Pravda života 6

1. dubna 2010 v 10:22 | Ichi |  Pravda života(Na)
Pravda života 6

Tak lidičky máme tu začátek dubna a sním taky další kapitolku. Nevím jestli v těchto dnech něco přidám, protože taťka přijede z prahy a když je doma tak se nemůžu pořádně dostat na pc, protože tam tvrdne on. Tímto se omlouvám, jestli nic nepřibyde. Přeju pěkné čtení.


Reakce nebyla taková jakou čekal. Čekal že budou lapat po dechu, že budou v hodně velkém šoku. Ale oni nedělali ani jedno. Všichni na něho nevěřícne hleděli a pak se najednou začali smát.
,, Dobrý pokus o vtip. Ale dovolím si protestovat. Tak za prvé:všichni s Uchiha klanu byli vyvražděni, kromě mě , mého bratra a jak se zdá, Fugaka. Takže nikdo s příjmením Uchiha na světě není.
Za druhé: Nikoho s přííjmením Namikaze neznám kromě tady Minata. Takže někdo z mého klanu by musel milovat a vzít si někoho z klanu Namikaze, což nikdo z klanu Uchiha neudělal. Minato a Fugaku se nepočítají. Ti se vzali až po strátě paměti.
A za třetí: Jediný jinchuriky devíti ocasého démona je Naruto Uzumaki a ten je podle Saie v Konoze. Tyhle tři body jasně říkají, že nemůžeš být to co říkáš že jsi" zakončil svůj nejdelší proslov Sasuke. Kdyby jen věděl, že se hodně plete. Všichni se divili, že to dokáže.
,, Sasuke má pravdu. Ty nemůžeš být jinchuriky lišky, protože už jeden je" přidal se Kakashi. Naruto se hluboka nadechnul a vydechnul. Počítal s tím , že mu nebudou věřit. Proto si připravil pár ukázek, které by je mohly předsvědčit. Když chtěl předvést svou ukázku, přerušil ho Minato.
,, Naruto, naruto. To jméno mi něco říká, ale nevím co. Ta nevědomost mě uš štve. Není nějaká možnost jak si vzpomenout?"
,, No možnost tu je. Někdo by vám musel říct vše o vašem životě. Pak byjste si možná vzpoměl" odpověděla mu zamyšleně Sakura.
,, Dobře, dobře. To se vyřeší potom. Mě teď zajímá, který idiot si přivlastnil jméno mého rivala. Docela mě to štve." řekl naštvaně Sasuke. Nikdo se nestačil divit. Teda kromě Fugaka, Minata a Ichira. Ti nevěděli jak se Sasuke chová normálně. A tohle se nedalo považovat za normální chování. Naruta zahřálo u srdce. Takže Sasuke ho pořád bere jako přítele.
,, Já vám to vysvětlím takhle. Když jsem byl malý, byl jsem sám. Lidi na mě pokřikovali monstrum, liška, démon. Potom jsem potkal Sasukeho, kterému vyvraždili klan. Bohužel Sasuke si myslí, že mu ho vyvraždila jemu blízká osoba, není to ale pravda. Potom jsem chodil do akademie, kterou jsem prolezl tak, tak. Dále mě přiřadili k týmu sedm....." takhle naruto řekl ve skratce celý svůj život. Vynechal ale tu část, kdy se dozvěděl o svých pravých rodičích. Vysvětlí jim to potom.. Pořád mu ale nikdo nevěřil.
,, Mohl si ho sledovat" namítl Kakashi. Ale vhloubi duše věděl, že je to nesmysl.
,, Fajn, tak další ukázka" povzdechl si Naruto a začal na ruce tvořit rasengan, ale ne tak obyčejný. Když celý týden trénoval naučil se ho dělat bez pomocí klonů.
,, FUTON:RASEN SHURIKEN"vykřikl Naruto a napálil ho do stromu, který se rostříštil na malé kousíčky. Všichni na něho , jakoby spadl s višně . Všichni až na naši trojici , která si nic nepamatovala, ta se na něho dívala obdivně.Už věřili, že je to Naruto. Kdo jiný umí Rasen shuriken , než on, který ho vytvořil.
,,Naruto? Si to ty? Ale, ale, jak to? Vždyď ty máš být v Konoze. A vůběc se nejmenuješ Namikaze- Uchiha, Nemáš tak dlouhé vlasy, černé oči a už vůbec nejsi Joujin.." vykoktala ze sebe Sakura. Ostatní jen přikyvovali na souhlas. Itachi byl najednou mimo. Zíral na Naruta přistihl se ,že na něho obdivně hlédí a že mu to hrozně sluší. Když si to uvědomil, vrátil na tvář svůj obvyklou chladnou masku. Naneštěstí si toho Naruto všiml a usmál se pro sebe. Nikdo jiný si Itachiho výrazu nevšumnul. Minato se najednou zeptal:
,,Ty jsi Naruto Namikaze-Uchiha?",,Ano jsem, Proč?",, Připadá mi jakobych tě znal.. Nepotkali jsme se někdy? Ten začátek tvého příběhu mi taky něco říká. Však já si vzpomenu."
,, Jo potkali jsme se. Vše bude později vysvětleno za chvíli. Sakuro. V konoze být nemám. Tsunade mě se poslala, protože si myslela, že máte problém. K té druhé otázce, Tu vysvětlím za chvíli" odpověděl oběma Naruto.
,, No,já navrhuji, aby jsme se utábořili a Naruto nám vše u ohně vysvětlí" navrhl Kakashi. Ostatní souhlasili a šli hledat nějaké místo, kde by se mohli utábořit. Najednou Fugaka něco napadlo.
,,Můžeme jít k nám. Máme velký dům , takže se tam všichni vlezeme". Minato s Ichirem přikývli, že jim to nevadí.
,, Tak dobře já bych byl pro" souhlasil Naruto. Chtěl se totiž dosvědět ,kde jeho otcové celou dobu žili. To samé se chtěli dosvědět i Sasuke a Itachi, Takže souhlasili s Narutem. Tým Hebi neměl na výbět, Sasuke byl jejich vůdce tak museli jít taky. Jen Kakashi a jeho tým nic neřekli.
,, My jsme se zdrželi už příliž dlouho. Máme misi" řekl Kakashi.
,, Kakashi ty a tvůj týmtu zůstanete a my ostatní půjdeme dodělat misi platí?" navrhl Asuma. Návrhem souhlasili, takže ostatní se rozloučili a vyběhli splnit misi. Zbyl jenom tým 7, Bratři Uchihovi, Naruto a Minato s rodinkou.
,, Můžeme?" zeptal se Minato.
,, Jo" odpověděli ostatní a vydali se směrem k domu.

Tak to je konec téhle kapitolky. Doufám že se líbila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aylen Aylen | 1. dubna 2010 v 11:34 | Reagovat

Krásná kapitola.těšim se na pokráčko :)

2 arya arya | 6. dubna 2010 v 19:27 | Reagovat

ježiš to báječné čtutojedním dechem prosím honem pojkráčka a nebylo by to trochu delší kapitolky takhle ksem moc napjata

3 May Darrellová May Darrellová | Web | 29. dubna 2010 v 16:31 | Reagovat

Jůů, zajímavý děj. Moc se ti to povedlo, i když je tam dost chyb (ale kdo je nemá? :D), tak je to úchyvtnéé :D, povedlo se ti to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama