustil a stoupl si k ostatním. Michael ke mně natáhl ruku a já se jí chytil. Poslední co jsem viděl byl široký Siriusům úsměv.
Nevěděl jsem co mě tam čeká, ale doufál jsem, že to bude lepší než u Dursleyů.

Opening a ending

21. května 2011 v 11:33 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Tohle anime provází celou dobu je jeden opening a endig.
Opening je i v různých podobách dán jako doprovody v anime.
Je velmi pěkný, takový smutný. Pokud jsem to zprávně pochopila tak se tam zpívá o čisté lilii.Elifen lied-recenze

21. května 2011 v 11:29 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Tak jsem tady po dlouhé době a i s recenzí na anime. Musela jsem jí dělat dvakrát, protože moje ,,milá" maminka mi to vymazala.Takže jsem teď na ni nasraná a ona je na mě, protože jsem jí sřvala.
Jinak tohle anime se pro mě stalo důležité a řekla bych i srdcové. Nevím proč, možná tím dějem, postavami. U řádného anime jsem nebrečela tak, jako u tohoto.

Počet epizod: 13+OVA
Typ: seriál
Režizér : Kanbe Mamoru
Rok vydání : 2004
Žánr : komedie , drama , ecchi , horror , sci-fi , super power
Upozornění: Tohle anime není moc pro lidi se slabšími žaludky. Je tam hodně krve a sem tam proltí kolem nějaká ta končetina.

Anime začíná v noci, kdy z výskumného ústavu uteče Diclonius jménem Lucy. Nechává po sobě krvavou spoušť. Diclonius se od normálního člověka liší zvláštními výrůstky na spánkovém laloku, které mu umožòují ovládat jakési neviditelné ruce vektory, které mají velkou sílu a rychlost. U každého Diclonia se počet vektorů liší. Lucy je jeden s nejsilnějších dicloniů. Ale přo svém útěku je zasažena kulkou do hlavy a stratí paměť. Zůstane jí její druhé já.
Tu najde na druhý den ráno na plíži kluk jménem Kouta se svou sestřenicí a Lucy se ujmou. Začnou jí říkat Nyuu, protože nic jiného řícin neumí. Když se tak podíváte na Nyou, tak vás napadne, že tohle nemůže být ta krvelačná Lucy...
Od této chvíle začne pěkný a smutný příběh. Je v něm hodně vysvětleno. Proč vlastně začne Lucy zabíjet?
Na tohle anime se musíte dívat až do konce, protože kdyby jste se koukli jen na prcní anebo druhý díl, nic nepochopíte.

Dívat se můžete na www.animeonline.cz, ale není zde OVA.
To najdete na www.animetym.net. zde je i celé anime, ale pokud vím tak je uloženo na megavideu.
Elfen Lied.jpg

Gomene!

15. května 2011 v 9:36 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Tento článek je přednastavený!!!

Lidičky moc se vám omlouvám. Chtěla jsem tu přidat pár věciček ale vyskytly se problémy.
Buď mi do toho vlezla škola(Jsem na střední a taky je konec školního roku, takže začínají testy a zkoušení) a taky mě otravuje blog.cz.
V pátek jsem plánovala-a nejen v pátek- že přidám nějaký článek. jenže to vůbec nešlo. Ani jediné písmenko. pořád mi to hlásí plnou kapacitu textu. Už jsem psala i na blog, ale nic! skusím jim napsat ještě jednou.
Taky jsem vám chtěla oznámit, že tu o víkendu nic nebude. Ale jaksi to nešlo.
O víkendu-a i zrovna teď-jsem v bratislavě na výstavě psů. teta mě poprosila jestli bych já a mamka nejeli s ní. v pondělí vám vše povím.
Doufám že mě chápete? A taky doufám, že se tenhle článek přidá, jinak bych byla nucena udělat kroky, které mě nějak nelákají.

Konec třídění!!!!

9. května 2011 v 15:59 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Takže vyhlašuju konec. Děkuji vám všem za účast.

Přihlásili se a zůstávají:
Saki-san
Aria a Nox
Cannai Uzumaki ♥SB♥
Bella
Aimi Minako
Chidori
Shizuma Kyoshi
SHIKASHI
Ája

Nové Sb:

Omlouvám(kvůli škole a tak):
Black Rose Angel1998
Auša

Nepřihlásili se a mažu:
Leo-kun
Tsubaki
Kaatulilinka

už vím kde je chyba!

7. května 2011 v 11:49 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Víte jak se mi vymazal volitelný menu box a s tím šechny ikonky?
No tak jsem si je všechny našla znuvu, zkopírovala a dala uložit a co se nestalo. Normálně mi to nechtělo uložit. To mě sere. Takže asi napíšu na email blogu.cz a uvidím co s tím.

Prodlužuju!

7. května 2011 v 11:28 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Z osobních důvodů, prodlužuju třídění do pondělka. Máte posledí šanci.
zatím čauses.XD

Smůla jak hrom!

3. května 2011 v 16:04 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Jakoby nestačilo že prší, já si musím vymazat i volitelný menu box, kde jsem měla všechny fancluby a obrázky.
Proísm vás. Jestli jsem u vás na blogu v nějakém fan clubu, tak mi prosím vás napiště a řekněte v čem. Moc vás prosím. Moje hlava děravá si to totiž nepamatuje.

NAruto shippuuden movie4-přeložen!!!!

2. května 2011 v 16:01 | Yoshiko |  Zajímavosti
Tajk konečně jsem se dočkala. Na www.kage.cz je tento film konečně přeložen. Jsem na něj hodně zvědavá a už jsi u du pustitXD

Naruto Shippuden Movie 5 Blood Prison

1. května 2011 v 21:24 | Yoshiko |  Zajímavosti
Tak nevím jestli to víte, ale já jsem to zjistila teprve před chvílí na jednom japonském foru. Po čvrtém filmu , který se má už někdy teď objevit s cz titulkami se natočil v pořadí 5 film!! Nese název Blood Prison. V překladu Krvavé vězení. Copak nám naruto vyvedl, že se tam dostal? A udělal vůbec něco? To zjistíme až příští rok, protože premiéra v Japonsku je 30. července. Jsem na to hodně zvědavá