Pravda života 1

26. února 2010 v 8:52 | Ichi |  Pravda života(Na)


Pravda života

Tak tu máte tu slíbenou povídku. Přeji pěkné čtení.

Bylo krásné nedělní ráno. Všichni byly už na nohách a dělali svou práci. Jen jeden člověk ješrě spal a to byl blonďák s modrýma očima. Najednou začal zvonit budík.
,,Do háje člověk si nemůže ani pořádně vyspat" řekl modroočko a skušeným pohybem budík vypl.
,,No nic, teď už se stejně nevyspím, tak budu muset asi stávat" mumlal si pod nos bloňďák. Tak tedy vstal, se stlaním se ani neobtěžoval a šel rovnou udělat ranní hygienu. Po té si šel udělat snídani.
,,Tak co tu máme?" říkal si při pohledu do ledničky. ,,Ha , už vím, dám si rámen" odpověděl si obratem blonďák. Už si ho chtěl začít chystat, Když ho vyrušilo klepání na okno.
,,Sakra já už vážně nemám klid" pěnil Naruto . Položil rámen na stůl a šel otevřít okno. Jakmile ho otevřel skočil mu dovnitř ANBU.
,,Co chceš, ale vyklop to rychle rád bych posnídal" zeptal se naruto.
,, Máš jít za Hokage. Je to hodbě důležité, tak být tebou spěchal bych" vychrlil jedním dechem ANBU a byl pryč.
,,Áááááách jóóóóó, a celej den je skaženej" zaúpěl blonďák. Vezme rychle svou oranžovou bundu, zamkne byt a běží k Tsunade. Když tam dojde rozrazí dveře a nacelou místnost zařve:
,, Tak co je bábi tak důležitého, že si mě vytrhla od snídaně?"
,,Uklidni se Naruto, nejsem zvědavá na tvé výstupy hned po ránu" řekne Tsunade a zlým pohledem se podívá po Narutovi, který dělá, že neslyší.
,,Ale teď k věci" začne hokage ,, mám pro tebe hodně důležitou zprávu, která ti nejspíše změní celý tvůj život .",,Ech...",,Nepřerušuj mě!" okřikne Pátá naruto, který se chystal k otázce.
,,Takže, dobře víš, že tvoji rodiče jsou Minato Namikaze a Kushina Uzumaki, alespoň si to všichni myslí, jenomže pravda je , že Kushina tvoje matka není."
,,Ale jak to, vždyť mám její příjmení a všichni říkají, že svým chováním jsem jí hodně podobný!"přeruší ji ve vyprávění Naruto.
,, Poslouchej a uvidíš" řekne Tsunade a pokračuje ve vyprávění.
,,Tak kde jsem to skončila? Jo aha tady. Tak tedy tvoje matka není tvoje matka. Řeknu ti celý příběh pěkně od začátku. Začalo to tehdy, když se tvůj otec zamiloval do jisté osoby. Ta jeho lásku opětovala. Jenomže láska to byla zakázaná , takže to museli skrývat. Dařilo se jim to , jenže ta osoba byla od mala zasnoubená, takže si musela vzít tu dobluvenou osobu. Později se jim narodil 1 syn a o 5 let později druhý. Minato se s prvním synem smířil , ale když byl na cestě druhý , tak mu jeho milovaná osoba řekla, že už to tak dál nejde. Ještě tu noc se spolu naposledy vyspali a slíbili si, že je to už definitivní konec. Jenomže jak se stává tak ni není podle představ. Minato o tři měsíce zjistil že je těhotný, do teď nevím jak je to možné, tak se mě na to neptej. Zkrátka a dobře se za mnou a třetím přišel poradit co s tím." Na chvíli přestala mluvit, vytáhla flašku saké a napila se, potom flašku položila před sebe na stůl a pokračovala.
,, Dohodli jsme se na tom, že to zůstane jen mezi náma a na Minata jsme použili jedno speciální jutsu, které zakryje jeho těhotenství. Také se nám podařilo předsvěčit minatovu nejlepší kamarádku Kushinu, která byla ve stejném stadiu těhotenství jako Minato, aby sehrála jeho těhotnou manželku. Za 6 měsíců jsi se narodil ty a my na tebe použili jutsu, které ti změní na 16 let podobu. Kushina chtěla rodit ve své rodné vesnici takže tam před porodem odešla. Za dva dny zaůtočila liška a odtud to znáš." dokončila příběh a čekala na Narutovu reakci.
Ta dlouho nepřicházela. Naruto si to všechno musel srovnat v hlavě. Takže za prvé Říkal si naruto v hlavě moje matka není moje matka, porodil mě můj otec. To znamená, že můj otec byl gay, takže spal s mužem. No jo, kdo je teda můj druhý otec? Na to se musím zeptat bábi Jak si řekl tak udělal.
,,Bábi Tsunade, kdo je teda můj druhý otec?. Tak a je to tady! Řekla si Tsunade a hluboce se nadechla.
,, Naruto" začala pomalu pátá ,, tvůj druhý otec je muž."Tak je to pravda. Řekl si Naruto.
,,Muž jménem Fugaku Uchiha. Otec Sasukeho a Itachiho Uchihových." dořekla pomalu a podívala se na Narutovu reakci.


Tak to je konec první kapitoly. Doufám že se vám to líbilo. Další kapitola bode brzy. Prosím pište komenty. Ať vím jestli je to dobré nebo ne
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pajčas pajčas | Web | 27. února 2010 v 17:58 | Reagovat

Hej kde je pokračování. Ten konec mě fakt dostal. :D Prosím rychle další. Chci vědět jak teď bude Naru vypadat. hihihi.
A co reakce ostatních. já se neskonale těším, moc. /s úchalným úsměvem se klátí za stolem/

2 pajčas pajčas | Web | 27. února 2010 v 18:00 | Reagovat

haha a jsem první. haha!!

3 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 27. února 2010 v 22:19 | Reagovat

Jashine,no já valím bulvy O__o
Toto je tedy masakr už se nemůžu dočkat dalšáho dílu!!!

4 IChi IChi | 28. února 2010 v 13:42 | Reagovat

Další bude zítra nebo ještě dnes. diky za pochvalu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama