Pravda života 4

19. března 2010 v 15:20 | Ichi |  Pravda života(Na)
Setkání

Tak tu je slíbená 4 kapitol pěkné čtení.

Běžel jako o život. Konečně je po dlouhé době uvidí. Nemohl se dočkat až to všem vysvětlí. Ale teď musí spěchat. Nikdo nesmí zemřít. Hlavně ne Itachi, je přece neviný.Ale po tom co se stalo v Akatsuky chýši skoro před rokem k němu cítí hodně velké sympatie. Sakra co to s ním je, že by se zamiloval? Po tom co se stalo je možné vše. Teď to nebudě řešit není čas. Na místě bude až za takové 4 hodiny, a to bez nějakých přestávek, ty si přece nemůže dovolit. Větve střídaly větve. Běžel stále rychleji. Pomalu, ale jistě se blížil k cíli. Teď ho nic nemůže zastavit. Minuta střídá minutu.Hodina střídá hodinu. Už uběhly alespoň 3 hodiny a on by měl být blízko cíle. Zastavil. Rozhlédne se kolem. Když nikoho nevidí, vytáhne mapu a podívá se do ní. Už je skoro tam. Už jen chvilka a uvidí je. Usměje se pro sebe, schová mapu a vyrazí na cestu. Najednou slyší hlasy, některé poznává, některé ne. Vidí už i na konec lesa. Jen pár kroků a zastaví se. Pomalu se rozejde ke konci lesa. Udělá poslední krok. Rozhlédne se a zkamení. Stojí tam a dívá se na scenérii kterou vůbec nečekal.
,,To nemůže být pravda!" řekl šokovaně nahlas a všechny osoby se na něj otočí.
U týmu 7 a spol. o hodinu dříve
,,Ale podívejme se. Konoha dorazila." řekne s úšklebkem Sasuke.
,,Sasuke, co se to tu děje?" zeptá se Hatake svého bývalého žáka.
,,Sensei. Právě jsem měl možnost zabít svého bratříčka a vy jste to překazil"odpověděl mu Sasuke ledově.
,,Ty mě nedokážeš zabít Sasuke. Ještě nenadešel čas" řekl stejně ledově Itachi. Sasuke po něm střelil vražedným pohledem a obrátil se zpátky na Kakashiho.
,, Dobře, dost her. Co chcete. Rovnou žíkám, že do Konohy se nevrátím"zeptal se mladší Uchiha
,,Jdeme tu náhodou. Máme misi. A co se tebe týče. Momentálně tě přesvědčovat nehodláme"odpověděl Kakashi.
,,Nechceš nás představit s tvým novým týmem?"zeptal se pro změnu Sai.
,,Moc se mi nechce, ale když to potřebujete. Karin, Jugo, Suigetsu" pohodil stranou ke trojici, která právě skončila s bojem s Kisamem. Suigetsu se blaženě usmíval a v rukách jemně svíral Sahamedu, aby se jí náhodou nic nestalo.Když na ně Sasuke ukázal, přistoupili blíže ke skupince a pohodili hlavou na pozdrav
,,No a teď , když jsme si tak krásně popovídali, může se konečně každý vrátit k předchozí činnosti." řekl Sasuke s ďábelským pohledem přímo na skupinku z Konohy .
,,Sasuke, opravdu se nechceč vrátit?Všichni ti odpustili. Dokonce i Naruto" zeptala se s nadějí Sakura.
,,Už jsem řekl že ne. A vůbec, kde máte toho ubožáka?" Otázal se za zájmem Sasuke.Při zmínce Naruta sebou Itachi slabě trhl.Moc dobře si pamatoval na to co mu udělal před rokem. Pořád na něho musí myslet. Na jeho úsměv, oči, vlasy, pohyby. Asi se do něho zamiloval.Itachi se pro sebe malinko usmál. Našťěstí si toho nikdo nevšimnul.
,,Naruto zůstal ve vesnici.Není pro něj bezpečné, aby se tu potuloval"odpověděl Sai.
,,Ano Sasuke. Ten kluk má pravdu. My jsme pro něj hrozba" řekl neznámý hlas. Všichni se tam otočili a viděli muže v akatsuki plášti a oranžovou maskou na obličeji.
,,Tobi.Co tu děláš? Nemáš být na misi s Deidarou?"otázal se chladně Itachi.
,,Ne,nemám" odpověděl,teď už Tobi Itachimu.
,,Víš, já mám své plány ve kterých Deidara -sempai nefiguruje"
,,Aha"řekl jen Itachi.
,,No bando"začal mluvit Kakashi ke své skupině"měli byjsme jít.Tímto rozhovorem jsme stratili dost času. Tak jdeme" Jen co to dořekl, ozval se v dálce smích. Dětský smích. Všichni se ke zdroji smíchu otočili, a čekali co se stane. Za chvíli z lesa vyběhl asi 6 ti letý chlapec, který si zřejmně neuvědomoval, že na mýtině není sám. Za chvíli za chlapcem vyběhli dva muži, Kteří se taktéž smáli. Když přiběhli blíže ke skupině zarazili se.
,,Promiňte, nevěděli jsme, že tu někdo je" omluvil se blonďátý muž.
,,To nevadí. Byli jsme už na odchodu" odpověděla Kurenai. Někoho ji ti muži připomínali , ale nemohla si vzpomenout koho.
,,To tvrdíte vy, my tady máme nevyřízené účty. Takže odcházet nebudeme" řekl nafoukaný Uchiha ml.
,,Ještě jednou se omlouváme" řekl pro změnu černovlásek.
,,Co kdyby jsme se představili?Já jsem Fugaku Uchiha-Namikaze.Tohle"ukázal na muže stojícího vedle sebe"je Minato Namikaze-Uchiha a ten malý rošťák je náš syn Ichiro" dokončil předtavováním a díval se na skupinku. Všichni dokonce i Bratři Uchihovi měli ústa dole a oči vyvalené šokem.
,,To není možné, vždyť mají být oba mrtví?" kolovalo všem v hlevě.Najednou se ozval šokovaný a vyděšený hlas.
,,To nemůže být pravda!!". Všichni se tam otočili a viděli.......

Doufám že se vám kapitola líbila. jinak další kapča bude asi až po víkendu.Podle toho kolik budu mít času.Jinak zase pište komenty. Proty kdo chtěli abych dala naruta dohromady s Kakashim se omlouvám. Víc se mi tam hodil Itachi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pajčas Pajčas | Web | 19. března 2010 v 17:23 | Reagovat

Aááá ja ten konec nechápu. Takhe to useknout. Mám sice jistou verzi ale... A co tam dělá madara?
Itachi mi nevadí.

2 IChi IChi | Web | 19. března 2010 v 17:37 | Reagovat

Madara tam má jistou roli, která se projeví až tak v 5 kapči. můžu se tě zeptat co na tom nechápeš? minato i fugaku prostě nikdy nezemřeli ale nic si z minulosti nepamatují. mám to promyšlené do nejmenších detailů

3 Pajčas Pajčas | Web | 20. března 2010 v 8:49 | Reagovat

dejme tomu že nezemřeli - dobře, ale to by jim bylo? kolem padesátky. Trošku jsem doufala že naruto udělal pár přeměněných klonů. Aby je zdržel, zaujal, udělal si z nich srandu, ukázkově vysvětlil. Nevím

4 IChi IChi | Web | 20. března 2010 v 9:49 | Reagovat

Oni byli v umělém spánku, ve kterém nestárli.Vše bude vysvětleno v pozdějších kapitolách

5 Pajčas Pajčas | Web | 20. března 2010 v 16:40 | Reagovat

dobře nechám se překvapit.

6 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 20. března 2010 v 22:34 | Reagovat

I kdepak!
Ita/Naru best :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama