Únor 2011

Potřebuju hlásky!!!

28. února 2011 v 16:12 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Prosím vás , hlásně te mi tady http://antal.blog.cz/1102/soutez-v-obkreslovani-hlasovani byla bych moc ráda za každý hlásek. Je to ta soutěž o které jsem vám už říkala a je tu na blogu i obrázek. mocinky vás prosím.

Tak jsem kreslila....

26. února 2011 v 18:33 | Yoshiko |  Obrázky
Tak jsem kreslila obrázek. Teda nekreslila jsem ho z hlavy, ale měla jsem předlohu. je to do jedné soutěže, která bude probíhat na jednom blogu.

Tady je předloha

Tu můj výtvorItazura na kiss

26. února 2011 v 10:49 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Takže. po dlouhé době sem dáváám recenzi na nové anime.
Toto anime zrovna sleduju a musím řícz, že mě docela zaujalo.
Rok vydání: 2008
Počet epizod: 25
Žánr: Komedie, Manga, Romantika, Shoujo
Sledovat můžete: Buď na www.anime-manga.cz, kde je ale zatím jen 8 epizod nebo na megavideu s aj titulkami.

Příběh je ze středoškolského života. Hlavní hrdinkou je nemotorná dívka Aihar Kotoko. Ta ke zamilovaná do svého spolužáka Irieho Naokiho. a tady je ten problém. Zatím co Kotoko je ve třídě F(nejhorší třída, kde jsou samí ,,blbci") , tak Irie je v té nejlepší)v třídě A). a to není vše. když si ho Kotoko odchytí a chystá se mu dát milostný dopis, který napsala, tak ji cvelmi krutým a chladným způsobem odmítne. Kotoko je z toho samozřejmě špatná. jenže ještě ten den se stane menží katastrofa.
Kotoko se zrovna ze svým otcem přestěhovala do nově postaveného domu, který je celý ze dřeva. A máme tu další problém. Když totiž uděří menší zemětřesení a dům spadne. Bdlení jim nabídne přítel jejího otce. A právě potom začne ten pravý příběh.
Toto anime se mi velmi líbí, protože jako jedno z mála provází hrdiny něco kolem 10 let. Od vysoké škloly až po práci. Doporučuju zkouknout pro ty, kteří tento tym anime má rád.

Narozeniny blogu!!!!!!!

24. února 2011 v 17:24 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Ahojte. abyste věděli úplně jsem zazdila narozky svého blogu. Je toho teď tak moc, že jsem si to neuvědomila.
Takže abyjste věděli pře dvěma dny, tedy 22.2.2011 to bylo přesně rok od založení blogu.
Ani jsem nevěřila, že to z blogem vydržím tak dlouho a doufám, že sním ještě dlouho budu.
Za rok 2010 jsem přidala celkem 235 článků, což považuju za úspěch. Musím poděkovat všem, kteří četli mé články a komentovali je pěknými komentáři, které mi dodávaly odvahu psát dál.
také chci poděkovat všem mým Sb, že to semnou vydržely a paly komenty. Ikdyž někdy je to semnou fakt hrozné, to musím přiznat.
Takže co bych dodala naposledy. Snad je to, ať to semnou a s blogem vydržíte další rok a budou se vám líbit mé články
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNPPXSifQ7wFr84RAk-HszyQPYA9siH1AKTyQ1H0-IO7lp7OMU&t=1

Inuyasha :Dearest [Japanese Version]

22. února 2011 v 15:05 | Yoshiko |  Videa
Přidávat už můžu, ale pořád sem nejde vložit ta kapitolka a ty recenze. Newm prosč. Tak vám sem dám alespoň na poslech toto.


Důležité!!!

19. února 2011 v 20:42 Novinky,oznamka,
Tak jo, musím vám oznámit jednu věc. Už 3 dny se sem snažím dostat, dvě recenze na anime a další kapitolku k povídce, bohužel mi to prostě nejde! Když dám hnerd zveřejnit tak mi to skočí do toho základu kde se musí člověk přihlásit. Už mi to udělalo několikrát. Skoušela jsem se i pokaždé odhlásit, ale prostě to nefaká. Proto sem nic nepřibývá. Tohle oznamko vám píšu z babiččina noťasu, který máme pučený, ale nemůžu na něm nic přidat, protože tam nemají world a když jsem si to poslala na email tak to nešlo otevřít. Doufám, že se blog brzo umoudří a já vám sem budu moc dát zpoustu věcí.

Nový dess.

13. února 2011 v 16:43 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Tak jsem si řekla, že už bych mohla změtit dess. A je to tu. Nechala jsem si ho udělat u Shizumi-sama tu. Moc se mi líbí a doufám, že se vám taky bude líbit. Ještě jednou děkuju.

Nová jednorázovka .

11. února 2011 v 10:48 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Na mém druhém blogu je jednorázovka na pár Naru/sasue. je to shounen ai takže ten kdo to nemá rád ať to nečte!!! Je trochu divná a já to vím XD. Ale piště komenty ať vím. A taky pokud najdete chyby tak piště.

První kapitola

10. února 2011 v 17:23 | Yoshiko |  Nová naděje
Tak tady je první kapitola nové povídky. Doufám, že see vám bude líbit a omlouvám se za vzniklé chyby. když na nějakou narazíte ttak napiště a já to opravím. Nějak nemám sílu to po sobě číst. A taky je kraší, ale příště už bude delšíXD.

Vzbudil jsem se s mírným výkřikem. Ten sen byl tak strašně živý až to možné není. Ruce jsem si položil na oči a opatrně se vydýchával s noční můry. Tentokrát to bylo divné než ty sny o Hadím ksichtu. Mělo to divný nádech něčeho nového.
,,Sakra, harry, přece byses nebál s jedné divné noční můry!"zachechtal jsem se. Kdybych to řekl Ronovi nebo Siriovi, smáli by se mi ještě dalších padesát let. Otočil jsem hlavou a koukl na budík, který toho měl už hodně za sebou. 6:30. Paráda. Jsou prázdniny. Dny kdy se má stávat až okolo poledne a já jako vždy vztanu o půl sedmé. Ale je fakt, že jsem si na to už zvykl. Věděl jsem, že už neusnu, takže jsem pěkně vylezl z postele a zárověň jsem si rukou prohrábl vlasy. Zdály se mi delší než obvykle, ale to bude asi tím, že jsem se už hodně dlouho nedíval do zrcadla. Zamířil jsem si to k okenímu parapetu. Byl dost silný a velký, taklže jsem si na něj vždy sedl a koukal z okna na probouzející se město. Zrovna sem šel kolem zrcadla na skříni a zouroveň zíval. Neodolal jsem a koukl se do něj.
Ztuhl jsem na místě. Tohle přece nejsem já! Přihrnul jsem se ke skleněné ploše a prohlížel jsem si svůj a zároveň cizí odraz. Moje vlasy byly pořád černé jako uhel ale místo aby myly krátké a rozcuchané na všechny strany, tak se místo toho vlnily kolem obličeje až na lopatky. Taky moje oči byli čímsi jiné. Zůstávaly pořád zelené, ale kolem zorničky bylo červený pruh. Z dálky by si toho nikdo nevšimnul. A můj obličej byl tak jiný, že jsem se skoro nepoznal. Lícní kosti bylyvystouplé víc než jindy, tvář stratila svou dětskost a ostře se řezala a ústa byla tenká, můj nos se naštěstí moc nezměnil. A co bylo divné, že moje pokožka byla strašně bledá. Bledší než jindy. Natáhl jsem jednu ruku a dotkl se svého nevého obličeje. Nevím vůbec co se tady děje, ale začíná se mi to líbit. Opatrně jsem se dotkl své tváře. Byla jemnější. Musel jsem si svůj obličej plně osahat abych vůbec uvěřil že je můj.
Když jsem skončil tak jsem se na svůj odraz usmál. A právě v té chvíli jsem zkaměněl podruhé. Moje zuby byly jiné. Přesněji z mých špičáků se staly jehly. Abyjste dobře rozuměli, mé špičáky se nějak podezřele prodloužily. 3Áhl jsem na ně jední prstem. Opatrně, abych se neškrábl, ale stejně jsem to udělal. Trošku to zabolelo a na na místě škrábnutí se objevila malá kapička krve. A teď mi to došlo. Změnil jsem se v úpíra. Takže ten sen vlasně ani nebyl sen. Jsem v hájí. Co teď? Mám to ostatním říct? Ne alespoň teď ne. Ale potřebuju poradit a nikdo jiný než brumbál mi neporadí. Musím mu napsat. Rozešel jsem se ke stolečku a vytáhl papír a tušku. Rychle jsem napsal vzkaz na papír.

Profesore Brumbále,
vyskytl se malý problém a já s ním potřebuji poradit. Mohu vás tedy poprosit jestli byjste se ještě dnes nestavil? A prosím vás neříkejte nikomu, že za mno dete. Je to jen mezi námi. Je to velmi důležité! Prosím přijďtě.

Harry Potter

Strčil papír do obálky a přešel k houkající sově. Vyndal ji z klece a přivázal jí obíálku k noze. Pak ji pohladil a dal jí pamlsek na cestu.
,,Hedviko. Tohle dones Profesoru Brumbálovi. Nikomu jinému to nedávej. Buď opatrná." Hedvika zahoukala na souhla a vylétla otevřeným oknem do probouzejícího se světa.
Harry se díval za ní dokmokd mu nezmizela z očí a pomyslel si,,Tohle bude ještě zajímavé!"


Nová naděje info

10. února 2011 v 17:12 | Yoshiko |  Nová naděje
Tak jsem tady z novou povídkou. Doufám že si ji užijete

Povídka: Nová naděje
Kdy:  kolem Harryho šestého a sedmého ročníku
Postavy: Harry Potter, Brumbál, severus Snape, Hermiona s Ronem(ti sem tam, ale málo), Domitri, Alex a další
Info: Harry se ráno vzbudí a zjistí, že je s něj upír.  napíše Brumbálovi a domluví se co dál. Potom se Harrymu objeví nová moc a on zjisštuje, že by s touhle mocí mohl zabít Voldemorta. Proto se musí naučit ovládat novou magii a kdo jiný mu v tom může pomoci něž upíři?

Naruto Natsuhiboshi

7. února 2011 v 21:31 | Yoshiko |  Videa
Tahle písnička se mi fakt líbí. Má v sobě smutek, ale snad i možná naději? No to posuďte sami. Fakticky si to poslechnětě. Já to poslouchám když jsem s emocemi v koncích.


Velká omluva všem.

6. února 2011 v 8:59 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Ahojte. Po dlouhé době se zase hlásím.
Musím se vám všem umluvit, že tu nic nepřibývalo a že jsem vůbec neobíhala SB.  Nebyl vůbec čas, a když už byl tak se mi nechtělo vůbec na Pc.  Měla jsem vplánu něco přidat včera, ale jela jsem do Brna na výstavu psů a když jsem se vrátila tak jsem byla tak unavená, že jsem lehla k televizi a byl ze mě mrtvý brouk.
Taky jsem jaksi nemocná, takže nejspíše nepůjdu příští týden do školy a to bych mohla něco přidávat na blog.
Povídky mám napsané, rozepsané, ale nejsem schopná je přepsat do pc.  Někdy se k tomu musím konečně dokopat.
Tak zatím se mějtě a já si du uvařit horký bilinkový čaj. Pápá