Pravda života 7

7. května 2010 v 10:18 | Ichi |  Pravda života(Na)
Vysvětlení


Tak další kapitolka. omlouvám se že to tak dlouho trvalo, ale neměla jsem čas ani chuť psát.


Šli asi deset minut. Mezitím se od nich odpojil sasukeho tým s tím, že mají něco na práci a že tohle všechno je Sasukeho věc. Když po deseti minutách stanuli před domem, všichni ohromeeě zírali na stavbu před sebou. Domek měl jen jedno patro a na sobě modrou fasádu. Kolem sebě pěkně udržovanou zahradu a ke vchodovým dveřím vedla kamenitá cestička.
Po ní se vydali ke dveřím. Minato odemkl a pustil je dovniř. Vešli do malé předsíňky, kde si odložili věci a přezuli se do pohodlných papučí.
Potom je Fugaku zavedl do obyváku a Minato s Ichirem šli pro nějaké občerstvení.
Všichni nově příchozí žasli, jak je dům moderně zařízen. Obyvák měl světle oranžové stěny ke kterým se bezvadně hodil světle hnědý nábytek světle modré sedačky. Minato, který už přinesl občerstvení pokynul a všichni se posadili. Naruto, Sasuke a Itachi
na jednu sedačku, Kakashi, Yamato a sai na druhou, Sakura do křesla a Minato s Fugakem na židle, které si přinesli z kuchyně. Ichiro si sedl na zem před ně a díval se po návštěvnících. nejvíce se ale díval na Naruta, který ho nevnímal, protože musel řešit problém a ten problém se jmenovalli ml. Uchihovi.
Naruto měl takovou smůlu, že si sedl do prostřed sedačky a vedle něj se jako na potvoru z každé strany posadili Sasuke a Itachim. Tahle situace nenechala Naruta chladným. Začaly se mu potit ruce z nervozity.
,,Do pytle. Těch dvou mi byl čert dlužen. Proč já blbec si nepočkal a nesedl si místo sakury do křesla a ona na moje místo?? Ona by byla štěstím bez sebe a já bych nebyl v tak pekérní situaci!!" nadával v duchu Naruto.
Itachi si nadával v podobném duchu jako Naruto.
,, Sem to ale kretén! proč já sem vůbec lezl??
Protože si zvědavý.
Uchiha není nikdy zvědavý a já vůbec ne!
Jo? A proč si sem teda šel???
No šel jsem sem, jelikož sem šel taky Sasuke a chtěl sem vědět co se děje, že to je
důležitěj než náš boj.
Nekecej šel jsi sem, protože sem šel taky Naruto.
To není pravda.
Ale je.
Ne není
Je.
Není.
Je.
Není a nehádej se semnou.
Je to pravda.
Víš co běž pryč nemám náladu se stebou vybavovat" itachi skončil svou vnitřní rozhovor a začal vnímat své okolí.
Sasuke moc neřešil , že sedí vedle Narutä, raději se rozhlížel po domě.
Ostatní dělali to stejné.
,, No myslím, že bych mohl začít s vysvětlováním" řekl Naruto.
,, Jo to bys mohl" odpověděl mu na to Sasuke a ostatní přikývli na souhlas.
,, Tak tedy před týdnem si mě ráno zavolala Tsunade stím, že mi potřebuje vysvětlit něco důležitého. Došel jsem tedy za ní a ona mi řekla, že to co vím o svých rodičích není pravda. Že není pravda že jsou mými rodiči Minato Namikaze a Kushina Uzumaki. Vůbec jsem jí nevěřil a začal vyvádět, že to co říká není pravda. Tsunade mě ale ujistila že to pravda je a musí mi navrátit moji pravou podobu, která byla skrytá jedním složitým jutsu. Nechtěl jsem aby mi ji vrátila, byl jsem zvyklý na svou podobu. Ona mi ale vysvětlila, že jutsu by si začalo brát moji chakru a hodně by mě oslabovalo až bych mohl zemřít. Před tím něž mi vrátila podobu mi řekla celý příběh. Ten vám teď řeknu." Na chvíli se odmlčel ,aby se mohl napít a pokračoval.(Tahle část bude skoro stejná jako na začátku mojí povídky kdy to vysvětlovala tsunade jen s malými rozdíly)
,, Začalo to tehdy, když se můj otec zamiloval do jisté osoby. Ta jeho lásku opětovala. Jenomže láska to byla zakázaná , takže to museli skrývat. Dařilo se jim to , jenže ta osoba byla od mala zasnoubená, takže si musela vzít tu dobluvenou osobu. Později se jim narodil 1 syn a o 5 let později druhý. Táta se s prvním synem smířil , ale když byl na cestě druhý , tak mu jeho milovaná osoba řekla, že už to tak dál nejde. Ještě tu noc se spolu naposledy vyspali a slíbili si, že je to už definitivní konec. Jenomže jak se stává tak ni není podle představ. Táta o tři měsíce později zjistil že je těhotný, nevím jak je to možné a Tsunade taky ne, tak se mě na to neptejte. Skrátka a dobře se za Tsunade a třetím přišel poradit co s tím" na chvíli přestal mluvit a znovu se napil a pokračoval.
,, Dohodli se na tom, že to zůstane jen mezi nima a na minata použili jedno speciální jutsu, které zakryje jeho těhotenství. Také se jim podařilo předsvěčit minatovu nejlepší kamarádku Kushinu, která byla ve stejném stadiu těhotenství jako minato, aby sehrála jeho těhotnou manželku. Za 6 měsíců jsem se narodil já a oni na mě použili jutsu, které mi změnilo na 16 let moji podobu. Kushina chtěla rodit ve své rodné vesnici takže tam před porodem odešla. Za dva dny zaůtočila liška a odtud to znáte." Dokončil své vysvětlení.
Ostatní se na něho dívali s neuvěřením.
,, Naruto, kdo byl ten druhý otec??" zeptal se Sasuke, kterému to pomalu začalo docházet.
,, Ach jo. byl to tvůj otec. Fugaku Uchiha".
Jakmile tohle Naruto dopověděl, Minato s Fugakem se sesunuli na zem v bolestech a drželi se za hlavu. Všichni vyděšeně vyskočili a přiběhli k nim . Nikdo nevěděl co dělat, ale naráz se Minato a Fugaku uklidnili a pomalu se zvedli do sedu.
,,Minato",,Fugaku",, Co tu děláš??"Zeptali se naráz.


tak tohle je konec další povídky. další kapitola by měla přibýt ka Ho ale ještě nevím kdy. ale máte se na co těšit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aylen Aylen | 8. května 2010 v 9:55 | Reagovat

SUper, doufám, že pokráčko bude brzy :)

2 Ája Ája | Web | 29. května 2010 v 18:02 | Reagovat

To je vostrý!Konečně nějaká povídka, kde vystupuje Fugaku, mě zajímá, jak bude reagovat Itachi a Sasuke XD je to fakt dobrý!

3 SHIKASHI SHIKASHI | 10. června 2010 v 19:08 | Reagovat

To je fakticky drsny tohle by me nenapadlo

4 Nyuu-chanˇ.ˇ Nyuu-chanˇ.ˇ | Web | 27. června 2010 v 20:39 | Reagovat

heyj rychle dál..:)Užasný..:)

5 Kája Kája | Web | 2. července 2010 v 12:19 | Reagovat

Lepší povídku jsem nikdy nečetla!MinatoxFugaku forever!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama