Plesová láska

1. července 2010 v 18:22 | Ichi |  Harry Potter Jednorázovky

Takže, jelikož anketa bude ukončena až v neděli. Tak nechci k rozepsaným povídkám přidat kapitolku dřív než se dovím výsledky. Já to ale jaksi nevydžela a napsala vám Jednorázovku na pár Harry/Hermiona. Ještě malá drobnost: Děj se odehrává v harryho 7 ročníku a Voldy je už po smrti. Jo a taky se omlouvám za chyby na které můžete narazit. V češtině moc dobrá nejsem.

                                                                ******

Byl začátek června a v bradavicích se všichni chystali na zkoušky, které budou co nevidět. Většina studentů byla venku a užívala si pálícího slunce. A venku nechyběla ani naše trio. Seděli všichni tři pod velkým stromem u jezera. Hermiona měla před sebou horu knížek a snažila se toho naučit co nejvíce co to šlo. Harry sice tolik knížek před sebou neměl, ale také se snažil učit aby nepropadl. Snížila by se totiž šance, že by mohl dělat bystrozora. A ron jako obvykl spal s knížkou lektvarů na obličeji.
 Po krátké chvíli hyrryho učení přestalo bavit, proto schoval knížku a díval se kolem. Viděl kolem sebe skupinky lidí, kteří se taktéž jako Hermiona snažili něco naučit. Pak jeho pohled spočinul na jmenované a nemohl se na ni vynadívat. Líbily se mu její kudrnaté , dlouhé vlasy, laskavé oříškové oči, milý úsměv, vlůastně celá její postava. Ale také její vlastnosti. Ikdyž furt, četla, hnala jeho i rona do učení a dodržovala pravidla, Vždy s ním šla do nebezpečí a pomáhala lidem okolo ní. Milaval ji. To si uvědomil dávno.
 Ale byla v tom překážka jménem Ron. Ten se mu nedávno svěřil s tím, že se mu Hermiona líbí, ale neví jak jí to má říct. Harry s toho byl tenkrát trochu mimo, ale řekl Ronovi, že jí má začít pomáhat a trochu jí něco naznačovat. No a Ron si to vzal k srdci, ale Hermiona jakoby nevnímala jeho řeči a občasné doteky. Jakoby ho nechtěla. Pomau začal rona nenávidět ikdyž byl jeho nejlepší přítel. Najednou ron zachrápal a Harry se vrátil to současnosti.Podíval se na Rona, potom na jezero, zase na Rona a jezero. 
 Najednou ho napadl nápad. A ten se hodlal uskutečnit hned. Ale musí ze zeptat Hermiony jestli mu s tím pomůže.
,,Ehm, Hermiono?" zeptal se opatrně Hnědovlásky.
,,Ano,Harry? Potřebuješ něco??" řekla, s nosem pořád zabořeným do učebnice a pokoušela se nevnímat ronovo hlasité chrápání.
,,Hermiono, dostal jsem nápad jak zbudit Rona, ale musíš mi pomoct, teda jestli chceš." vyklopil Harry.
,,Jasně Harry, ráda ti pomůžu. To chrápání se nedá poslouchat. Co máš v plánu?" otázala se Hermiona. Harry jí plán vysvětlil, natož si všechny věci uklidili do tašek a popošli k ronovi. Harry si stoupl k ronově hlavě a chytnul ronovy ruce, které byly za hlavou, Herm chytla zase jeho noho a oba si stoupl na kraj jezera.
,,Až řeknu tři tak ho pusť, Dobře?" promluvil černovlásek.
,,OK" souhlasila Herm.
,,1,2,3 pusť" zařval Harry a naráz pustili s Hermionou rozhoupaného Rona do Jezera. Ron se skřikem probral, chvíli se tam mlácal jak ryba na suchu. Po chvíli se uklidnil, vztal a podíval se na smějící dvojci, která ho tam hodila.
,,Co to bylo, tohleto? Šak počkejte já vám dám" Zařval se smíchem zmáčený Ron a začal stříkat vodu po svých kamarádech. Oni si to ovšem nenechali líbit a přidali se taky.Takhle blbli skoro celý den, do té doby než si Hermiona uvědomila, že by se pomalu měli chystat na dnešní ples. Ano dneska byl ples na počest Brumbálových 155 narozenin. Ovšem nikdo nevěděl ským bude tančit. To se dozví až na plese z nějakých lístečků. Jako obvykle brumbálův výmysl. Vylezli teda z vody a vydali se do společenské místnosti, kde se rozdělili a šli se chystat.
O 2 h později Vyšli z chlapeckých ložnic Ron z Harrym. Trochu do přetáhli s polštářovou bitkou, proto jim to tak dlouho trvalo. Když přišli do společenky tak tam ještě z holek nikdo nebyl. Harry si s ronem šli zahrát partičku šatů než přijdou holky.  Ron stihl dvakrát vyhrát než se dveře holčičích ložnic otevřely a Herm, Ginny a ostatní holky sešly do společenské místnost. Všichni kluci na ně hleděli, ale nejvíc hleděl i Harry s Ronem na Hermionu.
Hermiona měla na sobě jednoduché světle modré šaty, dlouhé až na zem a na tenká ramínka. Šaty měly trochu rosšířenou sukni.Na šatech bylo stejně světle modrou nití vyšité kitičky. Knim měla jemný modr řetízek, který ji pěkně seděl na krku. Vlasy měla stáhnuté do jednoduchého culíku jen ofinu si nechala tak venku. Byla jemně nalíčená , ale k jejímu obličeji to padlo. Celkově vypadala jak anděl. To si o ní myslel i Harry který na ni hleděl jako by byla přízrak. Ale nebyla jediná kdo upoutal pozornost kluků.
