Březen 2010

Fotky naruto 2

30. března 2010 v 14:20 | Ichi
Tak tady je další várka fotek.


Naru/ sasu

 Naruto a Shikamaru

  Kakashi a kabuto(to mě trochu dostalo, to jsem ještě neviděla. Najednou na to narazím na googlu, A totálně jsem vajeveně zírala na obrazovku)

Naruto a sasuke.(tohle nemá chybu)


Naru/sasuKaka/IruKaka/Iru

Naruto a kakashi
kakashi a Naruto(naruto je zvedavý)


Kaka/ita,naru/sasu

Naruto a gaara

Sasuke a naruto

Fotečky naruto

29. března 2010 v 14:08 | Ichi
Dlouho tu nic nepřibylo. Pravda života 6 bude až o prázdninách. Nemám čas to opisovat do pc. Některé fotky byly v malém formátu, tak jsem je zvětšila. některé proto mohou být nepřehledné. Tak tady je máte.


Naruto a sasuke

   Sasuke a Itachi

 Naru/sasu(aspoň si to myslím)  naru /sasu


 Orochimaru a Jiraija


 Dei/saso


 Gaa/lee

 kakashi a Iruka


 Kankuro a gaara Sasu a Narunejspíše všechny obrázky jsou na různých blocích. Obrázky jsem hledala v Seznamu:obrázky a na googlu také v obrázcích.

Pravda života 5 2/2

25. března 2010 v 18:37 | Ichi |  Pravda života(Na)


TU je pokračování doufám,že se bude líbit


Najednou pocítil na sobě zkoumavý pohled. Podíval se směrem,odkud ten pohled přicházel a setkal se s modrýma očima svého mladšího sourozence. Ten najednou odvrátil pohled s červeným nádechem na tváři. Naruto se pro sebe usmál. Trochu ho ale udivilo , že ho nikdo nepoznal. Vlastně to měl čekat. Najednou pocítil velkou nenávist k člověku, který mu zničil život. Tím člověkem byl Uchiha Madara.
,,Jak se vlastně jmenujete? My jsme se vám představili. Teď jste na řadě vy"usmál se Minato.
,,Dobře, já začnu.Jmenuji se Kakashi hatake,kopírovecí ninja z listové,........." zak se postupně představili všichni až zbyli jen tři Uchihovi. Těm se nějak nechtělo,přece jenom, bylo trochu divné, že se mají představit svým rodičům, kteří by je měli znát už odmala. Už uběhly alespoň dvě minuty,ale s Uchihů se pořád nikdo nepředstavil.
,,Ježíííííš marjáááá!!Tak už se konečně představte. Vždyť to není tak těžké. Nebo že by měl náš silný Sasuke bál představit?" nevydržel to Kiba a se zlomyslným úšklebklem se podíval po trojci.Akamaru jen souhlasně štěknul.To se samozřejmně neobešlo byz odezvy.
,,Takovou radost ti Inuzuko neudělám. Já mám na rozdíl od tebe svou čest"odpověděl rozlobeně Sasuke.
,,Jo a ten útěk z konohy znamenal co?" zeptal se Kiba.
,,To byla jen záchrana cti mého domělého vyvražděného klanu"pohotově odvětil Sasuke.
,,Takže abych se představil. Jmenuji se Sasuke Uchiha a jsem syn bývalého vůdce klanu.Tohle je"ukázal na Itachiho,,Můj.." doříct to nestihl, protože ho přerušil hlas jeho bratra.
,,Já jsem jeho starší bratr Itachi Uchiha." představil se , a tom , že vyvraždil klan Uchiha, raději pomlčel.
,,Ááá, takže jsme příbuzní. No to je skvělé. A můžete mi říct , jestli nejsme v nějakém blišším vztahu?" radoval se Fugaku, až si Itachi pomyslel, jestli je to pořád jeho přísný otec,který se vůbec nesmál.
,,Nóóóó,jsme ve velmi blízkém vztahu" odpověděl mu s váháním Sasuke.
,,A..." načal Fugaku, ale Minato ho přerušil.
,,Jsem rád , že si našel někoho z rodiny, ale mě by zajímalo kdo je ten mladík se stejným střihem vlasů jako mám já.Myslel jsem si, že ten můj střih je jedinečný.Asi jsem se mýlil".
,,No jo. Minato má pravdu.Mě by to taky zajímalo" řekl Kakashi a všichni s ním souhlasili.
,,Dobře řeknu vám to,ale nejdříve se chci zeptat Fugaka a Minata,jestli jim něco neříká pojem Konoha"souhlasil Naruto.
,,Počkat. To mi něco říká,ale nemůžu si vzpomenot co" řekl Minato a Fugaku přikývl na souhlas, že je na tom stejně. Naruto se spokojil s odpovědí a řekl:
,,Dobře tedy.JMENUJI SE NARUTO NAMIKAZE-UCHIHA.JINCHURIKI DEVÍTI OCASÉHO DÉMONA!!!"

Pravda života 5 1/2

24. března 2010 v 14:27 | Ichi |  Pravda života(Na)
Odhalení
Tak tady je 5. Dnes bohušel přybyde je polovina této kapitoly.Nemám dneska moc času, protože mám lidušku a zítra píšem z matiky.Zítra přibude druhá polovina.

Všichni se otočili a viděli tmavou postavu ve stínu stromů. Postava najednou popošla o pár kroků do předu, takže ji mohli skvěle vidět. Muž měl polodlouhé bnonďaté vlasy, vypracovanou postavu, červeno-černý plášť,černé,uhrančivé oči, a co je nejvíce udivilo, bylo , že neměl žádnou ochranou čelenku.Proto nevěděli do které vesnice patří.
,,To není pravda, to je jen sen" opakoval blonďák.
,,Promiňte,ale to myslíte nás?"zeptal se zdvořile Minato.
,,Jasně že myslí vás.Vždyť vy máte být mrtví" rozkřikl se Sasuke. Všichni se divili že to umí.
,,Tak to si nás s někým pletete. My jsme nikdy neumřeli a nikdy jsme vás neviděli" přidal se Fugaku.
,,Ale ano,viděli. Vždyť vy si to musíte pamatovat,nebo ne?" vkročil do předsvědčování Kakashi.
,,Ale my vás opravdu neznáme. Ikdyž já si na svou minulost nepamatuju. Před osmi lety jsem seprobudil v nějakém domě a vedle mě ležel Fugaku. Nikdo jiný v domě nebyl. Tak jsme se spřátelili a starali se o dům. Po půl roce jsme zjistili, že jsme do sebe zamilovaní a po roce se nám narodil ichiro tak jsme se vzali" vysvětloval Minato.
,,Jaktože si pamatujete svoje jména, ale svoji minulost ne?" zeptal se pro všechny neznámý mladík.
,,Tak to netušíme ani my, ale když nás znáte mohli byste nám říct něco z naší minulosti.Třaba si na něco vzpomeneme " nabídl Fugaku. Všichni přikývli na souhlas. Jediný Ichiro je neposlouchal.Díval se na Naruta. Pořádně si ho prohlížel a nemohl se zbavit dojmu, že je ten neznámý mladík podezřele podobný na jeho rodiče. Ikdyž mu bylo teprve 6, byl docela chytrý.Ichiro měl krátké černé vlasy po Uchihovi a modré oči po Namikazem.Povahu měl více po Fugakovi, ale i něco z Minata by se tam našlo. Byl pravým opakem podobou ,ale i chováním Naruta, ale zároveň jeho druhá polovina. Naruto tomu pořád nemohl uvěřit.Jeho rodiče žijí! Háček byl v tom, že si ho nepamatují.Však on jim paměť vrátí.On se nevzdá.
T
ohle je konec první části. Moc se teda omlouvám ale nemám dost času na psaní. zase prosím o komenty

Novinka

23. března 2010 v 18:31 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Mám pro vás takovou novinku. Kdo by měl nějakou povídku, kterou nemá kde zvařejnit mohla bych to udělat jeho jménem, to je ale na vás. Taky, kdyby někdo chtěl mohla bych psát povídky na přání. Potom by jste mi napsali do komentů jakou povídku chcete, jaký pár atd.Píšu i povídky s normálními páry ikdyž to nemám moc v lásce. Tak to je vše co jsem chtěla říct Zatím se mějte

Oznamko

23. března 2010 v 18:25 | Ichi |  Novinky,oznamka,
Moc se omlouvám, že tu včera ani dneska nic nepřidala. Blbnul mi Blog.cz. Nemohla jsem nic napsat, přidat.Dokonce jsem nemohla napsat žádný komentář. Zítra teda přidám Pž5.Ještě jednou se moc omlouvám.

Pravda života 4

19. března 2010 v 15:20 | Ichi |  Pravda života(Na)
Setkání

Tak tu je slíbená 4 kapitol pěkné čtení.

Běžel jako o život. Konečně je po dlouhé době uvidí. Nemohl se dočkat až to všem vysvětlí. Ale teď musí spěchat. Nikdo nesmí zemřít. Hlavně ne Itachi, je přece neviný.Ale po tom co se stalo v Akatsuky chýši skoro před rokem k němu cítí hodně velké sympatie. Sakra co to s ním je, že by se zamiloval? Po tom co se stalo je možné vše. Teď to nebudě řešit není čas. Na místě bude až za takové 4 hodiny, a to bez nějakých přestávek, ty si přece nemůže dovolit. Větve střídaly větve. Běžel stále rychleji. Pomalu, ale jistě se blížil k cíli. Teď ho nic nemůže zastavit. Minuta střídá minutu.Hodina střídá hodinu. Už uběhly alespoň 3 hodiny a on by měl být blízko cíle. Zastavil. Rozhlédne se kolem. Když nikoho nevidí, vytáhne mapu a podívá se do ní. Už je skoro tam. Už jen chvilka a uvidí je. Usměje se pro sebe, schová mapu a vyrazí na cestu. Najednou slyší hlasy, některé poznává, některé ne. Vidí už i na konec lesa. Jen pár kroků a zastaví se. Pomalu se rozejde ke konci lesa. Udělá poslední krok. Rozhlédne se a zkamení. Stojí tam a dívá se na scenérii kterou vůbec nečekal.
,,To nemůže být pravda!" řekl šokovaně nahlas a všechny osoby se na něj otočí.
U týmu 7 a spol. o hodinu dříve
,,Ale podívejme se. Konoha dorazila." řekne s úšklebkem Sasuke.
,,Sasuke, co se to tu děje?" zeptá se Hatake svého bývalého žáka.
,,Sensei. Právě jsem měl možnost zabít svého bratříčka a vy jste to překazil"odpověděl mu Sasuke ledově.
,,Ty mě nedokážeš zabít Sasuke. Ještě nenadešel čas" řekl stejně ledově Itachi. Sasuke po něm střelil vražedným pohledem a obrátil se zpátky na Kakashiho.
,, Dobře, dost her. Co chcete. Rovnou žíkám, že do Konohy se nevrátím"zeptal se mladší Uchiha
,,Jdeme tu náhodou. Máme misi. A co se tebe týče. Momentálně tě přesvědčovat nehodláme"odpověděl Kakashi.
,,Nechceš nás představit s tvým novým týmem?"zeptal se pro změnu Sai.
,,Moc se mi nechce, ale když to potřebujete. Karin, Jugo, Suigetsu" pohodil stranou ke trojici, která právě skončila s bojem s Kisamem. Suigetsu se blaženě usmíval a v rukách jemně svíral Sahamedu, aby se jí náhodou nic nestalo.Když na ně Sasuke ukázal, přistoupili blíže ke skupince a pohodili hlavou na pozdrav
,,No a teď , když jsme si tak krásně popovídali, může se konečně každý vrátit k předchozí činnosti." řekl Sasuke s ďábelským pohledem přímo na skupinku z Konohy .
,,Sasuke, opravdu se nechceč vrátit?Všichni ti odpustili. Dokonce i Naruto" zeptala se s nadějí Sakura.
,,Už jsem řekl že ne. A vůbec, kde máte toho ubožáka?" Otázal se za zájmem Sasuke.Při zmínce Naruta sebou Itachi slabě trhl.Moc dobře si pamatoval na to co mu udělal před rokem. Pořád na něho musí myslet. Na jeho úsměv, oči, vlasy, pohyby. Asi se do něho zamiloval.Itachi se pro sebe malinko usmál. Našťěstí si toho nikdo nevšimnul.
,,Naruto zůstal ve vesnici.Není pro něj bezpečné, aby se tu potuloval"odpověděl Sai.
,,Ano Sasuke. Ten kluk má pravdu. My jsme pro něj hrozba" řekl neznámý hlas. Všichni se tam otočili a viděli muže v akatsuki plášti a oranžovou maskou na obličeji.
,,Tobi.Co tu děláš? Nemáš být na misi s Deidarou?"otázal se chladně Itachi.
,,Ne,nemám" odpověděl,teď už Tobi Itachimu.
,,Víš, já mám své plány ve kterých Deidara -sempai nefiguruje"
,,Aha"řekl jen Itachi.
,,No bando"začal mluvit Kakashi ke své skupině"měli byjsme jít.Tímto rozhovorem jsme stratili dost času. Tak jdeme" Jen co to dořekl, ozval se v dálce smích. Dětský smích. Všichni se ke zdroji smíchu otočili, a čekali co se stane. Za chvíli z lesa vyběhl asi 6 ti letý chlapec, který si zřejmně neuvědomoval, že na mýtině není sám. Za chvíli za chlapcem vyběhli dva muži, Kteří se taktéž smáli. Když přiběhli blíže ke skupině zarazili se.
,,Promiňte, nevěděli jsme, že tu někdo je" omluvil se blonďátý muž.
,,To nevadí. Byli jsme už na odchodu" odpověděla Kurenai. Někoho ji ti muži připomínali , ale nemohla si vzpomenout koho.
,,To tvrdíte vy, my tady máme nevyřízené účty. Takže odcházet nebudeme" řekl nafoukaný Uchiha ml.
,,Ještě jednou se omlouváme" řekl pro změnu černovlásek.
,,Co kdyby jsme se představili?Já jsem Fugaku Uchiha-Namikaze.Tohle"ukázal na muže stojícího vedle sebe"je Minato Namikaze-Uchiha a ten malý rošťák je náš syn Ichiro" dokončil předtavováním a díval se na skupinku. Všichni dokonce i Bratři Uchihovi měli ústa dole a oči vyvalené šokem.
,,To není možné, vždyť mají být oba mrtví?" kolovalo všem v hlevě.Najednou se ozval šokovaný a vyděšený hlas.
,,To nemůže být pravda!!". Všichni se tam otočili a viděli.......

