Srpen 2010

Poslední hodiny před školou...

31. srpna 2010 v 20:28 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Tak posledních pár hodin a začne znovu pro někoho blbá škola.Já se ale vůbec netěším. Zase začne to brzké stávání, učení, které je spíše mučení a zase kritizování učitelů. Někdo by řekl, že pozitivní na tom je, že se znovu uvidíme ze svými spolužáky. Jenže já jdu na střední a místo stálých a známých spolužáků uvidím nové. Největší strach mám, ale z toho, že newm kde mám třídu a budu tam bloudit. Naštěstí se mnou půjde babička, takže z toho nemám takovou hrůzu.  No tohle je nejspíš poslední článek za srpen. Dokonce jsem v tomoto měsíci napsala největší počet článků. Těch je 41 deď už 42.
Teď mi nezbývá než vám popřát abyjste dobře přežili první den ve škole a našli si nové kamarády. Ještě vám chi říct, že nejspíš nebudu přidávat moc článků. Tak  Se mějte pěkně.

Co se děje kolem HP

31. srpna 2010 v 15:52 | Yoshiko |  Zajímavosti
A máme tu další případ,který řeší anglické soudy. Zase jsem v jednom časopise našla jeden povedený odstaveček. Společnost Warner Bros, která vlastní práva k filmům o Harrym Potterovi žaluje jednu švýcarskou firmu. A nejde jeno ledajakou firmu. Jde o výrobce kondomů, která své výrobky prodává pod značkou Harry Popper. A aby toho nebylo málu, na jejich krabičkách je zobrazen stejně, jako filmová předloha s čarovnou hůlkou a kulatými brýlemi. Proto filmaři chtějí, aby toto stáhli z trhu. MYslím, že je to hodně naštvalo a mě docela taky. Víc se k tomu vyjadřovat raději nebudu.

Hra osudu 6

31. srpna 2010 v 11:25 | Yoshiko |  Hra osudu(Hp)
Jak jsem slíbila je tady pokračování. Užijte si ho, ale jak jsem říkala už při pravdě, boje psát neumím. Ale v příštích kapitolách se budu snažit to napravit.

,,No to si snad dělá ten Sebastián srandu. Celé čtyři roky se učím jak vůl ,a když si myslím, že mám konečně pokoj, tak se vytasí s knížkou tlustou přes 4000 stránek a řekne, že to mám do zítřa stihnout přečíst. To by mě zajímalo jak." Nadával ve svém pokoji šestnáctiletý mladík.
,,Nestěžuj si, já ji taky četl!" Ozve se s kuchyně.
,,Ty si ji četl dva týdny!!Já na to nemám ani dva dny!!!!" Zařve na oplátku naštvaná osoba.
,,Ale prosímtě Harry, vždyť to nic není. Však ty přijdeš na to, jak to stihnout." Odpoví mu klidně Seb. Harry chvíli přemýšlel a pak ho to trklo. Před půl rokem se přece učil kouzlo, které mu umožní rychle číst a ještě si toho hodně zapamatuje. Vydal ze sebe vítězný výkřik a jal se jít přečíst tu bichli.
Po deseti minutách měl polovinu knížky za sebou, když se ozvalo z kuchyně sprosté nadavání. Uchichtl se pro sebe, zavřel knihu a sešel dolů. Sebastiána našel u trouby s připečým masem v rukách. Chvíli se nechápavě díval na naštvaného Seba a pak se dal do smíchu. Černoočko se vražedně podíval na smějícího Harryho a hodil po něm pěkáčem. Harry naštěstí rychle zareagoval a zastavil letící pekáč přímo před nosem. Za ty čtyry roky se toho hodně se Sebastiánem naučili. Koupili si nové hůlky na které jim ministerstvo nepříjde, naučili se plno nových klouzel, dokonce se naučil vařit lektvary a docela ho to začalo bavit. Taky za tu dobu vyrostl. Byl skoro stejně vysoký jako jeho učitel lektvarů. Vlasy měl dlouhé po lopatky a ofinu mlěl tak dlouhou, že mu pěkně zakryla jizvu. Nemusí už nosit brýle, protože si pořídíl kontaktní čočky. Sebastián se na rozdíl od něho moc nezměnil. Byl o něco větší než on, vlasy měl také delší. Jindy se usmíval, ale teď to vypadalo, že by rád zabíjel.
,,Hej, už jsem v klidu. Ale nemusel si po mě vrhat ten pekáč. Co kdybych to nevychytal?"Řekl ublíženě mladší s chlapců.
,,Nic by se nestalo, maximálně by si měl bouli na hlavě a to by takový problém nebyl." odvětil mu Seb.
,,Ty....!!!!"Zařval Harry a pustil se na černoočka. Ten se jen zasmál a pustil se do Harryho s velkou vervou. Byla to taková jejich hra. Buď se mlátili po mudlovsku nebo po sobě metali kouzla. Bili zrovna uprostřed bitky, když v tom se otevřely dveře a dovnitř strčil hlavu griff. Chvíli je sledoval při jejich bitce, ale pak ho to přestalo bavit a zařval:
,,Přestaňte s tím a pohněte kostrou. Smrtijedi útočí na příčnou a dokonce mají už rukojmí. Tím je malý chlapec. Tak už přestaňte s těma dětskýma hrama!!!!!" Chlapci se docela, lekli, ale hned s tím přestali a zmizeli pryč. Vrátili se o chvíli později a na sobě měli černé pláště. Každý měl ale jiný plášť. Harry ho měl černý a na něm měl zlatou nití vyšité znaky. Seb měl stejně černý plášť akorát znaky měl červené.
,,Jak tam půjdem, přemístíme se nebo poletíme na griffech?" Zeptal se Harry.
,,Přemístíme se. Na příčné je docela málo místa. Griffové by se tam nevlezli." Opověděl mu Sebastián. Harry jen přikývl na souhlas a už jich nebylo. Neuzvalo se ani puf. Prostě jen zmizeli.

Na příčné

Tady to vřelo. Všude létaly paprsky všech druhů kouzel. Smrtijedi ničili všechno na co přišli. Bystrozoři spolu s Fénixovým řádem se jim v tom snažili zabránit. Dařilo se jim to celkem úspěšně. Když v tom se tam objevil smrtijed a v rukou držel čtyřleté dítě. Chvíli si ho nikdo nevšímal, až po chvíli si ho všimla rudovlasá žena, která zrovna bojovala proti jednomu smrtijedovi. Jakmile uviděla to malé dítě v rukou smrtijeda stuhla hrůzou. Pak najednou zařvala:
,,Vraťte mi mé dítě!" Vše po tomto výkřiku ustalo. Všichni se dívali na tu rudovlasou ženu. Za okamžik   se k ní přihnala skupinka lidí.
,,Lily co se stalo!" Řval už zdálky James.
,,Vzali nám ho. Mají Chrise! Ale jak? Vždyť byl ukrytý na Grimaldově náměstí!" Plakala Lily a objala Jamese. Ten si ji přitiskl blíž k sobě a mumlal uklidňující slova. Moc to ale nepomáhalo.
,,Mám takovou teorii. Chris se chtěl nejspíš podívat ven a normálně vylezl dveřmi. Venku ho potom chytil smrtijed který tam vždy hlídkuje." Řekl Brumbál.
,,Asi to fakt tak bude. Ale přece jsme mu říkali, že nemá chodit ven!" Řekl pro změnu James.
,,Sakra přestaňte řešit proč ho chytili a začněte řešit jak ho dostaneme zpátky!!" Vykřikla zoufalá Lily. O jedno dítě už přišla, nechtěla přijít ještě o to druhé. Brumbál přikývnul a začal vyjednávat.
,,Vydejte nám to dítě zpátky pane Malfoy a nikomu se nic nestane"
,,Ale, ale , jak jste poznal, že jsem to já? A dítě vám nevydáme, jedině že vy byjste nám vydali někoho jiného!" Začal klást své podmínky Malfoy.
,, Dejme tomu, že na vaši podmímku přistoupíme, ale teď záleží na tom, koho byjste chtěli." Smlouval Brumbál.
,,Toho koho by jsme chtěli moc dobře znáte. Chceme Harryho Pottera!" Vykřikl svou podmínku Malfoy. Po tomto výkřiku začal ve fénixově řádu zmatek. Celou domu co hledali Harryho si mysleli, že je u Voldemorta, ale asi se spletli. Opět se slova ujal Brumbál.
,,My ale Harryho nemáme. Celou dobu jsme si mysleli, že ho máte vy."
,,Tak to je váš problém. V tom případě se dívejte co se stane, když nám Pottera nevydáte." Dořekl Smrtijed a vykřikl mučící kledbu na to malé dítě. To začalo šíleně křičet a zmítalo se v blolesti. Spolu s ním křičela i jeho matka, která byla mučena bolestí svého dítěte. Najednou se stalo něco nečekaného. Objevil se modrý záblesk, který odhodil Malfoyovu hůlku někde do pryč. Ten byl vyvedený z míry a jako všichni ostatní se podíval ke zdroji toho paprsku. Stáli tam dva čarodějové v černých pláštích. Ten co měl ještě napraženou hůlku měl zlaté vyžívaní a ten druhý co mu stál po boku zase červené. Nikdo nevěděl co jsou ti dva zač, ale Lily ji byla vděčná, že přerušili mučení jejího malého synka.
,,Luciusi, to se dělá? Mučit malé dítě?" Optal se jeden z neznámých čarodějů.
,,Kdo jste? A jak to, že znáte moje jméno?" Ptal se Malfoy.
,,Tvé jméno zná tady skoro každý. Teď ale už drž tu svoji pusu a vydej nám to dítě po dobrém." Mluvil dál čaroděj se zlatými ornamenty.
,,A co když vám ho nedám? Vlastně to ani nemám v plánu" Vysmíval se jim dál Lucius.
,,No tak to půjde po zlém!" Odpověděl druhý čaroděj a vyslal po něm kouzlo. Malfoy byl ale rychlý a stačil ho odklonit hůlkou, kterou rychle vzal ze země kam spadla. Začali po sobě vrhat kouzla a za chvíli se zapojili i ostatní smrtijedi. Naznámým to ale nevadilo. Kosili smrtijedi ve velkém. Co kouzlo to zásah. Po chvíli už bojoval jen sám Lucius. Ten věděl, že nemá šanci na výhru a proto se uchýlil k poslední možnosti.
,,Avada kedavra!!" Vykřikl zakázanou kledbu. Nemířila, ale na dva neznámé, ale na malého Chrise, který byl po mučení Cruciatem v bezvědomí. Všichni fénixové a bystrotoři na to hleděli s hrůzou. Nikdo nic nepostřehl. Byla to je chvilička, ale ta stačila na to, aby byl Chris zachráněn jedním z těch neznámých. Lucius zaregistroval prohru jako první a s ostatními smrtijedy se přemístil pryč. Harry, jeden z těch tajemných , stál u jednoho zničeného domu a ve svých rukách držel čtyřleté dítě. Bylo mu na něm něco povědomé. Chlapec měl rozčepýřené rudé vlasy. V obličeji měl skoro stejné rysy jako měl on sám. Ale jak je to možné?
,,Chrisi!" Ozval se blížící se ženský výkřik. Harry se tam podíval a viděl rudovlasou ženu. Stejnou ženu, kterou vídal na svých fotkách na kterých byli jeho rodiče. Ale jak to? Co se to tu proboha děje??

Bouřka

30. srpna 2010 v 22:00 | Yoshiko |  Zajímavosti
Bouřka. Většina lidí se pod tímto pojmem představí blesky a hromy doprovázeny většinou velkým děštěm. Někteří lidé s ní mají velkou hrůzu. Jsou zavření doma a buď jsou zalezení pod peřinou a třesou se strachem nebo jsou natisklí na svých druhých polovičkách, které se bouřek nebojí. Někteří lidí přímo trpí a proto se nadopujou prášky na uklidnění. Některým dokonce spůsobuje velký šok.
Naopak jsou lidé, kteří mají bouřku rádi. Rádi se dívají za blesky, které světelnou rychlostí křižují oblohu a jsou doprovázeny mohutným hřměním. Buď se na ně dívají se svých domovů nebo jdou ven. Já osobně mám bouřku ráda. Nejraději mám ale ty blesky. Připadá mi to tak tajemné. Jakoby je vysílal naštvaný bůh Zeus z hory Olymp. To je ale jen mýtus. Pravdou je, že bouřky jsou normálním zemským jevem. Někdy ale dokáží napáchat hodně škody.


Co se chystá a co zůstává.

30. srpna 2010 v 18:21 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Takže, tady jsem napsala malé info k povídkám zůstávajícím a chystajícím.

To mě naštve!

28. srpna 2010 v 17:34 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Ahoj jsem tu zas a tentokrát se pořádně vyvstekat. A teď se dovíte proč. Já moc ráda čtu povídky. No a včera jsem našla podle mě dobrou kapitolovku. Dokončenou. Ze světa Hp. Začátek byl supr, tak sem si říkala, že jsem konečně na něco dobrého natrefila. Příběh pokračoval dál. Harry se dal dohromady s Ginny atd. No a pak se tam Harry potká s jinou holkou, povídají si atd. a po jistém čase si řeknou, že se milují a dají se dohromady. Jsem na to hleděla co se stalo. Prvně Harry chodí s Ginny a pak  tam vyznává lásku někomu jinému a to se s Ginny ani nerozešel a Ginny to bere upl v pohodě. Jak tohle mám chápat?? A nebo další případ tentokrád ze světa naruta. Povídka ze začátku v pohodě. Pak se Naruto stratí a objeví se někdo jiný upl stejný jako naruto. Najde si holku, s kterou se zná už pár měsíců a sotva si řeknou, že se milují tak mu holka řekne, že je sním těhotná. Není napsáno jestli s polu spali nebo ne. Prostě jedna věta bylo vyznání lásky a druhá, že je holka v tom. Pak je tam příběh jako, že ubíhají tři roky. Mezití potkali Itachiho ten je vycvičil a pak tam byl boj. Holku zabijou a Itach tam někoho oživl ani newm koho, to jsem nepochopila a pak tam byl skok uplně někde jinde. Takové povídky nemám ráda. MOhla bych tu přidat další příklady povídek, které jsem nepochopila. Někteří si myslí, že když vymyslí příběh a napíší ho na svůj blog, že je to ten nejlepší příběh který kdy byl a vůbec nevydí, že je to velká slátanina slov a odstavců. Někteří jsou ale v tomto velmi dobří. Já neříkám, že knim patřím, to ne. Nemám uplně ty nejlepší myšleny. Nodoufám, že jsem někoho neurazila. Ráda bych věděla co si o tomto myslíte.

P.S. Nečetla jsem to tak prosím odpuste mi moje chyby.  

Dip pro Mikysek za sb

27. srpna 2010 v 16:38 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Tak tady je dip pro MIkysek za spřátelení, Není to nic moc, ale snad to vadit nebude.

Další dip za bleskovku od animelibera

27. srpna 2010 v 10:36
Děkuji moc je pěkný.

Další novinky o Danielovi R.