Také Ginny to slušelo. Měla na sobě podobné šaty jako hermiona. Akorát, že byly červené, neměly na sobě nic vyštité. A k šatům byl ještě stejně červený šál. řetízek měla jemný a zlatý. Vlasy měla spletené do copu na jednu stranu a taktéž jako hermioně si venku nechala ofinu. Nalíčená byla tak aby ji to slušelo.
,,No holky, já nevím co říc snad jen, že jste nádherné."pochválil je Harry a ostatní chlapci museli jen souhlasit.
,,Vyrazíme tedy?" otázala se Ginny. Všichni přikývli na souhlas a vyrazili, jelikož byl nejvyšší čas.
Všichni se zastavili před vyzdobenou velkou síní, protože před nimi byla řada. Nevěděli proč, ale počkali. Když se dostali na řadu, stála tam MCgonagalová a držela v ruce váček. Do něho si musela každá dívka šáhnout a vytáhla papírek se jménem kluka se kterým měla být celý večer.
,,Dobrý večer slečno Grangerová, šáhněte si do váčku a vytáhněte papírek se jménem vašeho dnešního společníka, ale nedívejte se na něj to až vám bude dáno znamení." vysvětlila Hermioně, která šahala do váčku a modlila se aby to byl Harry, který se jí líbil už pěkně dlouhou dobu, ovšem neměla odvahu mu to říct a pletl se do toho ron který ji měl nejspíš taky rád. Vytáhla tedy ruku i s papírkem a ustoupila aby si mohly papírek vytáhnout i ostatní holky. Poté se vydali všichni do velké síně, kterábyla vyzdobená do žluté barvy, která byla nejoblíbenější barvou Brumbála. Sedli si ke stolům a čekali než přijde Brumbál a vyhlásí ať otevřou papírky a zjistí své společníky. Čekali jen 10 minut a pak přišel Brumbál za  obrovského potlesku a gratulací. 5editel měl dlouhý proslov o tom jak ho těší dělat ředitele na téhle škole, že děkuje za dárky atd. Po 15 minutovém proslovu konečně řekl dlouho očekávanou větu.
,,A teď můžete otevřít své papírka a podívat se kdo vám dnes bude dělat společnost."
Poté co to dořekl se ozvalo šustění otvíraných papírků, vákřiky radosti, ale i vykřiky sklamání.
Herrymiona otvírala svůj papírek pomalu a když ho otevřela a podívala se na jméno napsané na papírku, vyjekla radostí.
,,Tak co Herm kdo je stebou" zeptal se Harry.
,,Ty Harry. Si to ty a já jsem strašně šťastá" řekla Hermiona a šla se z Harrym obejmout. Pak se ptali ostatích s kým skončili. Ginny skončila se svým přítelem Deanem a ron byl s Levandulí, ale moc nadšený z toho nebyl, ale co nadělá. Celou noc spolu Harry a Hermiona protančili a každý přemýšlel jak tomu dotyčnéhu říct, že ho milují.. Ani se nenadáli a byl konec plesu a oni museli do hajan. Hermiona šla s Harrym a byla truchu nesvá. Při tanci se konečně rozhodla. Dnes to Harrymu řekne. To ale nevěděla, že Harry se rozodl pro to samé.
,,Harry, prosím nešel bys se mnou do KNP? Musím ti něco říct"
,,Hermi  prosím nešla bys se mnou do KNP? Musím ti něco říct"
,,Jo klidně půdu"
,,Tak dík"  řekli najednou.
Začali se smát a vydali se na cestu do KNP. Když tam došli Harry prošel kolem gobelínu a když se objevily dveře, vešli dovnitř. Místnost vypadala jako zmenšená společenská místnost. Byl tam krb a u něho dvě křesla na které si sedli.
,,Tak začni" řekli zase stejně a zase se rozesmáli.
,,Ty začni Hermi. Dámy mají přednost" řekl harry a čekal co z Hermiony vypadne. Ona nejdříve nevěděla co má říct, ale pak si řekla , Když mu to řekne najednou bude mít alespoň dříve klid. Nadechla se tedy a řekla.
Víš Harry už hodně dlouho se mi líbíš a později mi došlo že jsem se vlasně do tebe zamilovala. Takže já tě Harry Jamesi Pottre Miluju." vysypala to ze sebe a čekala na harryho reakci. Ten byl prvně v šoku, ale pak se s úsměvem zvedl a došel až k Hermioně , které si klekl k nohám a vzal její ruce do  svých.
,,Hermiono Jane Grangerová já tě taky moc miluju, ale neměl jsem odvahu ti to říct, protože jsem nevěděl jak budeš reagovat"5ekl harry a Hermioně spadl velký kámen ze srdce. Klekla si k Harrymu a pohladila ho po líci. Začali se k sobě pomalu nahýbat až splnuli ve vášnivý polibek. Potom se zvedli a přáli si velkou postel. Když se objevila tak si na ni lehli tak jak byli a usnuli v obětí.
Za týden byly OVCE, které oba složili na jedničku a Harry s Hermionou se přihlásili na bystrozorství. Za půl roku požádal Harry Hermionu o ruku, která přijala. Za dva měsíce měli Pohádkovou svadbu. Rok po svadbě se jim narodili dvojčátka James a Sirius a všichni spolu šťastně žijí své životy.

                                                                      ******

,,Tak a tohle je konec mého příběhu a teď dětě už spinkat" dokončila svů příběh hnědovlasá žena a přikryla své dna šestileté kluky, kteří byli dvojčata.
,,Ale mami my chcem ještě pusu od táty." nedal se odbýt James a Sirius mu horlivě přikyvoval.
,,Ale, ale slyšel jsem něco o puse na dobrou noc. Vy ji ještě pořád potřebujete ke spánku?" zeptal se černovlasý muž stojící u dveří svých dětí. Ty nadšeně přikyvovaly a muži nezbylo nic jiného než jim ji dát.
,,Tak a teď když jste ji dostali jdetě už spát. Víte přece, že zítra jdeme na příčnou tak ať jste pořádně vyspaní." řekl muž a kluci přikývli, zavřeli oči a za chvíli už spali.
Žena,která  mezitím vztala se s rukou položenou na svém velkém bříšku zeptala svého muže:
,,Se nám Harry vyvedli co?? Připadámi jako by se do nich převtělil tvůj otec s kmotrem."
,,Ano Herrmi, máš pravdu, ale mě by zajímalo po kom bude naše tředí dítě?" otázal se Harry.
,,Na to si ještě budeme muset počkat a už poď ať je nezbudíme"řekla Hermiona. Ještě se na posledy podívali do postelí, kde spali jejich děti a zavřeli za sebou dveře. 

A tím končí i můj příběh. Doufám, že se vám líbil a byla bych ráda kdyby jste mi napsali komenty. Tohle jsou šaty Hermiony                                                            šaty Ginny

                                                               
                         
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 1. července 2010 v 19:53 | Reagovat

hej ta povídka se mi strašně líbí. Nejdřív mi to přišlo divném jako že Harry a Hermiona, ale moc se ti to povedlo. Chci další takovou.

2 Saki SB Saki SB | Web | 2. července 2010 v 8:31 | Reagovat

je super moc se ti povedla

3 Jessika Jessika | 4. července 2010 v 13:57 | Reagovat

Máš docela hezký blog. Hlavně se mi líbí povídky, tak doufám, že budeš psát dál.

4 kaaatulilinka kaaatulilinka | Web | 15. srpna 2010 v 16:28 | Reagovat

Já ti odpovídám tedas na to spřátelení :) Jo ráda se spřátelím a tahle povídka se ti povedla :)

5 Leeya Leeya | 29. října 2010 v 16:12 | Reagovat

Povídka se ti povedla.
Líbilo se mi ja Harry a Mia hodili Rona do Jezera.
Mimochodem mám nový blog.

Adresa:http://www.pzscakvb.estranky.cz/ :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama