Prosinec 2010

Přání a poděkování

31. prosince 2010 v 15:18 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Tak tohle je poslednmí článek v tomto roce. Proto bych vám všem a hlavně svým Sb, že jste mi sem chodili a psali svoje komentáře k povídká a článkům, které mě povzbudily k dalším článkům a kapitolám. Proto vám přeji Šťastný nový rok 2011. Ať se vám vyplní vaše očekávání a přání.

14
A zvláští poděkování mé nej kamarádce a Sb Belle

15

Hra osudu 11

29. prosince 2010 v 21:48 | Yoshiko |  Hra osudu(Hp)
Tak a je to tady. KOnec této povídky.  A jak jsem zjistila tak to dopadlo uplně jinak, než jsem plánovala na začátku. Doufám že se vám tato povídka líbila a omlouvám se pokud tam jsou nějaké chyby. Nemám sílu to po sobě kontrolovat. Tuhle kapitolu věnuju svému Sbéčku Belle a všem co četli tuhle kapitolovou povídku.

,,To se ještě uvidí Tome!"
Voldemor te otočil za hlasem. Mezi ním a armádou dobra stáli dva kouzelníci. Bylo vidět, že jeden je o trochu menší než ten druhý.
,,Proč si to myslíš? Jen se podívej."Ukázal rukou na armádu.,,Opravdu si myslíš, že to nemám vyhrané?"
,,Ne to si fakticky nemyslíme." Tentorkát to řekl druhý hlas. Voldemort se zamračil.
,,A kdo vůbec jste, že jste si dovolili odporovat lordu Voldemortovi?"
,,Kdo jsme? Kouzelníci a pokud tě můžu opravit Tome, nejsi žádný lord jen mudlovský šmejd" Odpověděl mu kouzelník. Řád jen hleděl, co si to čarodějové dovolují, ani Brumbál si nic takového nedovolil. Samozřejmě tato slova měkla odezvu. Voldemort prní zbledl, pak zmodral a nakonec zčervenal zlostí.
,,Co si to dovoluješ ty malý červe, jsem Lord Voldemort a ne Tom. Rozsekám tě na malý kousíčky a ty dám naginy na večeři!!!!!"
,,Tak to asi nebude možné, Nagini už bohužel nikoho nesní, leda jen, že bys jí přišil hlavu spátky a vdechl jí život." Oznámil mu Mladý Snape klidně. Temný pán se podíval vedle sebe, kde měla být údajně Jeho miláček, ale co našel bylo jen tělo a hlava pár metrů od něj. Vytřeštil oči.
,,A pokud tě to zajímá tak tohle už asi potřebovat nebudeš." Konstatoval Harry a odil Voldemortovi k nohám pytel, ze kterého vypadly všechny jeho viteály.
Voldemorta polila hrůza, už je smrtelný stejně jako ostatní, ale pak se usmál, jeho armáda je přece větší než Brumbála, vítěství má proto v kapsi.
,,Haha, ale stejně je vítěství moje" Smál se Pán zla. Oba mladíci si jako na povel povzdechli a zakroutili hlavami. Řád se na ně udiveně díval. Vypadali pěkně sehraně.
,,Pořád si to nepochopil Voldemorte. My tu nejsme sami." Jakmile to Harry dořekl, objevila se za ním armáda dobra. Bylo jich hodně. Jednorožci, kentauři, pegasové a další kouzelná zvířata. Taky mezi nimi byli hodní vlkodlaci a upíři. Řádu poklesla brada. Přece jen mají nějakou šanci na výhru.
,,Tak co říkáš těď?" Zeptal se posměšně starší s bratrů. Jako odpověď na něj byla poslána Avada. A tak začal souboj. Kledba střídala kledbu.Zapojili se všichni. Jen dva muže ne. Ti si šli v klidu směrem k Voldemurtovi, který taktéž nebojoval. Konečně došli k sobě.
,,Jen jedno otázku. S kým mám tu čest bojovat a porazit ho?" Optal se jich Pán zla.
,,Ty to pořád nevíš? Tak já ti to řeknu. Jsem Sebastián Snape a tohle je můj bratr Harry Potter." Představil je užaslému Voldemortovi Sebastián. Oba si sundali s hlavy kápi a ukázali na obdiv své obličeje. Ti co bojovali kolem nich se na chvíli zastavili a s nadějí jim hleděli do obličeje.
Voldemort už to nevydržel a vypustil první kouzlo. A po něm další a daší, Harry se Sebem se, ale nenechali zahanbit a začali takté bojovat. Boj to byl dlouhý a tvrdý. Všichni už měli nějaká ta zranění.okoli nich už bylo dobojováno a teď všichni hleděli na inpozantní boj, který sváděli ti dva čarodějové s Temným pánem. Harry se podíval do bratrovy strhané tváře. Nemají na vybranou, musejí to použít, jinak nemají šanci. Sebastián zachytil bratrův pohled a přikývl. I on to věděl. Proto odskočila oba dál od Voldemrta. Ten se podivil co se děje.
Zatímco všichni pozorovali boj. Severus Snape si prohlížel oba chlapce. Byli mu strašně povědomí, ale nevěděl odkud je zná. I některým z řádu tahle otázka vrtala hlavou. Jen Lily hleděla na své syny se strachem v očích a sledovala jak se boj vivine.
Sebastián s Harrym se k sobě otočili a chytli se za ruce. Potom začali odříkávat složité neznámé slova. Prně se nic nedělo, ale potom to kolem nich a voldemorta začalo rudě zářit. Pak se zvedli do vzduchu a začali se otáčet. Ostatní do obdivně pozorovali. Otáčení bylo rychlejší a rychleší a pak najednou přestalo. S úst mlladíků zasnělo poslední slovo a s jejich hrudí vyletělo zlaté světlo. To letělo přímo na vyděšeného Voldemorta, do kterého se v pilo. Chvíli se nic nedělo , ale potom z něho vyletěla černá koule. Zastavila se přesně mezi nimi a úpo chvilce vybouchla. Všude byl hrozný kouř, přes který nic neviděli. Když se rozplynul, naskytl se jim pohled na tři ležící postavy. Nikdo nic nedělal, jen na ně šokovaně hleděl a pak se ozval výkřik.
,,Harry, Sebastiáne!!" A s měrem k tělům se rozeběhla Lily. Klekla si ke svým synům a začala s nimi třepat a přitom vykřikovala ať se probudí, nic se však nedělo a ona propukla v nezadržitelný pláč. Pomalu se k ní vydali ostatní a to co viděli je zarazilo. Viděli kluka, který byl strašně podobný Jamesovi a Kluka, který byl docela podobný Severusovi.
,,Lily, kdo jsou tihle dva stateční chlapci?" Zeptal se přívětivě Brumbál. Pořád mu to nějak nedocházelo.
,,Copak to nevidíte? Jsou to mí synové Harry Potter a Sebastian" Vyrazila ze sebe Lily. Kolem ní se ozvaly užaslé mumlání. Brumbál se zarazil. Lily přece měla jen dva syny, Chrise a Harryho. Proto se zeptal znova.
,,Lily, drahoušku, ty máš, ale jen dva syny, žádného Sebastiána nemáš."
,,Sakra Brumbále, Sebastiána jsem měla ještě na škole, je to syn Severuse!" Vykřikla zoufale Lily. Už tyhle otázky poslouchat nechtěla, vždyť přišla o své dva syny. Tahle věta všechny šokovala ale nejvíce Jamese a Severuse, který právě zjistil, že má syna. Opatrně si klekl vedle svého nalezeného syna. Opravdu mu byl hodně podobný. Ani si to neuvědomil, ale objímal sevého syna. James objímal Lily a držel svého syna za ruku. Lily držela oba své syny a Sebastána objímal Severus. Seb a Harry se drželi za ruce. Aniž by si to uvědomily, utvořili propojený kruh. Najednou to kolem nich začalo zářit. Záře se stávala čím dál silnější až si všichni museli zakrýt oči. Když záře konečně přestala stalo se něco divného. Sebastián s Harrym se začali vrtěť až najednou otevřeli oči. Jenže když to udělali tak je šokovaně vytřeštili. Hleděli do očí svým rodičům. A pak se to zvrtlo. Oba skočili do náručí svých rodičů a pak je nakonec ovjímali všichni. Byl to nešťastnější den, který kdy zažili. Ještě ten den se konala oslava, kde Lily vysvětlila jak to vlastně bylo se Sebastiánem a Chlapci museli vysvětli jak vlastně sehnali armádu. Seznámili se i se svým nejmladším brážou, který je hned začal brát jako své bratry a jal seje plně otravovat svou dětskou přítmností.
Harry i Sebastián zůstali ve své chaloupce, ale stejně byli deně u svých rodičů. Harry se o pár let dal dohromady s Hermionou a o dva roky později se vzli. Potom se jim narodily dvojčátka, které pojemnovali Will a Alex. Ani Sebastián se nenechal zahanbit. Zjistilo se, že brumbál má pravnučku Elizabeth, která se zalíbila Sebovi a i oni se po pár měsících vzali a mají spolu dceru Elenu.
Každý si konečně žil svůj šťastný život bez Voldemorta a smrtijedů.
A teď už necháme naše hrdiny v klidu. Přecejen si toho hzažili hodně.

A zase vás chci poprosit...

29. prosince 2010 v 11:33 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Prosím vás, dáte mi hlásek? Kdyžtak tak tady děkuju

Shugo chara-recenze

29. prosince 2010 v 11:29 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Tak a jsem tu po dlouhé době zase, tentokrát s novým a dobrým anime jménem Shugo chara.

Hinamori Amu je normální školačka, která je v očích s vých spolužáků silná a cool jak říkají. Jenže ona být taková nechce. Takže jednou večer se modlí aby mělá jiné já. Pak jsi de spokojeně lehnout. Ráno na ní ale čeká šok. V posteli má tři vájíčka. Vezme je tedy do školy. Ve škole se potká se svým idolem Hitorim Tadasem, který si všimne jejich vajíček a také je jedním z ochránců školy. A pak to jde ráz na ráz, na nějakém srazu školy se mu amu vyzná, že ho má ráda, ale po následném odmítnutí uteče na staveniště, kde sletí do jáme. Tam se vylíhne první její Shugo chara Ram a díky ní vyletí ven. Pak potkává zloděje vajíček Ikuta, který jako ostatí hledá vajíčko, které dokáže splnit přání-Embryo. A do toho všeho se plete společnost Easter. A tak začíná suprové anime. Najdeme  tam vážné i srandovní scény.
Najdeme tu i zápletku mezi páry. Hlavní páry tam budou Amu x Ikuto a Amu x Tadase. Ale později se to začne párovat mezi ostatními.
Abych přiznala barvu tak můj oblíbení pár je Amu x Ikuto. Hodí se k sobě víc.

Toto anime má zatím jen 3 série. Možná bude i 4. 1.série se jmenuje Shugo chara a má 51 dílů.
2.série se jmenuje Shugo chara!Doki a má taktéž 51 dílů. No a 3.série se jmenuje Shugo chara!Party a má jen 25 dílů.

1.série má sloveské titulky a shlédnout můžete tady. Musíte být ale přihlášení.
2. série se překládá tady, ale zatím jsou přeloženy jen první tři díly.
3. série přeložená zatím nikde není ale v Aj můžete zhlédnout tady. Je zde i 2. série. bohužel je to na megavideu.


Tak co jaký byl Ježíšek?

25. prosince 2010 v 13:18 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Ahojte lidi. Tak co, byl Ježíšek? Byl alespoň trochu podle vašeho očekávání? A co jste dostali: Abych pravdu řekla, já jsem celkem spokojený člověk, akorát jsem nedostala to Cd od Versailles, ale tak koupím si ho samaXD A pak tu je hoodně oblečení, ale musím uznat, že je fakt dobrý. No já už zase musím jít. mám doela dost práce, má přijet teta , takže mamka zase stresuje, že tu není pořádek a kdesi cosi. Tak si užijte Boží hod a celý svátky. Pápá

Anime Japanese Christmas Songs

22. prosince 2010 v 18:50 | Yoshiko |  Videa
No tak tady máte nějaké vánoční songy z anime.