25. srpna 2010 v 21:12 | Yoshiko |  Zajímavosti
Zase jsem na tefila na novinky o tomto herci. Z jednoho časopisu jsem vyjistila, že minulý měsíc čekali na něho jeho Daniel se tam ale nedostavil. Důvod? Slavil své jednadvacáté narozeniny a to ve velkém. V Petrohradě popíjel vodku a místních děvčat. Poté pokračoval v tom samém i v Londýně. A výsledek? Nejspíš velká kocovina. Tento článek pojmenovali v časopisu Harry POtter a Nápoj mudrců. Nevím jestli se to k tomu hodí, nejspíš moc ne, moc spojitosti s Kamenem to mít nebude. No co my naděláme s hvězami jako je Dan? Nic!

Diplom za bleskovku od belly

25. srpna 2010 v 21:03 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Zas tu mám diplom za bleskovku. Tak se mi zdá, že je poslední dobou zbírám. No to je jedno že?

Diplom za blekovku od saki

24. srpna 2010 v 18:59 | Yoshiko |  SB a vše kolem něj
Tak tu mám další diplom za blekovku tentokrát od Saki. Moc jí děkuju je moc pěkný.Měním přezdívku!

24. srpna 2010 v 14:15 | Yoshiko |  Já-moje kecy atd.
Tak jsem se rozhodla, že si změním přezdívku. Ichi se mi přestalo líbit tak jsem si vybrala jiné. Moje nové jméno je Yoshiko-dobré dítě. Mám ho i schválené od své nej kámožky a zároveň scého Sb. Ona řekla, že se to ke mě hodí tak newm no. doufám, že se vá bude líbit stejně jako mě.

Pravda života -epilog

23. srpna 2010 v 19:06 | Ichi |  Pravda života(Na)
Tak jo.Tu je poslední kapitola k této povídce. Je to proto, že mě už nenapadaly žádné nápady na pokráčko. Taky jsem nevěděla jak to ukončit no a pár lidí mi poradilo a já se toho nápadu chytla, takže to skončilo jak skončilo. Já boje psát neumím tak se musíte spokojit s tím, co jsem tam napsala. No spokojená jsem jen na půl, ale pokud budete spokojeni vy tak jsem to asi napsala dobře. Prosím o komentíky. Ty potěší. Tak přeji pěkné čtení.


Reklamy

23. srpna 2010 v 10:49 | Ichi |  Reklamy
POkud budete chtí upozornit na svůj blog nebo po mě budete chtít abych hlásla tam nebo tam tak to piště tu, ne do komentářů. Pokud to uvidím jinde než tady, tak to mažu!!

Další video

23. srpna 2010 v 10:01 | Ichi |  Videa
Hahá jsem zpátky. Gomene, že jsem tu přez víkend nic nepřidala, ale vůbec jsem se nedostala na pc. Teda včera večer jsem mohla, ale byla jsem s rodiči na výletě na kole a já přijela tak utahaná, že jsem na pc neměla ani pomyšlení. dneska tu dám poslední kapitolku k Pž. Tu tu dám ale později. No a právě jsem vám se adla videjko. Sice moc Justina Biebera nemusím, ale tahle písnička se mi  líbí. Já poslouchám jen tu písničku na video jsem se nekoukla

Hurá konečně to přišlo!!

20. srpna 2010 v 12:05 | Ichi |  Já-moje kecy atd.
Se dozvíte v C.č. hehe

Potřebuji pomoct

19. srpna 2010 v 19:08 | Ichi |  Já-moje kecy atd.
Jestli to nechcete číst , nečtěte. Byla bych ale ráda, kdyby jste si to přečetli.

Daniel Radcife gay??

18. srpna 2010 v 20:25 | Ichi |  Zajímavosti
Jestli vás zajímá tenhle článek tak klikněte na celý článek.

Diplom za bleskovku

18. srpna 2010 v 20:01 | Ichi |  SB a vše kolem něj
Tak jo mám tu diplomek za bleskovku od Belly. Moc jí děkuju je pěkný.


PeinNaru

17. srpna 2010 v 19:10 | Ichi |  Fan cluby
Další Fan club od May Darrell. Mám ráda tenhle pár a nejen tenhle.