Květen 2010

Omluva

30. května 2010 v 22:10 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Lidi, já jsem strašná sv...  , já vám slíbím novou kapitolku a vůbec ji sem nedám. Mám pro to ale ospravedlnění :Když jsem ji sem chtěla dát v pátek tak jsem nemohla , jelikož jsem jela na vsetín si kupovat new mobil a večer jsem se nedostala na pc.
                       V sobotu jsem oslavovala s rodinou narozky, tak jsem neměla zase čas.
                       Dneska byl pro mě šťastý den jelikož MÁM KONEČNĚ 15!!! a taťka mě na naše pc pustit jako obvykle nechtěl . Teď vám píšu z pc u babičky a povídku vám sem dát nemůžu,protože ji tu nemám uloženou.
Moc se teda omlouvám hlavně Belle která se mě furt ptá kdy ji sem přidám a dos mě tím štve. No a taky chci Áje říct že to stím diplomkem chvíli bude trvat, protože mi jak na potvoru nejde Photoshop.
A jako omluvu vám sem dávám video od Nightwish-Amarath, bude i ve videjích, ale až později.
No doufám že jsem řekla všechno, koho by zajímalo jaký jsem si vybrala mobil tak je to Nokia 5800 Xpres Music.


Zase videjka

27. května 2010 v 16:14 | ichi |  Videa

Tak přidávám další videa. Já si prostě nemůžu pomoct nodalší kapitolky k povídkám přidám buď zítra a nebo až v Sobotu.
Kawai video

25. května 2010 v 18:49 | Ichi |  Videa

Tohle video jsem našla včera a tak sem mi zalíbilo,že jsem ho sem musela dát

další videjka

23. května 2010 v 15:57 | Ichi |  Videa

Tady vám dávám další várku pěkných videíí, našla jsem je zde. A taky jsem přidala pár nových obrázků do galerie.


Pár krásných videí

22. května 2010 v 13:19 | Ichi |  Videa
Dneska mám dobrou náladu, protože mi pc neblbne. Proto toho dnes využívám tady máte videjka. Pěkný poslech. Mám je už dlouho, takže si nepamatuju kde jsem je našla.


Hra osudu 2

22. května 2010 v 12:30 | Ichi |  Hra osudu(Hp)


 Po dlouhé době nová kapitolka.

Harry tam stál neschopný pohybu. To nemohla být pravda, všichni přece říkali, že tento druh dávno vyhynul nabo mu lhali??? Před ním stálo mohutné zvíře s černo červeným zbarvením, byj 1 krát větší než Harry sám.
,,T-to je....." Pomalu koktal Harry.
,, Ano máš pravdu je to Griffin. Nikdo ti nelhal, protože si všichni mají myslet že vyhynuli, před staletím. tenhle je možná poslední svého druhu" odpověděl mu neznámý a pohladil Griffina po boku.
,,VY!! vy mi čtete myšlenky!! Co si to vůbe dovolujete!!!!!!!" vykřikl chlapec naštvaně.
,,Hele klid. Já za to nemůžu že ji nemáš chráněnou, čtu v tobě jako v knize a ani se nemusím namáhat." ujlidňoval ho neznámý.
,,Ona se dá chránit?? O tom jsem nevěděl. Jak??" zeptal se trochu uklidněný harry.
,, Ty nevíš??? To jsem si mohl myslet, že ti to ten senilní dědek neřekne. No to je teď jedno. Prostě tvoje myšlenky slyším na míle daleko" řekl muž.
,,Podívejte já se tady svámi vybavuju a ani vás neznám, co kdyby jste se mi představil a taky by jste si mohl sundat kapici, chtěl bych vidět jak vypadáte." navrhl zelenoočko.
,,Dobrý nápad mladej. Tak jmenuju se Sebastián, příjmení ti z ochraných důvodů neřeknu. A nejsem tak starý abys mi vykal, je mi teprve 15. Tenhle grifin je můj ochránce Artos. mám ještě jednoho ochránce fénixe Lexe, ale ten někde lítá. Bydlím tady v lese, ale až někde uprostřed aby mě neviděli mudlové. Vše ostatní ti vysvětlím pak. Teď se prosím nesměj, děla jsem pokus s lektvarem a náhodou jsem ho na sebe vylil, velká změ na to není, ale znám povahu lidí." řekl teď už Sebastián a sundal si kapuci.
Harry vytřeštil oči. Z pod kapuce na něj hleděl mladý člověk s veselým úsměvem. sebastián měl bledý obličej, vystouplé lícní kosti, růžové tenké rty, mesní nos trochu na křivo asi ho měl několikrát zlomený, ale to mu na kráse neubralo. Dále měl černé oči a ktomu dlouhé černé vlasy pod lopatky svázané stříbrnou stuhou. Někoho mu připomínal, ale nemohl si vzpomenout koho. Ale co harryho udivilo a o čem mluvil čenovlásek bylo na jeho hlavě. Na sebastiánově hlavě rostly červené lilie. Jakmile to harry uviděl měl potřebu se rozesmát, ale neudělal to, protože slíbil, že se smát nebude.
,,Tak co jak vypadám?" zeptal se z úsměvem na tváři Sebastián.
,,Vypadáš dobře. Líp než jsem si tě představoval."odpověděl harry.
,, Jo a jmenuju se Harry Potter a je mi 12. a utekl jsem od příbuzných. Tak abyses nedivil co tu dělám."
,, Vím jak se jmenuješ a i proč si utek a než se zeptáš jestli tě nesleduju tak ne, prostě nějak vím o tobě skoro všechno. Sám nevím proč. Tak jestli bys chtěl můžeš jít se mnou a bytlet u mě. Co na to říkáš???"zeptal se Seb.
,,Opravdu bych mohl jít s tebou??"
,, Jo přece jsem ti to sám nabídl. Tak co příjmáš nebo ne??"
,,Tak jo. příjmám" řekl s odhodláním Harry.
,,Tak pojď jdeme, mám už docela hlad" řekl Seb a harry k němu s úsměvem přišel a vydali se na cestu k jeho možná novému domovu.

Naruto opening 5 a ending 7

22. května 2010 v 11:37 | Ichi |  Videa
Tak jsem tu zas. Teď vá sem dávám můj oblíbený opening a ending z naruta. Úplně tyhle písničky žeru. Přeju pěkný poslech.

Tohle je openig


tohle endiingHymna pro yaoi fanynky

22. května 2010 v 11:21 | Ichi |  Videa


Tak si v klidu brouzdám po netu a co nevidím: Na zkouknito.cz jsem našla fak skvělou písničku, která se přesně hodí pro yaoi fanynky, ke kterým patřím i já.
Nebudu vás zdžovat tady to máte. Klik!!!!

Malá úprava blogu

21. května 2010 v 15:15 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Takže trochu jsem to tu překopala. Do rubriky obrázků nic dávat nebudu, obrázky budu dávat do galerie.
Také jsem přidala oblíbené stránky , takže pokud by někdo něco hledal může se kouknout tam. Dále nové kapitoly přibudou až zítra, jelokož mi nešel 1)blog,2)internet a 3) ke konci týdne celý pc.
Nejspíš to bylo tým deštěm.
To abyjste si nemysleli, že když si založím blog, přidám pár článků a končím. Ne. byla to jen taková pauza.
Teď budu mít konečně víc času, protože je po přímačkách a já si mohu oddechnout, jelikož mě na Střední Zdravotnickou školu kam jsem se hlásila přijali.
Přes léto toho bude přybývat víc. Mno to je asi všechno co jsem chtěla zdělit tak se na chvíli svámi loučím.


                                                                                                                         vaše Ichi

Pravda života 7

7. května 2010 v 10:18 | Ichi |  Pravda života(Na)
Vysvětlení


Tak další kapitolka. omlouvám se že to tak dlouho trvalo, ale neměla jsem čas ani chuť psát.


Šli asi deset minut. Mezitím se od nich odpojil sasukeho tým s tím, že mají něco na práci a že tohle všechno je Sasukeho věc. Když po deseti minutách stanuli před domem, všichni ohromeeě zírali na stavbu před sebou. Domek měl jen jedno patro a na sobě modrou fasádu. Kolem sebě pěkně udržovanou zahradu a ke vchodovým dveřím vedla kamenitá cestička.
Po ní se vydali ke dveřím. Minato odemkl a pustil je dovniř. Vešli do malé předsíňky, kde si odložili věci a přezuli se do pohodlných papučí.
Potom je Fugaku zavedl do obyváku a Minato s Ichirem šli pro nějaké občerstvení.
Všichni nově příchozí žasli, jak je dům moderně zařízen. Obyvák měl světle oranžové stěny ke kterým se bezvadně hodil světle hnědý nábytek světle modré sedačky. Minato, který už přinesl občerstvení pokynul a všichni se posadili. Naruto, Sasuke a Itachi
na jednu sedačku, Kakashi, Yamato a sai na druhou, Sakura do křesla a Minato s Fugakem na židle, které si přinesli z kuchyně. Ichiro si sedl na zem před ně a díval se po návštěvnících. nejvíce se ale díval na Naruta, který ho nevnímal, protože musel řešit problém a ten problém se jmenovalli ml. Uchihovi.
Naruto měl takovou smůlu, že si sedl do prostřed sedačky a vedle něj se jako na potvoru z každé strany posadili Sasuke a Itachim. Tahle situace nenechala Naruta chladným. Začaly se mu potit ruce z nervozity.
,,Do pytle. Těch dvou mi byl čert dlužen. Proč já blbec si nepočkal a nesedl si místo sakury do křesla a ona na moje místo?? Ona by byla štěstím bez sebe a já bych nebyl v tak pekérní situaci!!" nadával v duchu Naruto.
Itachi si nadával v podobném duchu jako Naruto.
,, Sem to ale kretén! proč já sem vůbec lezl??
Protože si zvědavý.
Uchiha není nikdy zvědavý a já vůbec ne!
Jo? A proč si sem teda šel???
No šel jsem sem, jelikož sem šel taky Sasuke a chtěl sem vědět co se děje, že to je
důležitěj než náš boj.
Nekecej šel jsi sem, protože sem šel taky Naruto.
To není pravda.
Ale je.
Ne není
Je.
Není.
Je.
Není a nehádej se semnou.
Je to pravda.
Víš co běž pryč nemám náladu se stebou vybavovat" itachi skončil svou vnitřní rozhovor a začal vnímat své okolí.
Sasuke moc neřešil , že sedí vedle Narutä, raději se rozhlížel po domě.
Ostatní dělali to stejné.
,, No myslím, že bych mohl začít s vysvětlováním" řekl Naruto.
,, Jo to bys mohl" odpověděl mu na to Sasuke a ostatní přikývli na souhlas.
,, Tak tedy před týdnem si mě ráno zavolala Tsunade stím, že mi potřebuje vysvětlit něco důležitého. Došel jsem tedy za ní a ona mi řekla, že to co vím o svých rodičích není pravda. Že není pravda že jsou mými rodiči Minato Namikaze a Kushina Uzumaki. Vůbec jsem jí nevěřil a začal vyvádět, že to co říká není pravda. Tsunade mě ale ujistila že to pravda je a musí mi navrátit moji pravou podobu, která byla skrytá jedním složitým jutsu. Nechtěl jsem aby mi ji vrátila, byl jsem zvyklý na svou podobu. Ona mi ale vysvětlila, že jutsu by si začalo brát moji chakru a hodně by mě oslabovalo až bych mohl zemřít. Před tím něž mi vrátila podobu mi řekla celý příběh. Ten vám teď řeknu." Na chvíli se odmlčel ,aby se mohl napít a pokračoval.(Tahle část bude skoro stejná jako na začátku mojí povídky kdy to vysvětlovala tsunade jen s malými rozdíly)
,, Začalo to tehdy, když se můj otec zamiloval do jisté osoby. Ta jeho lásku opětovala. Jenomže láska to byla zakázaná , takže to museli skrývat. Dařilo se jim to , jenže ta osoba byla od mala zasnoubená, takže si musela vzít tu dobluvenou osobu. Později se jim narodil 1 syn a o 5 let později druhý. Táta se s prvním synem smířil , ale když byl na cestě druhý , tak mu jeho milovaná osoba řekla, že už to tak dál nejde. Ještě tu noc se spolu naposledy vyspali a slíbili si, že je to už definitivní konec. Jenomže jak se stává tak ni není podle představ. Táta o tři měsíce později zjistil že je těhotný, nevím jak je to možné a Tsunade taky ne, tak se mě na to neptejte. Skrátka a dobře se za Tsunade a třetím přišel poradit co s tím" na chvíli přestal mluvit a znovu se napil a pokračoval.
,, Dohodli se na tom, že to zůstane jen mezi nima a na minata použili jedno speciální jutsu, které zakryje jeho těhotenství. Také se jim podařilo předsvěčit minatovu nejlepší kamarádku Kushinu, která byla ve stejném stadiu těhotenství jako minato, aby sehrála jeho těhotnou manželku. Za 6 měsíců jsem se narodil já a oni na mě použili jutsu, které mi změnilo na 16 let moji podobu. Kushina chtěla rodit ve své rodné vesnici takže tam před porodem odešla. Za dva dny zaůtočila liška a odtud to znáte." Dokončil své vysvětlení.
Ostatní se na něho dívali s neuvěřením.
,, Naruto, kdo byl ten druhý otec??" zeptal se Sasuke, kterému to pomalu začalo docházet.
,, Ach jo. byl to tvůj otec. Fugaku Uchiha".
Jakmile tohle Naruto dopověděl, Minato s Fugakem se sesunuli na zem v bolestech a drželi se za hlavu. Všichni vyděšeně vyskočili a přiběhli k nim . Nikdo nevěděl co dělat, ale naráz se Minato a Fugaku uklidnili a pomalu se zvedli do sedu.
,,Minato",,Fugaku",, Co tu děláš??"Zeptali se naráz.


tak tohle je konec další povídky. další kapitola by měla přibýt ka Ho ale ještě nevím kdy. ale máte se na co těšit.