Březen 2011

Vzpomínky.....

31. března 2011 v 19:08 | Yoshiko |  Videa
Určitě si pamatujete na prcní československou superstar. To finále se dostali mí oblíbenci-Miro Šmajda a Martin Chudár. A tak jsem si řekla že si je připomenem.

Diplomky za spřátelení.

31. března 2011 v 18:39 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Heuréka!!!!! Konečně to deXD. Moc děkuju všem za rady a taky za to že komentujete. Taky mě potešil jeden komentář. Vůbec sem netušila, že bych mohla někoho inspirovat
Děkuju Chidori za diplomek. Moc se mi líbí a doufám že se jí bude líbit diplomek odemně.

Pořád nic

30. března 2011 v 18:01 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Díky za rady, ale zkoušela jsem to i rpzdělit, i dát jen samostatný diplom, ale prostě to nejde. Já už nevím co s tím. Asi diplomy dávat nebudu nebo já newm.Fakt se moc omlouvám.

Nevíte co s tím?

29. března 2011 v 15:37 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Hele lidi. Už 10 minut se tu snažím přidat článek. Jakmile ale kliknu na HNed zveřejnit tak se mi ukáže tabulka a na ní je na psáno, cituji: ,,Délka textu článku je omezena na 40000 znaků".
Já už jsem z toho na nervy. Nevíte co mám dělat?

Diplom z naru-testu od saki-san

21. března 2011 v 16:47 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Omlouvám se, že tu nic o víkendu nepřibylo a ani jsem neoběhla Sb, ale v sobotu jsem byla na svadbě mamšiny sestřenky, kde jsem skysla až do 3 hodin ráno a včera se mi vůbec nechtělo na pc.
Děkuju za diplom je moc pěkný a ten škleb na němXD

Kissing You - Romeo + Juliet

17. března 2011 v 15:15 | Yoshiko |  Videa
Myslím že asi znáte fil romeo a Julie? tohle psničku jsem si hodně oblíbila. Poštím se ji když mi je smutno nebo když je prostě takový divný den jak dneska. Já osobně jsem film neviděla celý protože v polovině se mi to seklo. koukala jsem na to na megavideu a to všichni známe. Kdyby někdo věděl kde jinde bych to mohla najít tak prosím tapište do komentů. Děkuju


Druhá kapitola

13. března 2011 v 13:04 | Yoshiko |  Nová naděje

Máte tu další dílek. Užijte si ho. Věnuju ho všem co na mém blogu čtou povídky a mají semnou trpělivost. A další kapitolu přidám až tu bude 8 komentářů k povídce, ne k něčemu jinému. Myslím to tak, že jeden komentář=jeden člověk. Kdyby to NĚKDO nepochopil.

Než přišel profesor Brumbál, dost jsem se nudil. Takže jsem se pustil do uklízení mého pokoje, kde to vypadalo jak po výbuchu atomovky. Pergameny se válely po celém pokoji, knížky jakbysmet. Oblečení bylo nakupeno v jednom rohu. Došel jsem k němu, přitáhl jsem si jeden kousek k nosu a myslel jsem, že zhebnu. Okamžitě jsem ho hodil spátky na hromadu a poodešel jsem dál. Takový smrad to byl. Raději jsem se k němu nepřibližoval.
Najednou se ozval zvonek. Vyrazil jsem z pokoje k hlavním dveřím. Ještě, že nebli Durleyovi doma, jinak bych musel zase poslouchat ty jejich blbý řeči. Raději jsem se kouknul kukátkem ven, jest li je to fakt Brumbál. Byl. Otevřel jsem dveře a pustil profesora dovnitř.
,,Dobrý den, profesore Brumbále" slušně jsem pozdravil.
,,Dobré Harry. Vidím, že si doma sám. Pojď sedneme si do obývacího pokoje a ty mi řekneš ten svůj problém."Kývl jsem na souhlas a dovedl nás do obýváku. Brumbál see půosadil do křesla a já se uvelebil naproti. Neměl jsem páru jak začít. To mu mám vyklopit celý sen?
,,Ehm..takže..." Vypadlo ze mě inteligentně a nepříjemně se ošil. Brumbál se na mě podíval zvědavě přes ty svoje půlměsíčkové brýle.
,,Neboj se Harry jen to řekni. A chlapče, nezměnil ses nějak? Vypadáš nějak jinak."
Nemám rád pozornost, a Brumbál mi ji právě věnoval, ale to jsem teď přece chtěl ne? Svěřit se mu. Tak proč tu sedímm neschopný slova? Nejsem malý děcko. Pěkně mu to vyklopím. A to teď
,,Pane profesore, je to složité. Já myslel jsem že je to sen,ale ona je to vlastně pravda. Víte mě se zdálo, že mě kousl upír. Bylo to strašně živé. Ráno jsem se zbudil a myslel, že je to sen. Jenže když jsem se koukl do zrcadla , tak mi došlo, že to všechno byla skutečnost. ˇ6e mě fakt kousl upír. A vy asi víte co to znamená, že?" Zeptal jsem se ho. Jasně že on to ví. Přece je jeden z největších kouzelníků doby. Jeho pohled se ze zvědavého změnil na vážný.
,,Ano Harry. Vím co to znamená. Nečekal jsem, že se to stane tak brzy. Ještě ti není ani sedmnást. Někdo porušil dohodu. To není dobré.. Hmm." Nechápal jsem o čem to mluví. Co se stalo brzy? Jaká dohoda? Co se to tu vůbec děje? Nehodlal jsem zůstat bez odpovědi.
,,Promiňte, ale o jaké dohodě to mluvíte?" Brumbál si povzdech. To nedělal často. Jen když byla opravdu závažná situace.
,,Měl bych ti asi říci všechno úplně od začátku.Tvá matka Lilian Evansová nebyl člověk. Pocházela ze strarobylého rodu upírů. Nebyla ani obyčejný upír, ale byla dcerou krále upírů. Aby mohla nastoupit na jeho místo, potřebovala kouzelnické vzdělání. Proto bylo domluveno, že bude chodit do Bradavic a jakmile ukončí školu, vrátí se do sídla a stane se královnou. Jenže nikdo nepočítal s láskou. Lily se zamilovala do Jamese Pottera. Ten se do ní taky zamiloval, ale nevěděl že ona je upírem. Tím se všechno skoplikovalo. Její otec si ji chtěl vzít zpátky do sídla, jenže ona tolik milovala Jamese, že se vzdala nároku na trůn. Její otec to nemohl unést. Proto padla dohoda. Jakmile její prvorozené dítě nabyde sednmácti, bude proměněno v úpíra a stane se nísledmníkem trůnu. Lily s tím nesohlasila, ale musela se dohodě podřídit. Doufala, že najde skulinku. Chtěla pro díte to nejlepší. O pár měsíců zjistila, že čeká dítě. Byli s Jamesem ti nejšťastnější rodiče, ale James pořád nevěděl nic o jejím rodě. Jednoho večera se rozhodla, že mu to řekne. Nevím co se tam stalo, nikdy mi to nikdo neřek, ale Jamesovi nevadilo, že je upír. Myslel jsem, že odejde,, ale on zůstal. Nevím co mu řekla. Pak to všechno znáš. Začali se skrývat kvůli věštbě, a pak je zabil Voldemort. Ovšem dohoda pořád platila. Nikdo jiný kromě upírů a mě o ní neví. A právě to je problém. Měl si být proměněn na upíra až ve svých sedmnácti a tobě je teprve šestnáct. To je o celý rok dříve. To značí problém. Nějaký upír porušil dohodu. Budu muset napsat Michaelovi. To nemůže zůstat jen tak."
Poslední větu jsem moc nevnímal. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Já mám být upířím králem? Vždyť skoro nic neumím. Ani neporazím toho hadího ksychta tak jak mám vládnout????? Blbost. Vše je určitě vtip. Podle Brumbálovy tváře jsem ponal, že to je krutá pravda.
,,Co bude dál, profesore?" Nevěděl jsem to. Co budu dělt??
,,V první řadě si zbalíš a odejdeš semnou na Grimaldovo náměstí. Pak napíšem dopis Michaelovi, to je tvůj děda, a podle odpovědi se uvidí co dál." Jo to bylo přijatelné. Řekl jsem profesorovi, ať chvilku počká a rychle jsem vyběhl do svého pokoje. Začal jsem balit. Všechno jsem naházel do kufru a skontroloval , jestli tu po mě něco nezůstalo. Nic. Seběhl jsem teda dolů ke dveřím, kde už čekal Brumbál. Oba jsme vyšli ze dveří ven do nové budoucnosti. Neměl jsme ani páru jak to všechno dopadne. Každopádně, alespoň jsem pryč od těch příšerných příbuzných. Nemělo cenu se otáčet a koukat na posledy na dům ve kterém jsem vyrůstal. Nic pro mě neznamenal a nikdy nebude

Tak toto nemá chybu!!!

12. března 2011 v 11:23 | Yoshiko |  Zajímavosti
Xd já z toho nemůžu. Brouzdala jsem po googlu a našla totoXD Je to geniální. Mě by to nenapadlo.

Mám návrh!

12. března 2011 v 11:18 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
No takže jajk už nadpis napovídá mám pro vás návrh.
Jelikož já se strašně nudím, protože se mi nějak potentilo na pc skoro všechno a zahrnuje to i word, tak nemůžu psát povídky, hrát hry atd. Vlasně nemám zrovna ani co číst, takže se dost nudím. A mě napadla jedna věc. Udělám diplomky. Každému kdo bude chtít. Prostě do komentů napíšete:
1.Co chcete na diplom(může být cokoli)
2.Co chcete za nápis na diplomku
3.Jaké barvy

Nojo vím je to blbost, ale když já se tak strašně nudím. Doufám, že napíše co nejvíc lidíXD

Chytám tika

9. března 2011 v 17:06 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
A toho tika mám už dlouho.
Ale teď jsem se fakt nasrala. píšu si pěkně článek a chci přidat obrázek. a ouha ono to nejde vložit! 4x jsem to zkoušela na exploeru, protože nám na mozile zmizely 2 důkežuité lišty. Samozřejmě tatínkovou vinou. Když to nešlo teda na exploeru tak jsem šla na mozilu, ale jelikož tam nemám tu lištu tak jsem tu musela složite hledat. Pak to konečně šlo vložit. Říkám si konečně! Tak teda v klidu dopíšu článek, dám hned zveřejnit a ono to normálně nechtělo zveřejnit!! U nadpisu mi skočil nápis, že prej nadpis nesmí zůstat prázdný, jenže já ho měla vyplněný. Tak jsem to teda skusila zveřejnt podruhé. poořád stejná chyba. Až když jsem to skusila alespoň po 6sté tak to konečně šlo.
Nerada to říkám, ale blog.cz mě začíná štvát čím dál víc. A myslím, že nejsem jediná

Ceny za soutěž v obkreslování

9. března 2011 v 16:57 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Tak tady mám ceny za tu soutěž v obkreslování. Skončila jsem na pěkném 4 místě. Tady mám ceny. Ještě jednou za ně děkuju.
ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

Big bang-Lies ve dvou verzích

6. března 2011 v 9:50 | Yoshiko
Ahojte. Tohle a mnoho dalšího tžu mělo být už včera, jenže sotva jsem sedla k pc tak jsem musela jet pryč.
Abyjste pochopili co tu dávám. je to písnička Lies od Big Bang a je to ve dvou verzích. Live verze, kde zpívají za doprovodu orchestru a potom normal verze. Oboje se mi líbí, ale víc normal. šak posuďte sami.

Live

normal

Nuda!!!

2. března 2011 v 15:36 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Ahojte lidi. Zrovna vám píšu ze školy. Mám poslední hodinu informatiky a já se docela nudím. proto jsem udělala rozcestníky k anime. Řeknu vám než jsem přišla na to jak se přidávaj odkazy aby z toho vznikl rozcestník tak jsem tu nadávala jak špaček. Naštěstí už to vím. Pokud ještě nevíte jak na to tak vám tu sem napíšu.

Do nového článku si napíšete např. recenze. Tu podsvítíte a vám se rozvítí to tlačítko na odkazy vedle tlačítka na obrázky a videa. Na to kliknete a ukáže se vám tabulka. Do horní kolonky si skopírujete URL adresu kterou potřebujete a dáte ok. A náte to. Co se dá dělat s těma dalšíma dvěma kolonkama newm.

Doufám, že jste to alespoň trochu pochopili. Kdyby jste pořád nevěděli jak na to tak napište.

Itazura na kiss-rozcestník

2. března 2011 v 15:27 | Yoshiko |  Anime

Shugo chara

2. března 2011 v 15:24 | Yoshiko |  Anime


Durarara-rozcestník

2. března 2011 v 15:16 | Yoshiko |  Anime

BIGBANG - Haru Haru

1. března 2011 v 14:52 | Yoshiko |  Videa
Pěkná písnička. A klip taky není špatný. Mě osobně se líbí.