Červenec 2010

Nejsem tady

28. července 2010 v 12:46 | Bella |  Novinky,oznamka,
Ahojky lidičky. Mám vám vyřídit vzkaz od Ichi. Sama mě o to poprosila a já jsem jí vyhověla. Vzkazuje vám, že na chvíli pozastaví blog. Je na dovolené a do konce týdne tu určitě nic dávat nebude. Moc se za to omlouvá. Osobně si myslím, že dovolená jí prospěje. To se někdo má:-)

Naruko a sasuke

26. července 2010 v 10:23 | Ichi |  Videa

Tyhle videa jsem našla na youtube, mě se docela líbily tak jsem vám je tu dala.

Diplomek od May Darrell

26. července 2010 v 10:05 | Ichi |  SB a vše kolem něj
Tak tohle je diplom od May. Ještě jednou děkuji, moc se mi líbí.
Diplom pro May Darrell

21. července 2010 v 20:08 | Ichi |  SB a vše kolem něj
Další diplomek:-)


Diplom por may 2

Komu to přišiješ????

21. července 2010 v 9:16 | Ichi |  Ostatní jednorázovky

Taká malá blbina.Aby se neřeklo, že tu nic nepřibývá

,,Jak nevíš čí je! To si spal se dvěma nebo co???"
,,Eh..jak bych to řek...já spal ze dvěma"
,,NANÍÍÍÍÍÍÍÍ?!!!!Si se svého otce děláš srandu nebo co??"
,,Ne nedělám"
,,Ehh mno teď vyvstává otázka-Komu to přišiješ??"
,,No mohl bych to přišít tomu prvnímu, ale ten je takový starší..."
,,Mi chceš říct, že si spal se starším než si ty???"
,,Zas tak starý není. No a ten druhý je od toho druhého mladší,ale nevím jestli by to chtěl"
,,No, moc času nemáš, čím dýl budeš přemýšlet komu to přišiješ, tak dříve nebo později to někdo pozná"
,,Hmmm máš pravdu tati. Ha už vím!!!!!"
,,Fakt?? Tak brzo??Tak komu to teda přišiješ Ichigo???"
,,To oko přišiju Konovi, ale budu muset zajít za Ishidou,sám to nezvládnu."

Omluva a zároveň velká prosba!

20. července 2010 v 16:58 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Tak v první řadě se chci omluvit, že kromě diplomků tu nic nepřibývá. Nemám vůbec čas, stíhám obíhat jen Sbečka.  Kapitolky z poloviny napsané jsou, ale na dopsání není čas. To je doma samá práce. Babička bude mít narozky a chce mít vše dokonalé. Myslím, že někteří to znáte. Momentálně mám trochu času, tak se pokusím alespoň něco napsat.  Navíc, když se na pc dostanu večer, nemám vůbec náladu psát tak hledím na Bleach-moji novou závislost. Také blbne blog.cz , někdy se na něj nemůžu vůbec dostat. Takže všem velké Gomennasai.
Za druhé tu je velká prosba. Chtěla bych vás poprosit, samozřejmně kdo by měl zájem, jestli by mi někdo neudělal layout na blog. Zkoušela jsem to sama, ale výsledky byly katastrofické. Pokud by byl někdo tak hodný a udělal mi ho, pomohla bych mu s něčím na oplátku. Třeba kdyby potřeboval abych pro něj hlasovala nebo něco jiného. Na jeho vzhledu byjsme se domluvili přes můj mail.  Byla bych moc ráda,kdyby se někdo nabídnul.
No a za třetí se chci zeptat, jestli bych tu mohla dávat epizody Bleach s českými tiulky. Ne na Megavideu. Videa daná na tom webu přímo nesnáším a myslím že nejsem sama.Vypíná se to klidně uprostřed filmu a musíme čekat 75 min než se to znovu spstí Proto bych to tu chtěla dávat, aby to lidé nemuseli složitě hledat. Pokud to tu nechcete klikněte do ankety. Pokud bude alespoň 5 pro tak to tu budu dávat, pokud ne ta to tu dávat nebudu. Nechci tu dávat něco, co by bylo zbytečné.
Tak to je myslím všechno. Doufám, že jste něco z toho pochopili.Sayonára.

Diplom pro Áju

17. července 2010 v 22:32 | Ichi |  SB a vše kolem něj
Haha další diplom. Nějak se čoveče rozjíždím. Mno abyste to pochopili-Photoshop se mi rozjet nepodařilo tak jsem si stáhla Photofiltr. Mno zatím to fachčí a doufám že fachčit bude.

Diplom pro áju

Diplom pro Saki

17. července 2010 v 13:23 | Ichi |  SB a vše kolem něj
k tu je další doplom tentokrát pro Saki.diplomek pro Saki

POZOR!!!! DŮLEŽITÉ!!!

17. července 2010 v 12:30 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Jestli nepřečteš a nesplníš,ohrožíš i svůj blog!!!Týká se to všech blogařů na světě!!Ale jen blog.cz!!

Tady:
Nepodařilo se připojit k databázi. Systém je v tomto okamžiku pravděpodobně přetížen. Omlouváme se za problémy, zkuste se, prosím, připojit později. Děkujeme za pochopení.
Tak tohle se nám ukazuje stále častěji. Je možné, že blog.cz bude zrušen v důsledku obrovského množství (nejen) nepoužívaných blogů. Takže si prosím tuhle petici celou zkopírujte na blog a pomozte nám zabránit zrušení www.blog.cz
a pokuste se smazat své vedlejší blogy, které nepoužíváte. Děkujeme za pochopení.

Diplemek od belly

16. července 2010 v 21:22 | Ichi |  SB a vše kolem něj
Děkuji moc za diplomek, moc se mi líbí.


Diplom pro Shikashi

16. července 2010 v 21:19 | Ichi |  SB a vše kolem něj
Tak tady je další tentokrát pro Shikashi.  Doufám že se bude líbit.


Diplomek pro shikashi 2

Diplomek pro Bellu

16. července 2010 v 20:56 | Ichi |  SB a vše kolem něj
Ehm tady je můj uplně první diplomek pro Bellu. Je to amatérské tak mě prosím Bells omluv ještě to moc neumím. Jestli se ti to nelíbí tak mi to řekni. Ostatní diplomky přibudou později.
Sb Bella

Hra osudu 5

14. července 2010 v 11:15 | Ichi |  Hra osudu(Hp)

Po dlouhé době ahoj. Řekla jsem si, že ta anketa byla úplná blbost. Proto jsem se rozhodla, že povídky jsem budu dávat tak,jak se mi bude chtít. Horečky už ustoupili, nic mě naštěstí nebolí tak jsem napsala další kapitolku k HO. Na pravdu života jsem nezapoměla zítra by to tu mohlo být. Proto přeji pěkné čtení této kapitolky, odpuste mi chybičky které tam budou a piště komenty.

Zrovna byla porada řádu. Teda vlastně ještě nebyla. Všichni až na řiditele Bradavic Albuse Brumbála tam byli. Nikdo nevěděl kde dotyčný je, dokonce ani profesorka Mcgonagalová ne. Když už tam čekali dvacet minut, byli značne znuděni a nevěděli co dělat. Moody leštil svije oko, Tonksnová bavila ostatní tím, že si měnila různé části svého těla, Mcgonagalová četla knížku, většina četla denního věštce a Remus byl tak nedočkavý, že pochodoval po celé místnosti až všechny znervózňoval. Jediný kdo byl vklidu je Sevarus Snape. Ten seděl úplně v rohu a na všechny se díval ostražitým pohledem. Najednou se otevřely dveře a vnich stál tolik očekávaný Brumbál. Všichni naráz přestali dělat své činnosti a podívali se na něj. Brumbál se na všechny usmál a spustil:
,,Moc se omlouvám, že jste museli čekat, ale zdržely mě velmi důležité věci, které nesnesly odkladu. Každopádně už jsou vyřízené. Teď však přichází okamžik kdy vám někoho představím a troufám so trvrdit že je všechny dobře známe." dořekl a odstoupil odedveří aby uvolnil místo dalším lidem zaním. První vešel muž asi kolem Třicítky. Měl tmavě hnědé vlasy svázané do uzlu, světle modré oči, byl čerstvě oholený a na tváři měl úsměv. Oblečen byl jako pravý čistokrevný kouzelník. Lidi v místnosti na něho hleděli podezřívavě. Jen Remus měl pocit, žeho zná, ale nebyl si jistý.
Dále vešla žena. Taktéž kolem třiceti let. Měla na sobě lehké letní modré šaty. Vlasy měla rudé jako zapadající slunce. Měla jemný obličej na kterém se skvěl laskavý úsměv. Nejkrásnější byly ale její oči. Oči měla jako dva smaragdy, takové neměl nikdo. To už začali všichni něco tušit. Dokonce i Severus Snape měl podezření, ale nic neříkal.
Jako poslední vešel další muž. Byl stejně starý jako ti dva předním. Na sobě měl černé kalhoty s bílou košilí. Vlasy měl černé jako uhel a rozčepýřené do všech světových stran. Oči měl hnědé jako čokoláda a na nose kulaté brýle. Na jeho tváři byl taktéž radostný úsměv.
,,Ahoj všichni. Dlouho jsme se neviděli. Jak se máte?????" zeptala se ta žena.
Všem začlo docházet kdo před nimi stojí nikdo se ale neodhodlal se jich zeptat. Jen jeden člověk.
,,Siriusi?" zeptal se Remus. Odpovedí mu bylo přikývnutí.
,,Lily?" Zase přikývnutí.
,,Jamesi??" to už se ptal roztřeseným hlasem. Když daná osoba přikývla, Remus to už nevydržel a všchny najednou silně obejmul. Trojce mu obejmutí s úsměvem oplatila. V obímání se vystřídali všichni, dokoce i Severus jim podal ruku. Když skončilo objímání a všichni seděli u stolu, zeptal se Remus na to co nikdo nechápal.
,,J-Jak jste se sem dostali? Vždyť Lily s Jamesem byli mrtví a Sirius v Azkabanu. Já to nechápu."
,,No to vám všechno vysvětlí tady Albus."ukázala na dotyčného Lily. Brumbál se zhluboka nadechl a začal s vyprávěním.
,,Před dvěma lety jsem objevil jednu velmi starou knihu. V té knize se psalo, že můžeme přivolat spátky na zem mrtvé, ale s pomocí takzvaného hlídače. Tento hlídač hlídá bránu, přes kterou se chodí do ,,Ráje" . Vyvolání mrtvého je ale dlouhý proces. Mě to strašně zaujalo a dostal jsem nápad, že vyvolám Lily a Jamese Potterovy. Vysvětlili by nám jak to před jedenácti lety bylo. Nejdříve jsem musel sehnat tři velmi vzácné rudé křišťály, prášek z jednorožce, květ čisté bílé Lilie a na konec krev vyvolávaných. Prašek jsem měl hned, Lilii taky, ale největší problém dělaly křišťály a ta krev. Křišťály jsem našel před půl rokem a krev jsem vyšeřil tak, že jsem si ji vzal od harryho. Nebylo to násilně, jak byl na konci druhého ročníku na ošetřovně, Madam Pomfreyová mu musela vzít kvůli kontrole, tak jsem ji požádal o trochu krve. Na začátku prázdni jsem začal s vyvoláváním. První se objevil hlídač, kterému jsem musel vysvětlit důvod. Řekl jsem mu vše, neměl jsem se za co stydět. Když mi vyvolávání povolil zmizel a za dvě dlouhé hodiny se konečně objevil James s Lily. Těm jsem vše vysvětlil oni zase vše vysvětlili mě a já pochopil, že v Azkabanu je nesprávný člověk. Okamžitě jsem začal jednat. Společně s pár bystrozory jsme chytili správného viníka, šoupli ho před soud. Ten uznal , že udělal chybu a sprostil Siriuse všech obvinění. Mno a teď jsou všichni zde." dopověděl své dlouhé vyprávění a na všechny se podíval skrz své půlměsíčkové brýle. V místnosti bylo takové ticho, že byjste slyšeli spadnout špendlík. Všichni si to srovnávali v hlavě. Všichni ale chtěli ještě vědět kdo byl ten viník co vyzradil Potterovy.
,,Albusi a kdo byl ten zrádce?" zeptala se profesorka přeměňování.
,,Byl to Peter Petigrev. To on donášel Voldemortovi už na škole. Krysa jedna."řekl s nenávistí v hlase Sirius. Než stihl kdokoli něco říct, rozrazily se dveře a v nich stál Kingsley Pastorek.
,,Brumbále stalo se něco hrozného." vykřikl vystrašeně.
,,Ano? A co?" zeptal se v klidu Brumbál.
,,ZMIZEL HARRY POTTER!!!!".

Mezitím v Sebastianově domě

Harry si vklidu v obýváku knížku. Vedle něj seděl Sebastián a taky četl knížku. Ani jeden neměl ponětí co se děje ve Fémixově řádu, kdyby to věděli možná by tak klidně neseděli a nečetli. Po půl hodině to už přestalo harryho bavit, založil si stránku kde skončil a knížku vrátil spátky do knihovny. Podíval se na hodiny a zjistil, že už je půl třetí coš je čas kdy mu Seb slíbil, že půjdou na příčnou.Rozhodl se mu to tedy připomenout. Přešel k Sebastianově levému uchu a potichu do něj řekl:
,, Sebastiáne neslíbil si mi něco?" nic žádná odezva. Skusil to tedy znova a hlasitěji:
,,Sebastiáne neslíbil si mi tak náhodou něco?" zase nic. To už se harry naštval a zakřičel mu do ucha s plných plic:
,,SEBASTIÁNE MÁME JÍT NA PŘÍČNOU TAK ZVEDNI TU SVOJI ZADNICI A POJĎ!!" to už odezvu mělo. Sebastián vyletěl ze židle jako řízená střela, přitom mu spadla na nohu velmi těžká kniha ,kterou četl. Tím pádem začal skákat na jedné noze, ale zapoměl na stolek u kterého seděl, takže o něj svou jedinou nohou na zemi zakopl a jal se svou zem zoumat pěkně zblízka. Přitom si stihl pěkně nabít nos a upusti pár sprostých slovíček. Plácal se na zemi jako leklá ryba a Harry se smál až si musel sednou, jelikož hrozili, že si nabije taky. Po pár minutách se Seb uklidnil a pomalu vztal na nohy. Poztižené části jeho těla ho sice bolely, ale to ho neodradilo od pomsty. Když si harry všimnul, že Seb už stojí na nohou a na tváři má ďábelský úšklebek, raději se dal na ústup. Starší z chlapců se vydal za ním a nastala ztoho velká honička. Po půl hodině se konečně vydali na Příčnou. Tam nakoupili spoustu knih, přísad do lektvarů, dva nové pláště, oba byly černé s červeně vyšitými ornamenty. Pláště byly taktéž s velmi vzácné látky, která uzdravuje svého nositele a odráží některá kouzla. Stavili se taky na zmrzlinu, do potřeb pro famfrpál, kde si koupili nejnovejší typ koštěte Nimbus 2001. Poté ještě byli v obrtlé pro vzácné přísady které na příčné neměli. V jednom Obchodě v obrtlé našli dva stejné stříbrné řetízky, který měl jako přívěšek draka s fénixem. Co bylo vzláštní bylo to, že drak byl černý a fénix byl celý zelený. Prodavač jim je prodal za nízkou cenu, protože je prej nikdo nechtěl a řtízky nic neumí. Domů se vrátili až pozdě večer. Nic nevybalovali a žli rovnou spát. Ráno posnídali , uklidili věci co si koupili na příčné a řetízky si dali na krk. Potom jak Seb Harrymu slíbil ho šel učit a sám si taky něco zkoušel. Učil ho útočná kouzla, lektvary, přeměňování a další odvětví kouzel. V takovém duchu uběhly čtyři roky. Harry i Sebastián se toho hodně naučili. Ale bude jim to stačit na poražení Voldemorta? To se ještě uvidí!

Horečka-blbá věc

5. července 2010 v 19:09 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Moc se omlouvám že se tu nic neděje, ale mám pro to své důvody. Nějak na mě sedla horečka a mám 38°C . Nejde to dolů , ikdyž mám v sobě dva brufeny. Nic tu proto nepřibyde, nemám na to náladu a moc dlouho sedět nemůžu, protože jsem strašně unavená. Proto se ještě jednou omlouvám a hned jak mi bude lépe tu něco přidám.

Kapitola první-ze snu skutečnost

2. července 2010 v 18:02 | Bella a Ichi |  Harry Potter a životní překvapení-kapitoly
Tuto puvídku jsem psala společně s Belou. Její blog tu. Tak piště komenty ať víme jak na tom jsme. Povídku jsme vymýšlely dlouho a doufáme že se bude líbit.
Byl nedělní večer. Lizze a Samantha spaly u Lily doma. Povídaly si nejnovější drby, hleděly dna film a jedly popcorn. Mezitím se venku zatáhla obloha a za okny se zablýsklo. Když Samantha zjistila, že začala bouřka, tak se schovala pod peřinu a klepala se jak ratlík. Jen Lily s Elizabeth radostně koukaly z okna. Po nějaké chvíli začala
bouřka sílit, a to už se začaly strachovat i Lily s Lizze. Najednou se ozval strašný hrom
a blízko Liliina domu uhodil do stromu blesk. Holky raději uskočily od okna. Nastalo zlověstné ticho, které nevěstilo nic dobrého. Najednou se ozval strašný hrom a přímo do domu uhodil blesk. Kolem holek se objevila bílá mlha, a pak Lily, Sam i Lizzie omdlely.
Mezitím v bradavické škole čar a kouzel bylo nádherné letní ráno. Děti byly ze školy už pryč, takže všude byl klid. Jen Albus Brumbál seděl ve své pracovně za svým stolem a četl Denního Věštce. V tu chvíli se objevila oslepující bílá záře, která prakticky stejně rychle jak přišla, zmizela. Brumbál vstal a šel se podívat na chodbu. Před pracovnou na zemi ležely tři dívky, které nebyly při vědomí. Brumbál přišel k nim a pořádně si je prohlédl.
Poté co to udělal,na každouzvlášť použil levitační kouzlo a odnesl je na ošetřovnu. Položil je na postele a šel zavolat madame Pomfreyovou. Ta k nim přistoupila a řekla:
,,Nic to není, jenom omdlely, za chvíli by měly být vzhůru",,Děkuji madame až se probudí tak mě zavolejte" řekl Brumbál a odešel zpět do své pracovny. Madame Pomfreyová taky odešla do svého kabinetu a nechala děvčata samotná.
Uběhlo asi půl hodiny a holky se skutečně probudily. Madame Pomfreyová zavolala ředitele, jak slíbila. Brumbál přišel co nejrychleji a vešel do ošetřovny. Děvčata ležela v postelích a čekala. Brumbál si k nim přisedl na židli a řekl:
 "řekněte mi prosím, jak jste se sem dostaly. Rád si to poslechnu."
 Slova se ujala Lizzie.
,, Já jsem Elizabeth, a to jsou Lily a Samantha." Vypověděla mu vše o tom jak se sem dostaly. Všechny tři pořád nemohly uvěřit tomu, že jsou v Bradavicích, a že před nimi sedí samotný Albus Brumbál. Bylo to prostě neskutečné. Brumbál jen udiveně kroutil hlavou.
"Nevím proč jste se sem vůbec dostaly, ale pravděpodobně to znamená, že ve skutečnosti patříte do světa čar a kouzel. Myslím, že máte spoustu zaklínadel naučená, ale jen jste si to neuvědomily. Od prvního září vás zařadím do pátého ročníku." Holky tomu nemohly uvěřit. Ale skutečně si uvědomily, že znají spoustu kouzel. Když si to všechno uvědomily, začaly skákat na posteli radostí.
"Ale no tak."řekl Brumbál a v očích mu vesele jiskřilo.
"Na prázdniny vás dopravím k některému členu fénixova řádu. Mám takové tušení, že Siriusovi Blacovi by to nevadilo." Po tomhle zůstaly dívky překvapeně stát. Jejich sen se stával skutečností.
 "Pojďte."řekl Brumbál. "Dopravím vás pomocí letaxu do Siriusova domu. Tam už vám všechno vysvětlí." Brumbál si nemohl nevšimnout, že Lily má zelené oči, stejné jako zemřelá Lily Potterová. A taky si všiml, i když si říkal , že se mu to asi zdálo, že má Lizzie podobné rysy jako Sirius. Pak to nechal plavat a odvedl dívky vstříc svému osudu.

Dplom za dobrý kvíz od Shikashi

2. července 2010 v 11:48 | Ichi |  SB a vše kolem něj
Díky moc se mi líbí.

Tailer k Eclipse

1. července 2010 v 19:42 | Ichi |  Stmívání
Tak jsem hledala aq hledala až jsem našla. Našla jsem Tyhle dvě videa. Třetí díl ságy Stmívání Zatmění je už u nás v čr. Ve valu už 12.7 a na vsetíně až od 29.7. No sice na něj půjdu, ale tohle jsem si odpustit nemohla.

Plesová láska

1. července 2010 v 18:22 | Ichi |  Harry Potter Jednorázovky

Takže, jelikož anketa bude ukončena až v neděli. Tak nechci k rozepsaným povídkám přidat kapitolku dřív než se dovím výsledky. Já to ale jaksi nevydžela a napsala vám Jednorázovku na pár Harry/Hermiona. Ještě malá drobnost: Děj se odehrává v harryho 7 ročníku a Voldy je už po smrti. Jo a taky se omlouvám za chyby na které můžete narazit. V češtině moc dobrá nejsem.

                                                                ******

Byl začátek června a v bradavicích se všichni chystali na zkoušky, které budou co nevidět. Většina studentů byla venku a užívala si pálícího slunce. A venku nechyběla ani naše trio. Seděli všichni tři pod velkým stromem u jezera. Hermiona měla před sebou horu knížek a snažila se toho naučit co nejvíce co to šlo. Harry sice tolik knížek před sebou neměl, ale také se snažil učit aby nepropadl. Snížila by se totiž šance, že by mohl dělat bystrozora. A ron jako obvykl spal s knížkou lektvarů na obličeji.
 Po krátké chvíli hyrryho učení přestalo bavit, proto schoval knížku a díval se kolem. Viděl kolem sebe skupinky lidí, kteří se taktéž jako Hermiona snažili něco naučit. Pak jeho pohled spočinul na jmenované a nemohl se na ni vynadívat. Líbily se mu její kudrnaté , dlouhé vlasy, laskavé oříškové oči, milý úsměv, vlůastně celá její postava. Ale také její vlastnosti. Ikdyž furt, četla, hnala jeho i rona do učení a dodržovala pravidla, Vždy s ním šla do nebezpečí a pomáhala lidem okolo ní. Milaval ji. To si uvědomil dávno.
 Ale byla v tom překážka jménem Ron. Ten se mu nedávno svěřil s tím, že se mu Hermiona líbí, ale neví jak jí to má říct. Harry s toho byl tenkrát trochu mimo, ale řekl Ronovi, že jí má začít pomáhat a trochu jí něco naznačovat. No a Ron si to vzal k srdci, ale Hermiona jakoby nevnímala jeho řeči a občasné doteky. Jakoby ho nechtěla. Pomau začal rona nenávidět ikdyž byl jeho nejlepší přítel. Najednou ron zachrápal a Harry se vrátil to současnosti.Podíval se na Rona, potom na jezero, zase na Rona a jezero. 
 Najednou ho napadl nápad. A ten se hodlal uskutečnit hned. Ale musí ze zeptat Hermiony jestli mu s tím pomůže.
,,Ehm, Hermiono?" zeptal se opatrně Hnědovlásky.
,,Ano,Harry? Potřebuješ něco??" řekla, s nosem pořád zabořeným do učebnice a pokoušela se nevnímat ronovo hlasité chrápání.
,,Hermiono, dostal jsem nápad jak zbudit Rona, ale musíš mi pomoct, teda jestli chceš." vyklopil Harry.
,,Jasně Harry, ráda ti pomůžu. To chrápání se nedá poslouchat. Co máš v plánu?" otázala se Hermiona. Harry jí plán vysvětlil, natož si všechny věci uklidili do tašek a popošli k ronovi. Harry si stoupl k ronově hlavě a chytnul ronovy ruce, které byly za hlavou, Herm chytla zase jeho noho a oba si stoupl na kraj jezera.
,,Až řeknu tři tak ho pusť, Dobře?" promluvil černovlásek.
,,OK" souhlasila Herm.
,,1,2,3 pusť" zařval Harry a naráz pustili s Hermionou rozhoupaného Rona do Jezera. Ron se skřikem probral, chvíli se tam mlácal jak ryba na suchu. Po chvíli se uklidnil, vztal a podíval se na smějící dvojci, která ho tam hodila.
,,Co to bylo, tohleto? Šak počkejte já vám dám" Zařval se smíchem zmáčený Ron a začal stříkat vodu po svých kamarádech. Oni si to ovšem nenechali líbit a přidali se taky.Takhle blbli skoro celý den, do té doby než si Hermiona uvědomila, že by se pomalu měli chystat na dnešní ples. Ano dneska byl ples na počest Brumbálových 155 narozenin. Ovšem nikdo nevěděl ským bude tančit. To se dozví až na plese z nějakých lístečků. Jako obvykle brumbálův výmysl. Vylezli teda z vody a vydali se do společenské místnosti, kde se rozdělili a šli se chystat.
O 2 h později Vyšli z chlapeckých ložnic Ron z Harrym. Trochu do přetáhli s polštářovou bitkou, proto jim to tak dlouho trvalo. Když přišli do společenky tak tam ještě z holek nikdo nebyl. Harry si s ronem šli zahrát partičku šatů než přijdou holky.  Ron stihl dvakrát vyhrát než se dveře holčičích ložnic otevřely a Herm, Ginny a ostatní holky sešly do společenské místnost. Všichni kluci na ně hleděli, ale nejvíc hleděl i Harry s Ronem na Hermionu.
Hermiona měla na sobě jednoduché světle modré šaty, dlouhé až na zem a na tenká ramínka. Šaty měly trochu rosšířenou sukni.Na šatech bylo stejně světle modrou nití vyšité kitičky. Knim měla jemný modr řetízek, který ji pěkně seděl na krku. Vlasy měla stáhnuté do jednoduchého culíku jen ofinu si nechala tak venku. Byla jemně nalíčená , ale k jejímu obličeji to padlo. Celkově vypadala jak anděl. To si o ní myslel i Harry který na ni hleděl jako by byla přízrak. Ale nebyla jediná kdo upoutal pozornost kluků.
Také Ginny to slušelo. Měla na sobě podobné šaty jako hermiona. Akorát, že byly červené, neměly na sobě nic vyštité. A k šatům byl ještě stejně červený šál. řetízek měla jemný a zlatý. Vlasy měla spletené do copu na jednu stranu a taktéž jako hermioně si venku nechala ofinu. Nalíčená byla tak aby ji to slušelo.
,,No holky, já nevím co říc snad jen, že jste nádherné."pochválil je Harry a ostatní chlapci museli jen souhlasit.
,,Vyrazíme tedy?" otázala se Ginny. Všichni přikývli na souhlas a vyrazili, jelikož byl nejvyšší čas.
Všichni se zastavili před vyzdobenou velkou síní, protože před nimi byla řada. Nevěděli proč, ale počkali. Když se dostali na řadu, stála tam MCgonagalová a držela v ruce váček. Do něho si musela každá dívka šáhnout a vytáhla papírek se jménem kluka se kterým měla být celý večer.
,,Dobrý večer slečno Grangerová, šáhněte si do váčku a vytáhněte papírek se jménem vašeho dnešního společníka, ale nedívejte se na něj to až vám bude dáno znamení." vysvětlila Hermioně, která šahala do váčku a modlila se aby to byl Harry, který se jí líbil už pěkně dlouhou dobu, ovšem neměla odvahu mu to říct a pletl se do toho ron který ji měl nejspíš taky rád. Vytáhla tedy ruku i s papírkem a ustoupila aby si mohly papírek vytáhnout i ostatní holky. Poté se vydali všichni do velké síně, kterábyla vyzdobená do žluté barvy, která byla nejoblíbenější barvou Brumbála. Sedli si ke stolům a čekali než přijde Brumbál a vyhlásí ať otevřou papírky a zjistí své společníky. Čekali jen 10 minut a pak přišel Brumbál za  obrovského potlesku a gratulací. 5editel měl dlouhý proslov o tom jak ho těší dělat ředitele na téhle škole, že děkuje za dárky atd. Po 15 minutovém proslovu konečně řekl dlouho očekávanou větu.
,,A teď můžete otevřít své papírka a podívat se kdo vám dnes bude dělat společnost."
Poté co to dořekl se ozvalo šustění otvíraných papírků, vákřiky radosti, ale i vykřiky sklamání.
Herrymiona otvírala svůj papírek pomalu a když ho otevřela a podívala se na jméno napsané na papírku, vyjekla radostí.
,,Tak co Herm kdo je stebou" zeptal se Harry.
,,Ty Harry. Si to ty a já jsem strašně šťastá" řekla Hermiona a šla se z Harrym obejmout. Pak se ptali ostatích s kým skončili. Ginny skončila se svým přítelem Deanem a ron byl s Levandulí, ale moc nadšený z toho nebyl, ale co nadělá. Celou noc spolu Harry a Hermiona protančili a každý přemýšlel jak tomu dotyčnéhu říct, že ho milují.. Ani se nenadáli a byl konec plesu a oni museli do hajan. Hermiona šla s Harrym a byla truchu nesvá. Při tanci se konečně rozhodla. Dnes to Harrymu řekne. To ale nevěděla, že Harry se rozodl pro to samé.
,,Harry, prosím nešel bys se mnou do KNP? Musím ti něco říct"
,,Hermi  prosím nešla bys se mnou do KNP? Musím ti něco říct"
,,Jo klidně půdu"
,,Tak dík"  řekli najednou.
Začali se smát a vydali se na cestu do KNP. Když tam došli Harry prošel kolem gobelínu a když se objevily dveře, vešli dovnitř. Místnost vypadala jako zmenšená společenská místnost. Byl tam krb a u něho dvě křesla na které si sedli.
,,Tak začni" řekli zase stejně a zase se rozesmáli.
,,Ty začni Hermi. Dámy mají přednost" řekl harry a čekal co z Hermiony vypadne. Ona nejdříve nevěděla co má říct, ale pak si řekla , Když mu to řekne najednou bude mít alespoň dříve klid. Nadechla se tedy a řekla.
Víš Harry už hodně dlouho se mi líbíš a později mi došlo že jsem se vlasně do tebe zamilovala. Takže já tě Harry Jamesi Pottre Miluju." vysypala to ze sebe a čekala na harryho reakci. Ten byl prvně v šoku, ale pak se s úsměvem zvedl a došel až k Hermioně , které si klekl k nohám a vzal její ruce do  svých.
,,Hermiono Jane Grangerová já tě taky moc miluju, ale neměl jsem odvahu ti to říct, protože jsem nevěděl jak budeš reagovat"5ekl harry a Hermioně spadl velký kámen ze srdce. Klekla si k Harrymu a pohladila ho po líci. Začali se k sobě pomalu nahýbat až splnuli ve vášnivý polibek. Potom se zvedli a přáli si velkou postel. Když se objevila tak si na ni lehli tak jak byli a usnuli v obětí.
Za týden byly OVCE, které oba složili na jedničku a Harry s Hermionou se přihlásili na bystrozorství. Za půl roku požádal Harry Hermionu o ruku, která přijala. Za dva měsíce měli Pohádkovou svadbu. Rok po svadbě se jim narodili dvojčátka James a Sirius a všichni spolu šťastně žijí své životy.

