Hra osudu 1

14. dubna 2010 v 14:34 | Ichi |  Hra osudu(Hp)
1 Kapitola


 Moc se omlouvám, že tu dlouho nic nepřibylo, ale nemám moc času kvůli blížícím příjmačkám tak na to prosím mějte ohled. Jinak tady je první kapitolka, ale zdá se mi trochu zmatená.Ale jinak přeji pěkné čtení.
 Slunce už bylo vysoko na obloze, když se harry probudil.
 V první chvíli nevěděl kde je, ale za chvíli se mu vzpomínky vrátily. Utekl od Dursleyů(nevím jak se to píše). Už to tam nemohl vydržet. Sice ho nenáviděli už předtím, ale když zjistil, že je čaroděj, začali ho nenávidět ještě víc. No a když se na začátku prázdnin prořekl, že nemůže kouzlit mimo školu, začal ho strýc bít. Včera večer vše vyvrcholilo. Ctěl si jako obvykle vzít večeři, která se skládala z tvrdého chleby a másla. Chleba mu nechtěně vypadl z ruky na zem. Jakmile to strýc uviděl, začal na něho řvát, že si neváží jídla, které od nich dostává a zmlátil ho řemenem. Dokonce mu hlavu otloukal o zeď. Pak ,když skončil , na něho zařval ať vypadne z jeho domu a už se nevrací. Nenechal se pobízet dvakrát. Vstal ze země a vystřelil z domu.
Pak našel ten les.
A teď je tady. Po tomhle si uvědomil, že ho bolí celé tělo. Hlavně záda od ran řemene a hlava. Šáhl si na pravý spánek a ucítil ranku a kolem ní zashlou krev. Tu cítil i po celém obličeji. Pomalu vstal. Šlo to těžko, když ho bolelo celé tělo. Nakonec se mu to povedlo a rozhlédl se kolem sebe. Byl na kraji velké kruhové mýtiny. Všude kolem byly stromy. Na mýtině byly stopy lesních zvířat. Šel se podívat po mýtině. Naproti němu, druhém konci mýtiny, tekl potok. Šel tedy k němu. Pořádně se napil a potom si opláchl obličej od krve. Najednou mu bylo trochu líp. Až teď zalitoval, že si v tom spěchu nevzal žádné věci. A právě teď mu došlo, že nemá ani hůlku.
Hůlka byla pro čaroděje vším. Bez ní je hodně zranitelný.
No jak to tak vypadá, bude se muset obejít bez ní.
Nic jiného mu nezbývalo. Jedině že by se vrátil k Dursleyovým. A to nechtěl. Nějak to bez ní vzládne. Teď si ale musí udělat nějaký přístřešek. Bude to trvat dlouho, ale něco postaví. Byl tu ale další problém.
Jídlo.
To bude větší oříšek. Bude se muset naučit lovit. Taky si musí udělat nějakou zbraň.
Najednou v nedalekém křoví křupla větev.
Harry se polekaně otočil ke zdroji zvuku.
,,Je tam někdo?" zeptal se hlasitě harry. ,,Myslím, že se nemá cenu schovávat, když už sem se prozradil" odpověděl mu hlas z křoví. Zněho následně vyšla vysoká postava.
,,Kdo jsi?zeptal se zase Harry.
,, Já jsem......" nedopověděl , protože byl přerušen někým, o kterém si harry myslel, že jeho druh už dávno vyhynul. No tak tohle je konec téhle kapči doufám, že se líbila
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | 14. dubna 2010 v 16:06 | Reagovat

To se mi líbí. Doufám, že napíšeš další co nejdřív.

2 arya arya | 18. dubna 2010 v 22:44 | Reagovat

hezke začínáto dobřee jentak dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama