Pravda života 2

1. března 2010 v 14:57 | Ichi |  Pravda života(Na)
Pravda života 2

Tak tady máte to slibované pokračování přeju pěkné čtení


Narutova reakce byla přesně taková jak očekávala. Naruto byl v šoku, Chvíli nehnutě stál a potom na Tsunade vykřikl:
,,To je určitě nedorozumění. S někým sis mě spletla. To přece nejde" dořekl už potichu Naruto, sednul si na židli, která tam byla a schoval hlavu do dlaní.
,,Naruto , s nikým sem si tě nespletla . Je to všechno pravda. Ale teď není čas na nějaké nářky. Jutsu, které na tebe bylo použito musím zrušit ještě dneska, protože kdybych to nezrušila, jutsu by začalo žrát tvoji chakru a postupně by oslabovalo tvoje tělo a ty bys mohl i umřít" vysvětlovala zdrcenému blonďákovi hokage.
,,Sakra,sakra,sakra."řval ve své hlavě Naruto.,,Dobře, takže můj otec je Fugaku Uchiha. To znamená, že sasuke a itachi jsou moji nevlastní bráchové a ani o tom neví. A neví ani to , že za vyvraždění Uchiha klanu může Uchiha Madara. A to taky znamená, že se nemenuju uzumaki, ale Namikaze -Uchiha. a když jsem uchiha , tak bych měl mít i sharingan. No musím se na to zeptat bábiny." urovnával si to v hlavě modroočko.
,, Dobře, tak to jutsu zruš ba-achan. A taky jsem se chtěl zeptat, jestli budu mít sharingan a jak budu vypadat?" ptal se Naruto. Tsunade byla narutovou změnou překvapena, ale odpověděla mu.
,,Sharingan bys mít měl, protože se dědí po otci. A co se týče vzhledu uvidíš sám."
,,Fajn, tak už začněte, ať už to mám za sebou" řekl Naruto. Tsunade tedy vstala ze židle, obešla stůl a došla k Narutovi.
,,Teď to bude asi chvilku bolet" oznámila narutovi, natáhla ruce, které mu položila na spánky a zašeptala jutsu, které naruto neznal. Najednou naruto ucítil palčivou bolest, kteá netrvala ani minutu a byla rychle pryč.
,,Hotovo" řekla spokojená hokage . Dala ruce spátky k tělo a šla si sednout zpátky za stůl. Naruto se na chvíli předklonil a dal si ruce na kolena. Musel se po té bolesti trochu vydýchat. Pak se náhle postavil a zeptal se:
,, Tak jak vypadám?"
,,Dobře, podiv se sám" odpověděla mu Pátá a zárověň ukázala na velké zrcadlo na levo od ní. Naruto se tam teda podíval a strnul úžasem. Už to nebyl on. Už neměl krátké vlasy, modré oči a i obličej se mu změnil. Vlasy měl o hodně delší, měl je až po ramena (představte si vlasy minata). Oči už neměl blankytně modré, ale černé jako noc. Prostě Uchihovské. V obličeji měl rysy jak Minata tak Fugaka. Čárky na tváříchmu zůstaly. Dá se říct , že se v obličeji trochu podobal sasukemu. Celkově byl o pár centimetrů vyšší, takže byl stejně vysoký jako Kakashi-Sensei. Postavu měl vypracovanější. Působil sebevědomým dojmem.
,,Páni. WoW. Nevím co mám říct. Jen to, že vypadám dobře. Víc než dobře. Řekl bych, že vypadám výborně" vykřikl Naruto nadšeným hlasem a začal si ohmatávat svou novou tvář.
,,Jo vypadáš výborně" řekla uvolněně Tsunade a zasmála se. Najednou se naruto začal tvářit vážně.
,,Co bude teď ba-achan?" zeptal se. Pátá se začala také tvářit vážně a odpověděla mu:
,,Tvůj tým jsem poslala na měsíční misi. Do té doby než se vrátí, budeš cvičit. Se sharinganem ti bohužel nepomůžu. na ten budeš muset přijít sám. Dále pak tě bude cvičit Kakashi a pak se vydáš najít Sasukeho nebo Itachiho a budeš se jim to snažit vysvětlit. zatím se pokoušej všem vyhýbat a hlavně trénuj" vysvětlila Pátá hokáge Narutovi svůj plán.
,,A teď běž. Nemám na tebe celý den" vykopla Naruta Tsunade.
,,Hai. Zatím se měj bábi Tsunade" odpověděl se smíchem naruto a už ho nebylo. A dobře udělal, protože za chvíli se ozvalo přes celou konohu vzteklé,,NARUTÓÓÓÓÓÓ!!!".
Za týden na jiném místě
,,Ách jóóó. kdy už tam budem. Jsme na cestě už celý týden" zařval totálně vytočený Suigetsu na celý les.
,,Osle, neřvi tak nebo nás prozradíš. To by Sasukáčkovi strašně ublížilo" okřikla ho Karin.
,,Pane bože nechte toho. Chováte se jak staří manželé"přidal se Juugo. Na tohle po něm ti dva hodili nevraživé pohledy
,,Přestaňte. Už tam jsme. Teď se utáboříme a počkáme na ně. Podle informací by tu měli být zítra kolem poledne." řekl nevzrušený Sasuke.
,,Dobře sasuke už jdu na to" odpověděla sladce červenovláska a šla chystat stan.
,,Nána pitomá.Co si o sobě myslí, že ji Sasuke miluje nebo co"mumlal si pro sebe Suigetsu.
,,Já to slyšela" zařvala na něho Karin.
,,A sakra" zaklel nahlas Suigesu a šel si raději rozložit svůj stan. Juugo je zakroutil hlavou a šel děla to co ostatní. Sasuke už byl dávno ve stanu a spal spánkem plným očekávání. Zítra konečně zabije svého bratra.
Další den se opakovalo to co každý den. Odpoledne měli vše zabaleno a čekali schovaní ve stromech na svůj cíl. Ten dorazil přesně v poledne.
,,Itachi, řekni, co tu vlastně děláme?" zeptal se znuděně Kisame.
,,Čekáme na mého bratra odpověděl už zmíněný Itachi. Najednou za sebou uslyšel dopadnutí na zem a dobře známý hlas.
,,Tak konečně tě bratře zabiju. Dnes zemře velký Uchiha Itachi!!!"

Konec 2 kapči další bude asi ve středu . Zase pište komenty ať vím jak na tom jsem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kakashi & iruka sensei tvoje trhlé SBé Kakashi & iruka sensei tvoje trhlé SBé | Web | 1. března 2010 v 20:25 | Reagovat

Jashine úplně toho Naruto vidím!! Honem další díl je to sugoi!!

2 pajčas pajčas | Web | 1. března 2010 v 20:41 | Reagovat

chcu další.!!!!!! Jéžiš, já se nemůžu dočkat.
Další potrhlej a praštěnej Uchiha, to si nemůžu necht ujít.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama