Duben 2010

Gomen

20. dubna 2010 v 11:07 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Lidičky moc se omlouvám že tu dlouho nic nepřibylo, ale je to zdůvodů přijímacích zkoušek které dělám 22.,23. a 26. dubna. Nemám proto moc času na psaní povídek, protože se musím učit ,což je velká otrava

Diplomek od nikolčátka.

14. dubna 2010 v 20:23 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Tak lidi. Byla jsem v soutěži SONB. Sice jsem nepostoupila do druhého kola, ale to neva. Je to jen další cenná skušenost. Ikdyž jsem nepostoupila získala jsem diplomek. Tady je.


Hra osudu 1

14. dubna 2010 v 14:34 | Ichi |  Hra osudu(Hp)
1 Kapitola


 Moc se omlouvám, že tu dlouho nic nepřibylo, ale nemám moc času kvůli blížícím příjmačkám tak na to prosím mějte ohled. Jinak tady je první kapitolka, ale zdá se mi trochu zmatená.Ale jinak přeji pěkné čtení.
 Slunce už bylo vysoko na obloze, když se harry probudil.
 V první chvíli nevěděl kde je, ale za chvíli se mu vzpomínky vrátily. Utekl od Dursleyů(nevím jak se to píše). Už to tam nemohl vydržet. Sice ho nenáviděli už předtím, ale když zjistil, že je čaroděj, začali ho nenávidět ještě víc. No a když se na začátku prázdnin prořekl, že nemůže kouzlit mimo školu, začal ho strýc bít. Včera večer vše vyvrcholilo. Ctěl si jako obvykle vzít večeři, která se skládala z tvrdého chleby a másla. Chleba mu nechtěně vypadl z ruky na zem. Jakmile to strýc uviděl, začal na něho řvát, že si neváží jídla, které od nich dostává a zmlátil ho řemenem. Dokonce mu hlavu otloukal o zeď. Pak ,když skončil , na něho zařval ať vypadne z jeho domu a už se nevrací. Nenechal se pobízet dvakrát. Vstal ze země a vystřelil z domu.
Pak našel ten les.
A teď je tady. Po tomhle si uvědomil, že ho bolí celé tělo. Hlavně záda od ran řemene a hlava. Šáhl si na pravý spánek a ucítil ranku a kolem ní zashlou krev. Tu cítil i po celém obličeji. Pomalu vstal. Šlo to těžko, když ho bolelo celé tělo. Nakonec se mu to povedlo a rozhlédl se kolem sebe. Byl na kraji velké kruhové mýtiny. Všude kolem byly stromy. Na mýtině byly stopy lesních zvířat. Šel se podívat po mýtině. Naproti němu, druhém konci mýtiny, tekl potok. Šel tedy k němu. Pořádně se napil a potom si opláchl obličej od krve. Najednou mu bylo trochu líp. Až teď zalitoval, že si v tom spěchu nevzal žádné věci. A právě teď mu došlo, že nemá ani hůlku.
Hůlka byla pro čaroděje vším. Bez ní je hodně zranitelný.
No jak to tak vypadá, bude se muset obejít bez ní.
Nic jiného mu nezbývalo. Jedině že by se vrátil k Dursleyovým. A to nechtěl. Nějak to bez ní vzládne. Teď si ale musí udělat nějaký přístřešek. Bude to trvat dlouho, ale něco postaví. Byl tu ale další problém.
Jídlo.
To bude větší oříšek. Bude se muset naučit lovit. Taky si musí udělat nějakou zbraň.
Najednou v nedalekém křoví křupla větev.
Harry se polekaně otočil ke zdroji zvuku.
,,Je tam někdo?" zeptal se hlasitě harry. ,,Myslím, že se nemá cenu schovávat, když už sem se prozradil" odpověděl mu hlas z křoví. Zněho následně vyšla vysoká postava.
,,Kdo jsi?zeptal se zase Harry.
,, Já jsem......" nedopověděl , protože byl přerušen někým, o kterém si harry myslel, že jeho druh už dávno vyhynul. No tak tohle je konec téhle kapči doufám, že se líbila

Hra osudu-Úvod

8. dubna 2010 v 11:39 | Ichi |  Hra osudu(Hp)
Tak tady je takový úvod k téhle povídce. pokračování k pravdě života bude asi až příští týden ještě uvidím.Byla noc. Právě odbyla půlnoc a v Kvikálkově všichni spokojeně spali. V ulicích byla tma, jen každých pár metrů svítilo slabě puliční světlo. Zdálo se, že je všude tichi, ale bylo přerušované vzlyky a dopadáním bosých nohou na kamenitou cestu.
Malý chlapec, mohlo mu být tak dvanáct let, utíkal stichlou ulicí co nejdál od toho prokletého domu. Slzy mu stékaly po tvářích. S polu se slzymi mu tekla i krev ze spánku. Slzy s polu s krví mu stékaly do očí. On je setřel a utíkal dál. Musel pryč. Nechtěl tam už zůstávat. Oni ho nenáviděli.
Ubližovali mu.
Nechtěli ho.
Dnes veče se všechno zhroutilo. Zmlátili ho jen proto, že si chtěl dát večeři. Ano, na facky a pohlavky byl zvyklý, ale dnes ho zmlátili řemenem. Dokonce ho mlátili o zeď.
Neveděl kam běží. Bylo mu to jedno. Všechno mu bylo jedno. Chtěl jen pryč.
Najednou uviděl les. Věděl o něm, že tam nikdo nechce chdit, protože si mysleli, že tam straší. Pro něho to byl jeho jediný úkryt.
Doběhl na kraj lesa. Na chvíli se zastavil, aby se vydýchal. Záda ho bolela jako nikdy a ve spánku mu bolestivě tepalo. Rozhlédl se kolem, jestli ho někdo nesleduje a vběhl do lesa. Musel najít bezpečné místo,  kde by si mohl odpočinout. Věděl, že  už dlouho nevydrží dlouho tak běžel hloub do lesa. Konečně byla na dohled mýtinka. Doběhl na její okraj a zastavil se.
Tady to stačí. Dál už prostě nemohl. Pomalu si lehl  a usnul neklidným spánkem.
Osud si pro něho toho přichystal hodně. On to ale ještě neví.

Je to  krátké, ale zvykejte si .Kapitoly k této povídce budou byvat krátké.

Fotky z natáčení hp 7

7. dubna 2010 v 14:44 | Ichi
 Tady jsou fotky z natáčení. Hledala jsem je na googlu. moc jich zatím není. Pokračování k Pž ještě nemám dokončené ale k povídce hra osudu přibude možná ještě dneska.


trio 4

trio 2harry 3
trio 3triobellatrix

bella

harry 2Tak jo to je pro dnešek všechno. přiště přidám další.

1 kolo SONB

6. dubna 2010 v 16:44 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Tak lidi, jak čtete s názvu zůčastnila jsem se této soutěže. Koná se na adrese  http://muck-cute.blog.cz/1004/1-kolo-sonb. Komu se můj blog líbí může mi dát hlas. Já vím že to zatím není nic moc,ale teprve začínám. Nikoho do toho nenutím, je to na jeho vlastní vůli. Byla byla bych ale ráda, kdyby jste mí některé ty hlásky dali.   

Hra osudu-Info

3. dubna 2010 v 12:00 | Ichi |  Hra osudu(Hp)
Tak tady je info k nové povídce. Tentorát je na Harryho pottera.

Doba děje:Prázdniny před harryho 3 ročníkem
Hl.postavy:Harry P.(Samuel S.),Severus S.,v pozdejších kapitolách Hermiona G.,Ron W.
Děj: Harry prchá od Darsleyů. narazí na tajemný les, který se mu stane domovem. Co se stane s ostatními když vyvolený zmizí? Harry objeví svou skutečnou podobu. Přijme ji?
Varování: neberu v potaz pravý děj od začátku prázdnin po druhém ročníku.

Pravda života 6

1. dubna 2010 v 10:22 | Ichi |  Pravda života(Na)
Pravda života 6

Tak lidičky máme tu začátek dubna a sním taky další kapitolku. Nevím jestli v těchto dnech něco přidám, protože taťka přijede z prahy a když je doma tak se nemůžu pořádně dostat na pc, protože tam tvrdne on. Tímto se omlouvám, jestli nic nepřibyde. Přeju pěkné čtení.


Reakce nebyla taková jakou čekal. Čekal že budou lapat po dechu, že budou v hodně velkém šoku. Ale oni nedělali ani jedno. Všichni na něho nevěřícne hleděli a pak se najednou začali smát.
,, Dobrý pokus o vtip. Ale dovolím si protestovat. Tak za prvé:všichni s Uchiha klanu byli vyvražděni, kromě mě , mého bratra a jak se zdá, Fugaka. Takže nikdo s příjmením Uchiha na světě není.
Za druhé: Nikoho s přííjmením Namikaze neznám kromě tady Minata. Takže někdo z mého klanu by musel milovat a vzít si někoho z klanu Namikaze, což nikdo z klanu Uchiha neudělal. Minato a Fugaku se nepočítají. Ti se vzali až po strátě paměti.
A za třetí: Jediný jinchuriky devíti ocasého démona je Naruto Uzumaki a ten je podle Saie v Konoze. Tyhle tři body jasně říkají, že nemůžeš být to co říkáš že jsi" zakončil svůj nejdelší proslov Sasuke. Kdyby jen věděl, že se hodně plete. Všichni se divili, že to dokáže.
,, Sasuke má pravdu. Ty nemůžeš být jinchuriky lišky, protože už jeden je" přidal se Kakashi. Naruto se hluboka nadechnul a vydechnul. Počítal s tím , že mu nebudou věřit. Proto si připravil pár ukázek, které by je mohly předsvědčit. Když chtěl předvést svou ukázku, přerušil ho Minato.
,, Naruto, naruto. To jméno mi něco říká, ale nevím co. Ta nevědomost mě uš štve. Není nějaká možnost jak si vzpomenout?"
,, No možnost tu je. Někdo by vám musel říct vše o vašem životě. Pak byjste si možná vzpoměl" odpověděla mu zamyšleně Sakura.
,, Dobře, dobře. To se vyřeší potom. Mě teď zajímá, který idiot si přivlastnil jméno mého rivala. Docela mě to štve." řekl naštvaně Sasuke. Nikdo se nestačil divit. Teda kromě Fugaka, Minata a Ichira. Ti nevěděli jak se Sasuke chová normálně. A tohle se nedalo považovat za normální chování. Naruta zahřálo u srdce. Takže Sasuke ho pořád bere jako přítele.
,, Já vám to vysvětlím takhle. Když jsem byl malý, byl jsem sám. Lidi na mě pokřikovali monstrum, liška, démon. Potom jsem potkal Sasukeho, kterému vyvraždili klan. Bohužel Sasuke si myslí, že mu ho vyvraždila jemu blízká osoba, není to ale pravda. Potom jsem chodil do akademie, kterou jsem prolezl tak, tak. Dále mě přiřadili k týmu sedm....." takhle naruto řekl ve skratce celý svůj život. Vynechal ale tu část, kdy se dozvěděl o svých pravých rodičích. Vysvětlí jim to potom.. Pořád mu ale nikdo nevěřil.
,, Mohl si ho sledovat" namítl Kakashi. Ale vhloubi duše věděl, že je to nesmysl.
,, Fajn, tak další ukázka" povzdechl si Naruto a začal na ruce tvořit rasengan, ale ne tak obyčejný. Když celý týden trénoval naučil se ho dělat bez pomocí klonů.
,, FUTON:RASEN SHURIKEN"vykřikl Naruto a napálil ho do stromu, který se rostříštil na malé kousíčky. Všichni na něho , jakoby spadl s višně . Všichni až na naši trojici , která si nic nepamatovala, ta se na něho dívala obdivně.Už věřili, že je to Naruto. Kdo jiný umí Rasen shuriken , než on, který ho vytvořil.
,,Naruto? Si to ty? Ale, ale, jak to? Vždyď ty máš být v Konoze. A vůběc se nejmenuješ Namikaze- Uchiha, Nemáš tak dlouhé vlasy, černé oči a už vůbec nejsi Joujin.." vykoktala ze sebe Sakura. Ostatní jen přikyvovali na souhlas. Itachi byl najednou mimo. Zíral na Naruta přistihl se ,že na něho obdivně hlédí a že mu to hrozně sluší. Když si to uvědomil, vrátil na tvář svůj obvyklou chladnou masku. Naneštěstí si toho Naruto všiml a usmál se pro sebe. Nikdo jiný si Itachiho výrazu nevšumnul. Minato se najednou zeptal:
,,Ty jsi Naruto Namikaze-Uchiha?",,Ano jsem, Proč?",, Připadá mi jakobych tě znal.. Nepotkali jsme se někdy? Ten začátek tvého příběhu mi taky něco říká. Však já si vzpomenu."
,, Jo potkali jsme se. Vše bude později vysvětleno za chvíli. Sakuro. V konoze být nemám. Tsunade mě se poslala, protože si myslela, že máte problém. K té druhé otázce, Tu vysvětlím za chvíli" odpověděl oběma Naruto.
,, No,já navrhuji, aby jsme se utábořili a Naruto nám vše u ohně vysvětlí" navrhl Kakashi. Ostatní souhlasili a šli hledat nějaké místo, kde by se mohli utábořit. Najednou Fugaka něco napadlo.
,,Můžeme jít k nám. Máme velký dům , takže se tam všichni vlezeme". Minato s Ichirem přikývli, že jim to nevadí.
,, Tak dobře já bych byl pro" souhlasil Naruto. Chtěl se totiž dosvědět ,kde jeho otcové celou dobu žili. To samé se chtěli dosvědět i Sasuke a Itachi, Takže souhlasili s Narutem. Tým Hebi neměl na výbět, Sasuke byl jejich vůdce tak museli jít taky. Jen Kakashi a jeho tým nic neřekli.
,, My jsme se zdrželi už příliž dlouho. Máme misi" řekl Kakashi.
,, Kakashi ty a tvůj týmtu zůstanete a my ostatní půjdeme dodělat misi platí?" navrhl Asuma. Návrhem souhlasili, takže ostatní se rozloučili a vyběhli splnit misi. Zbyl jenom tým 7, Bratři Uchihovi, Naruto a Minato s rodinkou.
,, Můžeme?" zeptal se Minato.
,, Jo" odpověděli ostatní a vydali se směrem k domu.

Tak to je konec téhle kapitolky. Doufám že se líbila.