I tohle, ikdyž je to v aj.


Proc si vetsina lidi mysli, ze ten kdo se diva na anime je maly decko ?

22. prosince 2010 v 18:46 | Yoshiko |  Zajímavosti
Hodně lidí si myslí , že to jsou pohádky pro děti nebo kdo se na to dívá je malé děcko. Aby jste si to přestali myslet dávám sem toto. Našla jsem to před časem na nějakém diskuzním fóru, takže názory nejsou moje. Ale je fakt, že se na anime dívá jak dítě tak i dospělý člověk. Anime je prostě supr a člověk nemusí myslet na reálný svět. Prostě taká relaxace jak to kdosi nazval v jednom článku.


Pohádky pro děti??? Rozhodně ne. Mnoho lidí si myslí, že když je nějaký seriál nebo film animovaný, tak že musí být zákonitě pro děti. Není tomu tak. Přece i pohádky bývají hrané a taky nejsou hrané filmy pro děti. Anime v sobě často skrývá velmi zajímavé myšlenky. Právě absence určité Pohádky pro děti??? Rozhodně ne. Mnoho lidí si myslí, že když je nějaký seriál nebo film animovaný, tak že musí být zákonitě pro děti. Není tomu tak. Přece i pohádky bývají hrané a taky nejsou hrané filmy pro děti. Anime v sobě často skrývá velmi zajímavé myšlenky. Právě absence určité filosofie, nebo zamyšlení mi často vadí v seriálech ze západu. Ovšem že všechna anime nejsou exklusivní, ale pokud člověk hledá, tak nalezne. Je tam pár titulů, které stojí za shlédnutí, a které, pokud je opravdu vnímáte, vám dají dost námětů na přemýšlení pro bezesné noci.


Já si to nemyslím, myslím si, že animované filmy se líbí dospělým, stejně jako dětem. Vždyť animované filmy se vysílají pro dospělé i v nočních hodinách a určitě je sledovanost dosti vysoká. Převážná část animovaných filmů se vyrábí jen pro dospělé diváky a když se odpoledne vysílají animované filmy pro děti, manžel je sleduje společně s vnoučaty. Kabelová nebo satelitní televizní vysílání má stanice s animovanými filmy pro doslělé i pro děti. Není mi jasné proč si to lidé myslí, ale opak je pravdou.


ne všechny jsou jen pro děti, tak proč by se měla olslovit jen ta cílová skupina dětí. Nicméně nač nebýt dítětem i v dospělosti. Jakom Michael Jackson... ten se stále díval na anime s dětmi a bylo mu padesát let...Kdysi jsme viděli krásný anime Svatební košile- byl to vlastně animovaný horor a úžasný, úžasný,

Miluju animované filmy. Jsou skvělé. Dost se u nich nasměju. Není to jen pro děti. Spíš pro dospělé. Protože děti se raději dívají na kriminálky, akční a podobné filmy. Vůbec neví o co přicházejí a to jenom kvůli tomu, aby si o nich někdo nemyslel, že je děcko, protože sleduje animované pohádky. Miluju je, a ať si říká kdo chce co chce, budu se na ně nadále dívat. A podívám se na jeden animák i několikrát. Ne jen jednou. Když mám špatnou náladu, jediné co mě rozveselí je pěkná animovaná, komediální pohádkaprotože se obecně zavedlo, že kreslené pohádky jsou pro děti, já si ale myslím, že anime rozvíjí fantazii a ukážou jak dokážou být lidé kreativní. mám ráda anime. Nejen proto že mám malé dítě, ale proto že se při nich vrátím do dětství a je mi při nich fajn.dnes jsou počítačové animace a to je nepřeberný zdroj možností jak ztvárnit svoji představu.jsou pěkné nebo méně pěkné, líbivé, něžné i brutální.například Simpsonovi který teď běží jsou vyloženě pro dospělé. na druhou stranu může být sebehezčí animace, kteou potom úplně zazdí vulgární dabingy

Tak já si to nemyslím.Moje dcera se dívá na anime už dlouho.Nedávno skončil Japonský seriál Nana na který jsem se dívala taky s dcerou i když ho dávali docela pozdě v noci.Seriál byl o dvou rokových kapelách a hlavně se pojednávalo o zpěváčky,které řešily svoje vztahové problémy.Ve stylu Japonské animaci a hlavně poučné se spousty problému které musí řešit dospívající dívky,v jasném a srozumitelném podaní.To bylo moje první setkání s Anime a myslím si,že se budu na Anime dívat častější.


Ten,kdo tvrdí,že anime je pro malé děti je ještě sám dítě. Protože,až dospěje,tak zjistí,že právě pohádky jsou ty nejlepší pro únik z šedi všedních dnů. Je v nich láska,poctivost i ponaučení a dobro vítězí nad zlem.To v běžném životě chybí. Navíc se na chvíli můžete vrátit do dětských let a zavzpomínat si na to,jak jste na tu či onu pohádku koukali s mámou,či sourozencem. Jak jste sháněli obrázky oblíbených postaviček či si na ně dokonce hráli,nebo za ně chodili na karneval.


to je blbost na anime se diva vic dospelych nez deti a vetsina anime je prave pro dospele!

Protoze se tito lide boji pripustit ze se sami chcou nekdy ( spise casteji)tak chovat a ze by se radi vratili do detskych let :o) a maji strach ze kdyz se budou divat na tyto porady tak ze se jim ostatni lidi budou smat :o) a prave opak je pravdou lidi co na to koukaj vi sve a tem co se to nelibi stejne budou porad rikat ty svoje prupovidky o tom jak je to nevhodne a zbytecne a jine.... veci :o)

Dívám se a nejen na ty pro dospělé, ale i na ty pro děti. Je to velmi příjemný relax a hlavně tam vždy vyhraje dobro a pravda nad zlem a lží, což není vždy pravda v reálném životě.Také si myslím, že v každém člověku, v někom méně a v někom více, celý život přetrvává dětský smysl pro logiku a spravedlnost a právě proto sledování animovaných věcí, vytváří určitý pocit euforie a pocit i když nenaplněného štěstí. Navíc je velmi zajímavé, jelikož animované filmy sleduji s vnučkou, sledovat reakce toho špunta na různé situace. Děti mají doopravdy svoji logiku a způsoby myšlení a jejich řešení, nebo názory jsou mnohdy velmi zajímavé

Scháním hlásek!

20. prosince 2010 v 21:06 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Lidičky moji zlatí, zase optravavuju. Scháním hlásky , přihlásila jsem se do SONK u Lee a potřebovala bych pár hlásků. Byla bych mo ráda hlásnout můžete tu.

Kuroshitsuji Musical 2 Backstage

20. prosince 2010 v 21:03 | Yoshiko |  Videa
No sebi a Grell a i ostatní vypadají bez těch paruk trochu divně. A schválně jestli poznáte undakera nebo jak se to píše.Kuroshitsuji musical 2

20. prosince 2010 v 20:42 | Yoshiko |  Videa
Tak a je du druhý musikál z tohoto Anime. Zase je v japonštině a zase jsou tam dobré písničky. A taky se dočkáme Ciela v šatičkáchXD


Překvápko!!!!

20. prosince 2010 v 20:29 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Ahoj? Po dlouhé nepřítomnosti mé osoby se znova hlásím do služby. řeknu vám 4 dny bez netu je teda opruz. Ale už jsem zde a jdu něco přidat.

Nejde mi internet

19. prosince 2010 v 13:13 | Lee |  Novinky,oznamka,
Mám všem vyřídit vzkaz od Yoshiko, že tu teď nebude. Nejde ji internet a tak nemůže nic přidávat a ani obíhat sb. Moc se vám teda za to omlouvá.

Kuroshitsuji musical

13. prosince 2010 v 16:40 | Yoshiko |  Videa
Jedno moje sbénku, mělo na blogu pár písniček z tohoto musikálu, přesněji z dvojky. No a já se na to prostě musela kouknout. Je fakt, že je to v japonštině a tím pádem jsem nerozumněla ani ň. Ale dá se to trochu pochopit, pokud jste viděli anime. Mají tam dost pěkné písničky a nejlepší tam má Grell. Z toho jsem fakt nemohla. Taky se nelekněte, Ciel zpívá  trošičku divněXD, ale k Sebovu hlasu se to hodíXD. No a tak mě napadlo, že to jsem dám pro ty, kteří to ještě neviděli. Je to rozdělené na části a je to japonsky.Ahojte.

12. prosince 2010 v 20:03 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Ahojte lidi jak je?
Musím se vám omluvit, že tu nic nového není. Jsem si toho plně vědoma, ale snad pochopíte moje důvody.
Přes týden nemám moč času díky škole. Každý den buď skouží nebo píšem. Když už se dostanu tak jen na chvíli.
Tento pátek taky nebyl čas protože jsem šla nakupovat zbytek dárků a pak jsem šla na Sedm hodin do kina na Letopisy narnie a Jitřní poutník. Pokusím se sem dát o tomto filmu bližší info.
No a na zbytek víkendu mě mamka zaůkolovala. V sobotu jsem uklízela a uklízela a uklízela, a dneska jsem musela pomáhat mamce s pečením. Prostě hrůza.
Povídky mám rozepsané, ale prostě není čas je dokončit. A to jsem vám ještě neřekla, že mi jaksi tatínek buď vymazal nebo někde zašatročil moji složku ve které jsem měla vše. Od povídek po různé dobré adresy. Fakt pech.
No já zatím končím,  jdu oběhnout svá Sbčka aby si nemyslela, že na ně kašlu. tak zatím pá.

Diplom za Sb pro a od Aimi Minako

7. prosince 2010 v 18:16 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Tak tady sou diplom pro a od mého nového SBčka. Mě se od ní diplomek líbí a doufám, že se bude líbit ten pro ni.

dipl pro aimi

DNAngel-Opening a ending

5. prosince 2010 v 12:13 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Nejlepší je opening, ale endingy taky nejsou špatné.

Opening
Ending 1


Ending 2(tohle je normální klip)


Ending 3

Ending 4DNAngel-recenze

5. prosince 2010 v 11:40 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Na tohle anime jsem narazila náhodou. Na Youtube jsem chtěla najít jednu písničku a našla opening k tomuto anime. Docela mě zaujalo takže vám jsem dám recenzi.

Název : A.N.Angel
Počet dílů : 26
Žánr : romantické, darama, fantasy

Daisuke Niwa je normální 14 letý kluk, který bydlí se svým dědou a mamkou. Ti dva provádějí ,,divné věci". Daisuke je už odmala cvičen v plížení, obratnosti a dalších podobných věcí, jejiž smysl pořád nechápe.
Má ovšem uplně běžné starosti, jako je třeba láska k jeho spolužačce Rise, která ovšem o něj nejeví zájem. Když se Daisuke vrací v den svých narozenin domů, čeká ho velké překvapení. Dozví se, že musel cvičit proto, aby se do něj mohl vtělit legendární lupič Dark Mousy. Tedy dozví se to až je plně přeměněn a letí celý vyděšený za maminkou a dědou, kteří mu to konečně vysvětlí.
Jeto anime takového typu, že moc neohromí ani nezklame. Já ho ovšem žeru už od začátku, ikdyž některý díly na začátku se zdály trošku nudné. Pokud se na to kouknete, dozvíte se další zápletku děje. Například kdo je Riku, Hiwatari nebo Krad.  
Zkouknout celé anime s českými a slovenskými titulky můžete na megavideu. Pokud ale megavideo nemusíte, tak se ještě můžete podívat tady. ale zatím je tam jen 14 epizod.


Gundam Seed Destiny Vestige

1. prosince 2010 v 18:14 | Yoshiko |  Videa
Moc pěkná písnička!(pokud by nešlo spistit nějaké video takl mi to rposím nahlašte.)