Pravda života 8

1. srpna 2010 v 22:17 | Ichi |  Pravda života(Na)
Táááááák po dlouhé době pokračování k pravdě. sice jsem říkala, že to tu dám až zítra, ale dopsala jsem to už dneska. Zítra tu dám možná k této kapitolovce obrázek. Tak piště komentíky a měj te pěknou dobrou noc.


Nikdo nechápal co se tu děje. Ještě před chvílí seděli Minato a fugaku vedle sebe a tulili se k sobě a teď na sebe nevěřícně hledí..
,,Minato, co tu děláš? Vždyť máš býr mrtvý?? Kde to vůbec jsme?? Co se vlastně děje a co je za rok??" ptal se nechápavě nejstarší s Uchihů v místnosti.
,,Mě by to taky hodně zajímalo, nejen tebe."řekl Namikaze. Najenou si oba uvědomili, že v místnosti nejsou sami a podezřívavě si všechny prohlédli.
,,Itachi???Co tu děláš??? Nejsi trochu starší??? A to si ty Sasuke??? Ty si nějak vyrostl. Co se tu u Jashina dějě!"vykřikl totálně zmatený Fugaku. Ani jeden z jeho synů mu nedokázal odpovědět, jen na něho překvapeně hleděli jako všichni ostatní.
Minato se rozhlížel taktéž po místnosti a pohledem zastavil na Kakashim, který měl své jediné oko, které šlo vidět rozšířené překvapením.
,,Kakashi?Si to ty? Si o dost starší než si tě pamatuju. Kolik uběhlo vůbec let od mé smrti? A jak to že vůbec žiju."patl se Minato.
,,Sensei?" tohle bylo jediné co z Hatakeho vypadlo. Mezitím co se Minato s Fugakem vyptávali, Ichiro se přesunul k Narutovi a zatahal ho za plášť. Naruto se na něj podíval s otázkou v očích.
,,Opravdu jsou tví rodíče i mí rodiče?" zeptal se Ichiro.
,,Jo jsou, ale jak vidíš zjistil jsem to teprve nedávno a můj otec, který mě porodil si na mě nepamatuje." odpověděl mu smutně jeho starší bratr.
,,Tak to je supr. Vždy jsem si přál bráchu. Můžu tě obejmout?" zeptal se Ichiri. Naruto byl tou otázkou zaskočený, ale nakonec přikývl na souhlas a Ichiro ho pořádně objal kolem pasu. Naruto se usmál a objal ho kolem ramen. Objímali se do té doby než Minato zvolal:
,,A kdo jsou ti dva chlapci, kteří se objímají??"
Naruto i Ichiro se od sebe odtrhli a podívali se na Minata a na Fugaka, kterého taky zajímalo kdo jsou ti dva. Jakmile je uviděli, rozeběhl se jim v hlavě celý jejich život. Jak se poznali, jak se potajnu scházeli, na poslední jejich noc, na smrt Minata, na smrt Fugaka, na jejich probuzení v cizím domě bez vzpomínek, na jejich nové spřátelení, na novou jejich lásku, na narození Ichira a na tohle setkání. Oba nehnutě stáli na svých místech s vytřeštěnýma očima. Všichni si o ně začali dělat starosti až najednou Fugaku promluvil.
,,Itachi? Sasuke?? Ichiro??" jakmile to dořekl, rychlým krokem přešel ke svým dvěma synům a pořádně je objal. Oba ho taktéž objali a když se k nim přidal Ichiro, byl Fugaku šťastný, že si konečně vzpoměl. Ostatní to sledovali s malým úsměvem. Jen dvě osoby ne. Ty dvě osoby se na sebe dívaly smutnými a zároveň šťastnými pohledy.
,,Naruto??" zeptal se pomalu Minato.
,,Tati??" zeptal se taktéž Naruto. Když oba přikývli pořádně se objali. Oboum z očí tekly slzy dojetí. Po těch letech co se neviděli. Naruto svého otce vůbec nepoznal a Minato svého syna znal jen několik dní.
,,Promiň Naruto. Moc se omlouvám. Tolik jsem ti toho spůsobil. Měl jsem vědět, že tě budou nenávidět. Měl jsem všechno tušit. Ne já to neměkl vůbec dělat. Neměl jsem tu pitomou lišku do tebe zapečetit. Moc se ti omlouvám, tolik mě to mrzí," oblouval se spláčem Minato.
,,Mě to vůbec nevadí. Neomlouvej se. Ikdyž mám v sobě lišku, našel jsem si přátele. Když jsem zjistil kdo jsou moji rodiče, byl jsem na vás pyšný. Obětoval si se , abys zachránil svou vesnici. Mě to nevadí."odpověděl mu Naruto. Pustili se a pohlédli na sebe s úsměvem.
,,Kakashi, ty si ale vyrostl. Neviděl jsem tě od té doby kdy jsem údaj zemřel. Jak vidím máš svůj tým. Jsem na tebe pyšný. Jde vidět, že jsem tě učil dobře." popleskal Minato Kakashiho po rameni a usmíval se na celé kolo. Mezitím se odpojili Uchihovi a Ichiro se rozeběhl a skočil na Minata. Ten ho zachytil a točil se s ním do kolečka a při tom se oba smáli. Sakura, Sai a Yamato se nenápadně vytratili. Tohle bylo jen mmezi rodinnou. Kakashi se k nim taktéž přidal.
Fugaku se bavil se svými dvěma syny, když v tom mu něco docvaklo. Zarazil se a došel před Minata, který se mezitím smál s Narutem a Ichirem nějakému vtipu.
,,Minato, nechceš mi něco vysvětlit?"zeptal se vážně a očkem pokukoval po Narutovi.
Minato, který pochopil o co se jedná, se přestal smát a řekl:
,,Neposadíme se?" Fugaku přikývl a sedl si na modrou sedačku. K němu si sedl Sasuke a Itachi a na druhou sedačku si sedl Minato s Ichirem a Narutem. Všichni věděli, že se teď bude řešit důležitá věc, tak byli všichni zticha. Namikaze tedy začal.
,,Víš, jak jsi mi tehdy řekl, že se budeme muset rozejít, byl jsem strašně naštvaný a smutný. Pak jsem si ale řekl, že máš právo na normální život. Ta poslední naše nnoc byla nejlepší v mém životě. Potom jsem utekl, protože jsem neměl na to, abych přežil to loučení. První tři měsíce jsem zvládal skvěle, ale pak mi začalo být blbě, zvracel jsem, měl jsem závratě. Kushina mě donutila jít ke Tsunade a ta sjistila co se mnou. Když mi Tsunade řekla, že jsem těhotný, nechtěl jsem tomu věřit. Později jsem ale věřit začal. Byl tu ale jeden velký problém. jak zakrýt mé rostoucí bříško a jak zajistit abych nemusel na mise. S misemi jsme to vyřešili tak, že jsem poprosil kushinu, která byla těhotná, jestli by nehrála mnou ženu. vymluvil jsem se na to, že má rizikové těhotenství a musím být u ní. Bříško jsme zakryli složitým jutsu, které na mě použili třetí a Tsunade. Nikdo na nic nepřišel. Dokonce ani ty. Vše probělo v pořádku. Kushina odešla do své země a nechala tu klona. Můj porod byl v pohodě. Miminko jsem ale viděl až na druhý den. Mezitím jsem musel nahlásit, že Kushina jko že zemřela. Miminko bylo nádherné, ale bylo na nás dva moc podobné, takže na něho požili jutsu na zakrytí pravého vzhledu. Měl jsem ho jen dva dny. Pak na nás zaútočila liška. Nevěděl jsem co mám dělat. A tak abych zachránil vesnici i syna. zapečetil jsem do něho tu lišku. Věřil jsem, že ho všichni budou brát jako hrdinu. Asi jsem se spletl." Dokončil smutně své vyprávění a složil hlavu do dlaní. Naruto mu dal ruku na ramene jako pozbuzení a jeho otec se na něj vděčně podíval. Fugaku si všechno urovnával v hlavě. Tehdy mu na Minatovi něco nesedělo, ale nevěděl co. Až teď mu to všechno docházelo. Měl však ještě jednu otázku.
,,Ten syn. Je můj?" Minato kývl hlavou na souhlas.
,,Je to Naruto Uzumaki-Uchiha?"
,,Ano"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama