Září 2010

Soutěž o nej diplom!!!

29. září 2010 v 20:07 | Yoshiko |  Soutěže
Táááákže. Jsem se rozhodla, že udělám menší soutěž.  Bude o nejlepší diplomek. Kdo se chce přihlásit napíše: 1)Přezdívku
                          2)Blog
                          3)Co je na diplomku 
Diplomek s přihláškou mi pošlete na tento mail: Arya145@seznam.cz
Vítěz si může vybrat cenu. Hlavně ne nic nedosažitelného.
Pořádně se na diplomcích vyřaďte ať jsou co nejlepší.
Diplomkly potom vystavím a pak si můžete shánět hlasy. Kdo si řekne první tomu dám hlas. Je vše jasné? Doufám, že jo. Budu ráda když se přihlásíte.

Nová soutěž. Jo nebo Ne?

26. září 2010 v 18:16 | Yoshiko |  Soutěže
Lidi napadla mě menší soutěž. Bude to o nej Diplom! Nebudu ale zatím říkak podrobnosti. Nejdříve se vás chci zeptat jsetli to mám vůbec uskutečnit. Chápete. Já to uskutečním a nikdo se nepřihlásí. To by mě naštvalo. Takže pokud chcete tuto soutež tak hlasujte v anketě ju?? Nechám to tu do zítřejšího večera a pak podle ankety uvidím, jestli jo nebo ne. A ohledně novinek další kapči k ho tak na ní pracuju. Pokusím se ji přidat co nejdřív. Tak zatím pápá a nezapomeňte hlasovat.

další moje stížnosti

25. září 2010 v 11:41 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Nazdárek, jsem tu zas. A zas si jdu postěžovat. No tak já začnu ju???? v pondělí mi večer nešel net. Vůbec jsem nevěděla proč. Šel se teda na to podívat. Taky nechápal proč. Potom začal dělat nějakou prohlídku celého pc, ale strašně dlouho to trvalo a já už později musela jít spát. No a na druhý den jsem zjistila, že jsme měli v pc trojského koně. Dost jsem na to hleděla. Jak to že to ten blbý antivirový program nechytil?? A to ho všude vychvalovali. Taťka ho dal teda do karantény a byl klid. Jenže tím to vše neskončilo. Když už teda šel znovu net, tak jsem si řekla že oběhnu sbnka, podívám se na nový díl kuroshitsuji atd. Jenže vlezla jsem na jeden blog a oběvila se chyba! Když jsem klikla na storno, celý net se seknul a já byla v háji. tak jsem teda sjistila, že nejlepší bude, když kliknu na ok. Jenže to samé mě udělalo u dalších některých blogů. To už mě namíchlo trochu víc. Když jsem ale ten blog zapla po druhé už to neskočilo. Potom jsem se chtěla kouknout na to kuroshitsuji a tak jsem si to teda našla a co ten depilní pc neudělal. Napsalo mi to chybu!! to už jsem byla nepříčetná a začala nadávat. Zjistila jsem že mi nejde jen tento díl. No fakt supr. Takže jsem se šla podívat jestli ho nemají jinde. Jenže jsem na razila jen na Kuroshitsuji 2 tak jsem si řekla že se na to kouknu. Jenže když jsem neviděla celé kuroshitsuji 1 tak jsem to trochu nechápala. No a Když jsem četla některé recenze na K2 a podívala se na anime tak se mi to moc neschodovalo. Snad jen, že ten Trancy nebo jak se ten malý spratek menuje je fakticky svině. Nedoporučuju to lidem alespoň od 13.  V nejbližší době se pokusím napsat recenzi. Doufám že jste ty moje žvásty alespoň trochu pochopili. Tak zatím pápá.  

Dip za bleskajdu od Shikashi

21. září 2010 v 20:18 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Děkuji moc za dipl. Je pěkný a takový ještě nemám.


Hra osudu 7

21. září 2010 v 18:48 | Yoshiko |  Hra osudu(Hp)
Vůbec netušil co se to tu děje. V náručí drží dítě velmi podobné jemu a právě k němu běží žena, o které si myslel, že je dávno mrtvá. V mysli měl hodně otázek na k teré neznal odpovědi. Musel se na ně poptat. To už ale k němu doběhla jeho matka a brala si dítě z jeho náručí. Ochotně jí ho podal a pořádně si ji prohlížel. Byla trochu starší než na jeho fotkách. Ale pořád byla krásná. Z jeho myělenek ho probudila její slova díků. Měla krásný zvonivý hlas. Takový jaký chtěl aby měla.
,,Moc vám děkuji, že jste mi zachránil mého jediného syna, který mi zůstal. O jednoho už jsem přišla a nepřežila bych, kdybych přišla i o tohohle. Jsme vám s manželem velmi zavázáni. Pokud budete něco potřebovat, můžete přijít za námi, rádi vám pomůžeme." Mezitím přiběhl jeho otec se zbytkem. Už věděl proč všichni říkali, že je otci hodně podobný. On vypadal jako jeho mladší vydání, krom očí, které měl po matce. A pak se mu pohled stočil na další osobu, která měla být mrtvá.  Neveřícně na něj hleděl a nechápal už vůbec nic. Vždyď ho viděl umírat a padat za Oblouk. Ještě že měl kápi jinak by vypadal velmi podězřele. Musel se trochu uklidnit, aby ze sebe vypravil slovo. Vyřežil to za něj ale někdo jiný. ,,Rádi jsme vám pomohli, ale nic za to nechceme. Nejsme ti , kteří za záchranu schrábnou odměnu." Harry se rychle chopil příležitosti.
,,Můj společník má pravdu. Nejsme takoví. A teď nás omluvte, musíme napravit škody, které tady spůsobii smrtijedi." Domluvil , otočil se a začal kouzlit. PO chvilce se k němu přidal i Seb. U každého domu, který byl zničený se zastavili a opraviliho. Ostatní se knim pomalu přidali. Po půl hodině byla příčná ulice jako nová. Brumbál chtěl zachráncům poděkovat, ale onu už tam nebyli, jen ve vzduchu visel nápis: ,, Znovu se někdy potkáme, tak nám můžete poděkovat později!"
,,To by mě zajímalo co jsou zač. Připadali mi divní. Ani odměnu nechtěli." Přemýšlel nahlas Sirius.
,,Už začínáš být jako Moody. Tomu taky připadají všichni divní." Odpověděl mu James.
,,Lidi mi nepřipadají divní jen podezřelí. To je rozdíl" Ozval se zezadu Moodyho hlas.
,,No dovol. J a Moody?? Takový pošuk zas nejsem." Bránil se Sirius.
,,Blackuuu!!" Vykřikl naštvaně Moody.
,,Jasně Siriusi, nejsi jako Moody ty si ještě horší" Pochechtával se James. Sirius to nevydržel a začal se smát taky.  Za okamžik se smáli všichni. Bylo to příjemné uvolnění od strachu kteřý je stravoval, když měli Smrtijedi malého Chrise. Jen Lily se nesmála. Jako jediný si toho všiml Brumbál. Přešel pomalu k ní a zeptal se:
,,Nad čímpak přemýšlíš?" Tázaná se na něj otočila a odpověděla.
,,Přemýšlím nad jedním ztěch cizinců, připadal mi povědomý, ale nemůžu si vzpomenout, kde jsem ho potkala. a ten druhý mi taky připadal známý. Něco mě knim táhne a já nevím proč nebo co."
,,Nejsi jediná. Něco mi na nich nesedí. Jakobych jednoho znal. Jeho pohyby mi připadají známé. Až se snimi zase setkáme, musíme se jich na vše zeptat. Ovšem jestli nám odpoví záleží na nich. Ale teď už pojďme. Svolám řád a tam prořešíme dnešní akci." řekl Brumbál a přemístil se. Lily se naposledy podívala na místo, kde viděla cizince a i ze svým nejmladším synem se přemístila. Po nich následovali ostatní , až na Příčné ulici nezůstal nikdo.

********
V domě uprostřed lesa se ozvalo dvojí tiché přemístění. Jejich tvůrci chvíli nehybně stáli. Neuběhla ani vzteřina a jeden z chlapců se sesypal v pláči na zem a druhý se k němu sehnul a vzal ho do náručí. Takhle seděli do té doby, než se Harry uklidnil a byl schopen mluvit.
,,Harry si v pořádku?" Zeptal se opatrně Seb.
,,Jo...už jo. Jen mě to dost vzalo. Jakto že rodiče a Sirius žijí? Kdo je ten malý chlapec, který je mi tak strašně podobný?" Ptal se Harry.
,,Nevím. Možná je nějak oživili, ale k tomu by potřebovali krev příbuzného. Ale kde by vzali tvoji krev?" Přemítal starší s chlapců. Harry chvíli přemýšlel a pak mu to docvaklo.
,,Z tajemné komnaty. Nebo zpíše od madam Pomfreyové." Vyhrkl.
,,Cože??" Nechápal Sebastián.
,,Jak jsem na konci druhého ročníku zabil Baziliška, tak mi jeho zub uvízl v paži. Mohl jsem zemřít, ale Brumbálův fénix vyléčil mé zranění svými léčivými slzami. Pro kontrolu mi Madam Pomfreyová vzala krev. Tak měli moji krev a mohli oživit moje rodiče a nejspíš to platilo i na Siriuse, protože je můj kmotr." Vysvětloval s nadšením Potter. Sebastián přemýšlel. Mohla by to být ona? Ale jo je. Ale to by znamenalo,že... Má to harrymu říct? Už teď je v šoku , po tom by se zhroutil ještě víc. Ne! Nechá si to zatím pro seba a jemu to řekne až později. Když se rozhodl tak se podával na Harryho. Jaké bylo jeho překvapení, když Harry spal. Měl to ale čekat. Byl to těžký den. On by si měl taky lehnout a odpočinout si. S tímto rozhodnutím vzal spícího chlapce do náručí, zvedl se a šel nahoru do Harryho pokoje . Tam ho položil na postel, svlékl ho do spodního prádla a přikryl ho. Pak se otočil k odchodu, ale ještě se podíval na Harryho neklidnou tvář. Povzdechl si a zavřel za sebou dveře.
Ráno se jako první probudil Harry. Jaště chvíli ležel a doumal nad tím jak se sem dostal.  Usnul přece na.. Zčervenal. Vždyď on usnul na Sebovi. Co si o něm pomyslí? Určitě si z něho bude dělat srandu. Ale proč vlastně usnul?? chvilinku vzpomínal a pak se zarazil. Jeho rodiče žijí! A taky Sirius! Nejspíš má mladšího bratra! Vždycky chtěl bratra a teď má dokonce dva. Sebastiána bral jako staršího bratra kterého neměl. Dost úvah. Vztal, převlékl se. Spíš se oblékl. Seb mu musel sundal oblečení. Po obléknutí a ustlání postele šel udělat ranní hygienu. Po ní sešel dolů, kde bylo ticho jak v hrobě. Podivil se tomu. Seb má přece tento týden vztávat první a chystat snídani?? Tak kde k čertu je??? Pomalu procházel kuchyní a obývákem, ale Seb nikde. Šel se tedy podívat do jeho pokoje. Neobtěžoval se z klepání a zrovna vztoupil do pokoje tolik podobnému tomu jeho. Lišil se jen barvou zdí , koberce a jinných doplňků. Ty byly zelené. Sebastián miloval zelenou stejně jako on modrou. Rozhlížel se po pokoji a hledal jedinou osobu. Nemusel hledat dlouho. Seba našel spokojeně chrápat v posteli. V očích mu pekelně zablýskalo. Měl jedinečnou možnost zeptat se na věci, které by mu Seb nikdy neřeká. Aby jste rozumněli, když seb spí a na něco se ho zeptáte tak vám odpoví skoro na vše. Kdysi dělal jeden lekvar na spánek a obylem tam kapl veritasérum. Přišel na to až když spal venku s griffem a ten se ho na něco ptal. No a Harry na to přišel nedávno stejným způsobem. Nemusel přemýšlet jakou otázku mu položí. Na několik se jich chtěl zeptat už hodně dlouho. Vůbec neznal sebovo příjmení a rodiče. Tyhle otázky ho tížily už hodně dlouho a teď měl konečně možnost se dozvědět odpovědi. Kdyby věděl jaké odpovědi to budou možná by se na ně neptal. Popošel blíže k posteli a sklonil se nad ním aby lépe slyšel. Tak a je to tady.
,,Sebe, jak se jmenuješ celým jménem?"
Chvilinku bylo ticho a pak..
,,Sebastian Snape." Zněla odpověď. Potter nevěřícně hleděl na spícího mladíka který naštěstí nic nevěděl. Zeptal se ho znovu na stenou otázku. dostalo se mu stejné odpovědi. Nachápal to. Snape? Má něco společného s jeho učitelem lektvarů?? Možná, ale pro jistotu se zeptá dál.
,,Jak se jmenuje tvůj otec a kde pracuje?"
,,Otec se jmenuje Severus Snape a učí v bradavicích lektvary mého nevlastního bratra." Takže je to pravda. Seb je synem toho parchanta Snapea. Ale to přece nevadí. On se nechová jako Snape. Není jako jeho otec. Ale že mu neřekl že má nevlastního bratra tak to ho zamrzelo. Tak a teď se konečně může zeptat na jeho mamku.
,,Sebíčku a jak se jmenuje tvoje mamka??" Harry se té odpovědi bál a ani nevěděl proč.
,,Moje mamka se jmenuje Lilian Evansová-Poterrová." Odpověděl mladý Snape a otočil se na druhou stranu.  Škoda že spal, protože přišel o Harryho šokovaný výraz. Harry byl už totálně mimo. Musel si sednou na postel jinak hrozilo, že se zesype.
,,Takže abych si to dal dohromady. Seb je synem Severuse Snapea a Lily Potterové, ale kdo je jeho nevlastní bratr?? Snape měl ještě jednoho syna??"
 Pomalu mu to začalo docházet, ale na tu poslední otázku se musel zeptat. Pořádně se nadechl a zeptal se.
,,Sebastiáne, kdo je tvůj nevlastní bratr?"
,,Je to Harry Potter!" 
 Tu odpověď čekal, ale stejně ho to dostalo. Vůbec nic už nechápal. Jak může být Sebův nevlastní bratr? Vždyď to nejde. Jeho matka přece nespala ze Snapem. Nabo jo? Stěmito úvahami odešel ze Sebastiánova pokoje dělat snídani.
Hra osudu(Hp)

17. září 2010 v 15:40 | Yoshiko |  Kapitolové povídkyUdělala jsem rozcestník!

17. září 2010 v 15:35 | Yoshiko |  Novinky,oznamka,
Takže jak vidíte, udělala jsem na tomto blogu první rozcestník v anime. Myslím, že to takhle bude lepší a budete se v tom lépe orientovat. Ještě dneska udělám rozcestník k povídkám. Doufám, že to nikomu nebude vadit. Kapitokluk ho už mám skoro hotovou, akorát to musím přepsat do pc, protože ji píšu ve škole. No užijte si víkend stejně jako já, protože se dneska do postele dostanu až o půlnoci díky tomu, že du s kámoškama na disko. Takže Zatím pápá.

Kyou Kara Maou-Rozcestník

17. září 2010 v 15:30 | Yoshiko |  Anime

Kyou Kara Maou

16. září 2010 v 20:41 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Počet dílú:78
Žánr : Bishounen,Akční,Boj s meči,Fantasy, Magie

Jsem tu zase s dalším anime které jsem zhlédla.

Shibuja Youri je normální středoškolský student.  Jednou uvidí jak jeho přítele šikanují nějací jiní kluci. Rozhodne se mu pomoci. Jenže jakmile se všechna pozornost přesune na Youriho jeho přítel Murata Ken zdrhne. Youri tam chudák zůstane sám a díky tomu si udělal exurzi do záchodové mísy. Jenomže jak  začne záchod splachovat, vtáhne to Youriho do neznámého světa. V tomto světě létají kostry a magie tam není nic neobvyklého. Zde se dovídá o lidech jménem Mazoku( Lidé s černými vlasy a očima)Což je i on a proto se má stát jejich Maou-vládce země. Vůbec to nechápe. Zákony tam jsou úplně jiné. Kdyby věděl, že dát někomu ránu do tváře znamená zasnoubení, asi by Wolfranovi tu ránu neubalil. No prostě normální svět. Moc doporučuju toto anime. Jsou tam skvělé komické situace u kterých jsem se nasmála. Prostě supr anime!


Diplomy za bleskovku.

14. září 2010 v 20:37 | Yoshiko |  Bleskovky
Tak tady máte ty diplomy. Děkuji za to, že jste se sůčastnili a doufám, že se vám diplomky budou líbit. Ještě m chci něco říst, diplom pro saki mi to nechce přijat, takže kdybys mi dala email, mohla bych ti to poslat na něj.


1


2
4Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru-op a end

9. září 2010 v 20:04 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Tak a to je pro dnešek všechno do zírřa si můžete udělat bleskovku a v sobuto tu dám diplomky.
opening 1


Ending 1


 opening 2


ending 2(není to full verze)


Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

9. září 2010 v 20:03 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Tak zase další recenze.

Žánr: Fantasy,Bishounen, Shounen ai, Magie, Boje
Rok vydání:2010
Počet epizod: zatím 21

Sakurai Yuki je středoškolák, ale ne normální. Yuki má schopnost cítit emoce druhých při dotyku s nimi. Neumí shou moc plně ovládat a dělá mu to proto těžké potíže a problémy. Vůbec nechápe co to sním je, jakto, že to umí. Jednou mu život zachrání krásný, tajemný černovlasý muž, který má zvláštní oči. Jako by ani nebyl z jejich světa. Yokumu tento muž připadá velmi povědomý, ale nemůže si vzpomenout kde ho viděl. Od té domy se začnou dít kolem něho divné věci. Napadají ho démoni zvaní duras. POzději potká toho muže znovu a představí se mu jako Zess. Zess patří do skupiny, která bojuje s durasy. Yuki se bude muset rozhodnout jestli odejde s nimi a bude proti durasům bojovat nebo zůstane sám a ohrosí jemu blízké lidi. Pro co se Yuki rozhodne? To se dozvíte pokud se podíváte na toto anime. Velmi doporučuju. Anime se mi líbí svým zpracováním a postavami. Jestli se na něj kouknete je na vás.Loveless-opening a ending

9. září 2010 v 20:02 | Yoshiko |  Anime-recenze......
Opening


Ending