                                                                      ******

,,Tak a tohle je konec mého příběhu a teď dětě už spinkat" dokončila svů příběh hnědovlasá žena a přikryla své dna šestileté kluky, kteří byli dvojčata.
,,Ale mami my chcem ještě pusu od táty." nedal se odbýt James a Sirius mu horlivě přikyvoval.
,,Ale, ale slyšel jsem něco o puse na dobrou noc. Vy ji ještě pořád potřebujete ke spánku?" zeptal se černovlasý muž stojící u dveří svých dětí. Ty nadšeně přikyvovaly a muži nezbylo nic jiného než jim ji dát.
,,Tak a teď když jste ji dostali jdetě už spát. Víte přece, že zítra jdeme na příčnou tak ať jste pořádně vyspaní." řekl muž a kluci přikývli, zavřeli oči a za chvíli už spali.
Žena,která  mezitím vztala se s rukou položenou na svém velkém bříšku zeptala svého muže:
,,Se nám Harry vyvedli co?? Připadámi jako by se do nich převtělil tvůj otec s kmotrem."
,,Ano Herrmi, máš pravdu, ale mě by zajímalo po kom bude naše tředí dítě?" otázal se Harry.
,,Na to si ještě budeme muset počkat a už poď ať je nezbudíme"řekla Hermiona. Ještě se na posledy podívali do postelí, kde spali jejich děti a zavřeli za sebou dveře. 

A tím končí i můj příběh. Doufám, že se vám líbil a byla bych ráda kdyby jste mi napsali komenty. Tohle jsou šaty Hermiony                                                            šaty Ginny