Doufám že se vám kapitola líbila. jinak další kapča bude asi až po víkendu.Podle toho kolik budu mít času.Jinak zase pište komenty. Proty kdo chtěli abych dala naruta dohromady s Kakashim se omlouvám. Víc se mi tam hodil Itachi.

New anketa

18. března 2010 v 15:15 | Ichi
Všichni kdo byli na mém blogu a četli tuto povídku, Tak ať něco vybere z ankety. Ráda bych věděla jestli se vám povídka líbí, a jestli mám pokračovat.

Pravda života3

16. března 2010 v 15:17 | Ichi |  Pravda života(Na)
Pravda života 3

V téhle kapitole se nic velkého neděje. Jinak tady je ta slibovaná 3 kapča. A omlouvám se , že to tak dlouho trvalo. Vůbec jsem neměla čas.Jako vždy přeji pěkné čtení.

,,Dnes konečně zemře velký itachi Uchiha!!!"
U týmu 7 a spol
Náš tým spolu s týmem 8,Asuma a Gai byli už týden na misi. Běželi do Kamené vesnice s velice důležitými dokumenty, které měli ochránit a zanést místnímu vládci. Běželi bez nějakých velkých přestávek. Zastavovali jen, když to bylo důležité. Najednou dal Kakashi znamení, že mají zastavit.
,,Co se děje Kakashi?" zeptal se Asuma.
,,PST. Cítím chakru asi kilometr od nás. Je tam asi 6 osob, z toho 2 mají velký přísun chakry" odpověděl Hatake.
,,Půjdeme se tam podívat?" zeptala se Sakura.
,,ANO, jdem, musíme ukázat svou sílu mládí!!!!!!!"vykřikli naráz Lee a Gai. Všichni naráz protočili panenky v sloup.
,,Tak co?Jdem?" otázala se Kurenai.
,,Jo, půjdem se tam podívat, ale jen zdálky, nechci, aby nás načapali.Souhlasíte semnou?"řekl svůj plán Kakashi.
,,Hai, jdeme" odpověděli všichni sborově a vydali se na cestu. Cesta jim netrvala ani 20 minut. Jakmile doběhli ke svému cíli zablokovali si chakru, aby je nikdo nevycítil. A co neviděli? Všude kam dohlédli, byly díry v zemi a uprostřed stály dvě osoby, které sotva stály na nohou.Všichni je poznali.
,,Sasuke?" zašeptala vystrašeně Sakura. Ostatní jen šokovaně hleděli na scénu před sebou.
,,Sasukéééé!!" vykřikla nahlas Sakura a rozeběhla se ke stojící dvojici. Ostatní z jejího týmu se rozeběhli za ní.
,,Co to ta káča dělá?"ptali se všichni v duchu. Dvojice se na ně podívala a všichni i Sakura, strnuli hrůzou. Itachimu tekla z očí krev ve velkém, stejně jako Sasukemu. Oba měli po těle hodně škrábanců, popálenin, nikde ale nebylo vidět vážné zranění. Bylo na nich vidět, jak jsou vyčerpaní. museli už bojovat aspoň 3 hodiny.
,,Ale podívejme se"řekl s úšklebkem Sasuke,,Konoha doběhla" dořekl už s ďábelským vyčerpaným hlasem.
O 3 hodiny dříve Konoha
Naruto celý týden tvrdě trénoval. Hodně se zlepšil, ale i změnil.Už byjste v něm nepoznali toho starého, věčně usměvavého Naruta. Ano měl sice pořád rád rámen, ale už přemýšlel rozuměji, choval se i trochu(docela hodně)arogantně, když bylo potřeba(skoro pořád).Měl to přece v krvi. Také se mu změnilo oblečení. Místo obvyklé oranžové soupravy měl na sobě černé triko i kalhoty. na tričku měl jouinskou vestu, kterou mu dala Tsunade se slovy:,,Zasloužiš si ji, patřila tvému otci Minatovi"
A na ní měl oranžový plášť, který mě na končerné plameny a na zádech měl spirálu jako znak Namikaze a vějíř jako znak Uchiha.
Dnes trénoval tak , jako vždy. Už přišel na sharingan. Byl ze to rád. Konečně může Sasukemu dokázat, že je silný jako on. Z přemýšlení ho vyrušilo tiché puf.
Naruto se za zvukem otočil a spatřil jednoho člena ANBU.
,,Hokage si s tebou potřebuje promluvit. Máš být u ní za 5 minut"jen co to dořekl zmizel.
,,Ach jo. Co zas potřebuje" mumlal si pro sebe vztekle Naruto, ale vydal se k budově Hokage.
Za chvíli tam došel.J indy by vrazil s řevem do dvěří, ale dnes kvůli změně slušně zaklepal a čekal na ,,Dále". Vešel tedy a zavřel za sebou dveře. Potom došel až před stůl a slušně se zeptall:
,,Dobrý den pátá. Potřebuješ něco?"
,,Ano Naruto. Máš novou misi typu S. Konečně ses toho dočkal. Našli jsme Sasukeho a je tam i naneštěstí i Itachi. Bojují spolu. Bohužel jsem dostala správu, že je tam i tým 7 a spol. Tvoje šance nastala právě teď Dávám ti svolení opustit vesnici" řekla profesionálně Hokage.
,,Hai , odejdu ještě dnes" odpověděl ledově Naruto, ale ve vnitř byl plný očekávání.Konečně se to všechno vyřeší a on bude mít konečně rodinu.Ikdyž ne úplnou.Už se chystal odejít když ho zastavil Tsunadin hlas.
,,Ještě počkej, tady máš mapu s místem kde se Sasuke nachází. A Naruto drž se já věřím, že to dokážeš".
,,Hai, nashledanou a díky" řekl Naruto. Teď už opravdu odešel. Po půl hodině jste mohli vidět blonďatého ninju, jak možná naposledy prochází branou Konohy do nového života. Jashin ví jestli se vůbec vrátí domů. Do konohy.

Přátelství nebo láska?

2. března 2010 v 16:16 | Ichi |  Naruto Sa jednorázovky

Pouhé přátelství nebo láska?

Tak tady je taková malá jednorázovka. Není to ani tak shounen ai . Jsou tam jen malé náznaky. Přeji všem pěkné čtení. Všem narutovým přátelům je 17.

Byl normální den v konoze. Tedy jak pro koho. Někdo v této vesnici chyběl. Byl to Naruto. Ten odešel hned dva dny po sasukem, který odešel za orochimarem. Naruto šel s Jiraiou trénovat. Mělo to být jen na dva roky, ale s nějakých důvodů se to protáhlo na pět let. Tyhle důvody neznala sama hokage a to je co říct.
V Tsunadině kanceláři:
,,Tsunade-samáá,Tsunade-samáá" řve někdo.
,,Co se zase děje Shizune?"odpoví otráveně Tsunade.
,,Tsunade-sama, U brány stojí nejaký muž a chce s vámi mluvit. Říká, že je to důležité"vyhrkne udýchaná Shizune.
,Kdo to může být? říká si pro sebe hokage.
,,Du tam"odpoví, vstane a de ke dveřím.
Za 5 minut u brány:
Tsunade a její pomocnice došly k bráne, ale nikdo tam není.
,,Shizune, tak kde je ten muž s důležitou zprávou?"vykřikne naštvaná Tsunade.
,,Já nevím Tsunade-sama. Stráže mi řekly, že tu je muž a chce s vámi mluvit."odpoví ustrašená Shizune.
,,Tady jsem"ozve se ledový hlas za nimi. Obě dvě se leknou a otočíse. Za nimi nestojí jen jeden muž, ale dva. Oba dva měli na sobě černé pláště s kapucí.
,,Kdo jste" zeptá se ostražitě Hokage.
,, To zatím není důležité.Důležitější je zpráva, kterou neseme" odpoví stejně ledově jako první, druhý muž.
,,Dobře, půjdeme do mé kanceláře, ale jestli se o něco pokusíte, zabiju vás!" řekne varovně Tsunade.,,Tak deme!" dodá ještě a otočí se k odchodu.
,,Lepší bude, když se přeneseme"zaslechne ještě a všechno najednou zčerná. Po chvíli zase vidí a stojí ve své kanceláři.
,,Co to bylo?" zeptá se překvapeně Tsunade.
,,Přenášecí jutsu" odpoví první muž.
,,A co.." chce se zeptat pátá, ale je přerušena.
,,Na to není čas. Orochimaru chce zaútočit za tři dny na Konoho a spojil se s Akatsuki, kteří zabili Jiraiu-senseie. Musíte se připravit na útok asi 10 000 ninjů. A ještě něco, akatsuki nevede Pein jak se domíváte, ale Madara Uchiha!" rychle vychrlí první muž a druhý dodá
,,Musíte se spojit s Písečnou vesnicí jinak nemáte šanci na výhru. Také musíte stáhnout všechny ninji z misí. My vám s bojem pomůžeme."
,,NANÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ?????????? Útok na Konohu?? Za tři dny? Od Orochimara a Akatsuky? To není možné. Děláte si ze mě srandu?"vykřikne šokovaná Tsunade.
,,Ne neděláme." odpoví unisono muži.
,, Dobře, Shizune svolej všechny jednotky ANBU , všechny týmy z konohy a odvolej všechny ninji z misí. Také pošli zprávu o pomoc do Suny gaarovi. Ten nám určitě pomůže. A zajdi taky do nemocnice, ať se připraví na velký přísun zraněných." dávala rozkazy Tsunade.
,,Hai!" odpoví Shizune a už jí není.
,,Tak a vy dva" ukáže hokage na cizince.
,,Kdo jste?Všechno jste řekli, tak je ta pravá chvíle na jména."
,, Opravdu to chcete vědět?zeptají se cirinci.
,,Ano, chci a to hned" vykřikne už naštvaná hokage.
,,No tak dobře" řekne jeden a začne si sundávat kapuci.Za chvíli ji má sundanou a Tsunade nevěří vlastním očím. Před ní stojí urostlý, černovlasý mladík s černýma očima a s úšklebkem na tváři.
,,Tak co hokage, už víte kdo jsem?" zeptá se mladík.
,,Sasuke Uchiha?" řekne dnes už po druhé šokovaná Godaime.
,,Ano jsem"ujistí ji Sasuke.
,,Ale, ale jak..?" chce se zeptat na další otázky Tsunade, ale je přerušena druhým mužem c místnosti.
,,Vy nechcete znát kdo jsem já? Zeptá se na oko zklamaně.
,,Ale jo chci, jen jsem trochu šokovaná" odpoví mu Tsunade. Druhý muž si teda pomalu sundává kapuci až mu spadne na ramena a odhalí dlouhé blonďaté vlasy a přívětivý úsměv.
,,Naruto Uzumaki????" vykřikne už po třetí šokovaná hokage.
,,A-ale c-c-c-ot-t-to? Koktala zmatená pátá.
,,Teď na to není čas, musíš se připravit na dlouhý boj, ale jestli chceš vědět co nás dalo dohromady tak to bylo naše silné přátelství" odpověděl na její nevyžčenou otázku Naruto. Tsunade jen přikývla a začali probírat taktiku boje.
Za tři dny
Všichni byli překvapení, že se Naruto a Sasuke vrátili, ale byli šťastní. Sakura a Ino už na Sasukeho tolik neletěly, našly si totiž někoho iného.Nikdo ale nevěřil, že ty dva dalo dohromady jen přátelství. Poznali to podle doteků, které si dávali, když si mysleli, že se nikdo nedívá. A ty doteky určitě nebyly jen přátelské. Gaara a sourozenci s vojskem už taky dorazili a jednalo se o strategii.
,, Tsunade-sama. Orochimaru s vojskem jsou 5 km od severní brány a Akatsuki jsou 5 km od jížní brány" říkal právě velitel jednotky ANBU.
,,Dobře a kolik jich je?" Zeptala se hokage.
Na každé strane kolem 5 tisíc hokage-sama " odpověděl velitel.
,, Dobře, díky" poděkovala pátá.
,,Kazekage vy a vaše vojsko půjdete na Orochimara. Já tam půjdu také. Mám s ním totož pár nevyřízený účtů. A vy Naruto a naše vojsko půjdete na Akatsuki. Genini zůstanou na svých místech rozmístěných po celé vesnici a ke každému vojsku bude přiděleno 50 zdravotníků. Nemocnice je připravena na zraněné a lidé jsou přemístěni na bezpečné místo" dávala rozkazy Zsunade.
,,HOKAGE! Orochimaru i Akatsuki už jsou u brány a chystají se zaútočit!" přiběhl do pracovny ninja.
,,Už? Fajn takže to uděláme jak bylo řečeno" dodala Tsunade. Všichni vztali a doufali, že tento útok vyhrají.
O hodinu později
Všude bylo spoustu zraněných nebo mrtvých. Zdravotníci dělali co mohli aby raněné ninji vyléčili. Na obou stranách si ninjové z konohy i suny vedli dobře, ale nepřátel bylo víc. Na severní straně právě bojovali Tsunade s Orochimarem, Orochmaru na Tsunade vysílal svoje hady a ona je skvěla zabíjela. Na druhé straně bojovali Pein s narutem A sasuke s Madarou. Byly to hodně vyrovnané boje. Madara se sasukem na sebe hleděli a bojovali se sharinganem a naruto s peinem s rinenganem. Naruto má rinengan, protožr zjistil kdo jsou jeho rodiče a že pein je jeho bratr.
O dalších 20 minut
Tsunade zrovna zabila Orouše, kdyš v tom se konohou rozlétl nešťastný výkřik ,,NARUTOOOOOOOOOOO!!!!!!!"
Tsunade se otočí a i s Gaarou běží k jížní bráně. Za chvíli jsou u brány a to co uvidí ji úplně zastaví. Nad narutom stojí Madara a z narutova břicha trčí jeho katana.Vedle naruta kleší sasuke a něco narutovi říká než naruto naposledy zavře oči s úsměvem na rtech. Konohou opět prolétně nešťastné sasukeho ,,NÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!! JÁ TĚ POMSTÍM NARUTO" a stímto na rtech se rozeběhne na Madaru, který to s ledovým úšklebkem sledoval. Strhne se úchvatný boj . Boj trval asi půl hodiny, když v tom bojištěm prolétne dvojitý bolestný výkřik. Sprvu nešlo vidět cose stalo, protože Sasuke A madara stáli těsně u sebe, ale když sasuke poodešel pár kroků dozadu, všichni viděli něco co jim vehnalo do očí slzy. Sasukemu z břicha trčela madaravo katana a madarovi z oblasti srdce sasukeho kunai. Nebylo pochyb, že je sasukeho. Madara se s vytřeštěnýma očima na zem a už se nepohl. Konečně byl mrtvý. Sasuke si vyndal katanu z břicha a při tom sykal bolestí. Otočil se a pomalu došel k mrtvému narutovi. Kklesnul na kolena a potom si i lehnul. Chytil naruta za ruu a řekl ,,Navždy spolu naruto" potom se parkrát nadechl a s úsměvem na rtech zemřel. Tsunade a ostatní nemohli uvěřit co se právě stalo. Všem po tvářích tekly slzy, ale věřili , že ti dva konečně našli svůj klid.
O dva dny později.
Naruta a Sasukeho pohřbili do společné rakve. Jejich ruce nikdo nikdy nerospojil , navždy zůstanou spojené. Bylo právě po pohřbu a u jejich čerstvého hrobu stála žena.
,,Buďte tam na hoře štastní a nemůsíte se strachovat já se o něj postarám. Budete nám hodně chybět. Sbohem."dořekla a odešla do své kanceláře. V ruce držela malý uzlíček z černoblonďatými vlasy, který klidně spal a neušil, že je synem největších a nejsilnějších ninjů co kdy byli.

( Naruto a sasuke spolu chodili a měli dvouměsíčního syna Minata. Dali ho Tsunade ještě před bitvou. Věděla to jenom ona)
Tak to je konec. Zase prosím o komenty. Pokračování k prvdě živoda bude zítra.

Pravda života 2

1. března 2010 v 14:57 | Ichi |  Pravda života(Na)
Pravda života 2

Tak tady máte to slibované pokračování přeju pěkné čtení


Narutova reakce byla přesně taková jak očekávala. Naruto byl v šoku, Chvíli nehnutě stál a potom na Tsunade vykřikl:
,,To je určitě nedorozumění. S někým sis mě spletla. To přece nejde" dořekl už potichu Naruto, sednul si na židli, která tam byla a schoval hlavu do dlaní.
,,Naruto , s nikým sem si tě nespletla . Je to všechno pravda. Ale teď není čas na nějaké nářky. Jutsu, které na tebe bylo použito musím zrušit ještě dneska, protože kdybych to nezrušila, jutsu by začalo žrát tvoji chakru a postupně by oslabovalo tvoje tělo a ty bys mohl i umřít" vysvětlovala zdrcenému blonďákovi hokage.
,,Sakra,sakra,sakra."řval ve své hlavě Naruto.,,Dobře, takže můj otec je Fugaku Uchiha. To znamená, že sasuke a itachi jsou moji nevlastní bráchové a ani o tom neví. A neví ani to , že za vyvraždění Uchiha klanu může Uchiha Madara. A to taky znamená, že se nemenuju uzumaki, ale Namikaze -Uchiha. a když jsem uchiha , tak bych měl mít i sharingan. No musím se na to zeptat bábiny." urovnával si to v hlavě modroočko.
,, Dobře, tak to jutsu zruš ba-achan. A taky jsem se chtěl zeptat, jestli budu mít sharingan a jak budu vypadat?" ptal se Naruto. Tsunade byla narutovou změnou překvapena, ale odpověděla mu.
,,Sharingan bys mít měl, protože se dědí po otci. A co se týče vzhledu uvidíš sám."
,,Fajn, tak už začněte, ať už to mám za sebou" řekl Naruto. Tsunade tedy vstala ze židle, obešla stůl a došla k Narutovi.
,,Teď to bude asi chvilku bolet" oznámila narutovi, natáhla ruce, které mu položila na spánky a zašeptala jutsu, které naruto neznal. Najednou naruto ucítil palčivou bolest, kteá netrvala ani minutu a byla rychle pryč.
,,Hotovo" řekla spokojená hokage . Dala ruce spátky k tělo a šla si sednout zpátky za stůl. Naruto se na chvíli předklonil a dal si ruce na kolena. Musel se po té bolesti trochu vydýchat. Pak se náhle postavil a zeptal se:
,, Tak jak vypadám?"
,,Dobře, podiv se sám" odpověděla mu Pátá a zárověň ukázala na velké zrcadlo na levo od ní. Naruto se tam teda podíval a strnul úžasem. Už to nebyl on. Už neměl krátké vlasy, modré oči a i obličej se mu změnil. Vlasy měl o hodně delší, měl je až po ramena (představte si vlasy minata). Oči už neměl blankytně modré, ale černé jako noc. Prostě Uchihovské. V obličeji měl rysy jak Minata tak Fugaka. Čárky na tváříchmu zůstaly. Dá se říct , že se v obličeji trochu podobal sasukemu. Celkově byl o pár centimetrů vyšší, takže byl stejně vysoký jako Kakashi-Sensei. Postavu měl vypracovanější. Působil sebevědomým dojmem.
,,Páni. WoW. Nevím co mám říct. Jen to, že vypadám dobře. Víc než dobře. Řekl bych, že vypadám výborně" vykřikl Naruto nadšeným hlasem a začal si ohmatávat svou novou tvář.
,,Jo vypadáš výborně" řekla uvolněně Tsunade a zasmála se. Najednou se naruto začal tvářit vážně.
,,Co bude teď ba-achan?" zeptal se. Pátá se začala také tvářit vážně a odpověděla mu:
,,Tvůj tým jsem poslala na měsíční misi. Do té doby než se vrátí, budeš cvičit. Se sharinganem ti bohužel nepomůžu. na ten budeš muset přijít sám. Dále pak tě bude cvičit Kakashi a pak se vydáš najít Sasukeho nebo Itachiho a budeš se jim to snažit vysvětlit. zatím se pokoušej všem vyhýbat a hlavně trénuj" vysvětlila Pátá hokáge Narutovi svůj plán.
,,A teď běž. Nemám na tebe celý den" vykopla Naruta Tsunade.
,,Hai. Zatím se měj bábi Tsunade" odpověděl se smíchem naruto a už ho nebylo. A dobře udělal, protože za chvíli se ozvalo přes celou konohu vzteklé,,NARUTÓÓÓÓÓÓ!!!".
Za týden na jiném místě
,,Ách jóóó. kdy už tam budem. Jsme na cestě už celý týden" zařval totálně vytočený Suigetsu na celý les.
,,Osle, neřvi tak nebo nás prozradíš. To by Sasukáčkovi strašně ublížilo" okřikla ho Karin.
,,Pane bože nechte toho. Chováte se jak staří manželé"přidal se Juugo. Na tohle po něm ti dva hodili nevraživé pohledy
,,Přestaňte. Už tam jsme. Teď se utáboříme a počkáme na ně. Podle informací by tu měli být zítra kolem poledne." řekl nevzrušený Sasuke.
,,Dobře sasuke už jdu na to" odpověděla sladce červenovláska a šla chystat stan.
,,Nána pitomá.Co si o sobě myslí, že ji Sasuke miluje nebo co"mumlal si pro sebe Suigetsu.
,,Já to slyšela" zařvala na něho Karin.
,,A sakra" zaklel nahlas Suigesu a šel si raději rozložit svůj stan. Juugo je zakroutil hlavou a šel děla to co ostatní. Sasuke už byl dávno ve stanu a spal spánkem plným očekávání. Zítra konečně zabije svého bratra.
Další den se opakovalo to co každý den. Odpoledne měli vše zabaleno a čekali schovaní ve stromech na svůj cíl. Ten dorazil přesně v poledne.
,,Itachi, řekni, co tu vlastně děláme?" zeptal se znuděně Kisame.
,,Čekáme na mého bratra odpověděl už zmíněný Itachi. Najednou za sebou uslyšel dopadnutí na zem a dobře známý hlas.
,,Tak konečně tě bratře zabiju. Dnes zemře velký Uchiha Itachi!!!"

Konec 2 kapči další bude asi ve středu . Zase pište komenty ať vím jak na tom jsem.